от кога риба

  • 2 321
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 031
Смятам като навърши 6 месеца тогава да му дам риба. Сега на дневен ред са месните пюрета, които все още не съм въвела.

# 16
  • Мнения: 76
Започнах, когато бебо беше на 6 мес., както и с месото.

# 17
  • Мнения: 4 668
Аз пък знам , че риба се дава от годинка . Не твърдя , че съм права , но мисля засега да не бързам . А гледам , че повечето рибни пюрета на Semper са от такава възраст.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 271
Дадох риба от 8-ия месец. Четох, че рибата е тежка за стомаха, въпреки, че я смятах за лека храна....

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
От седмия месец.Филе Хек.Домашно приготвена супа.

# 20
Аз започнах от 6 месец , но рибата е от храните ,които предизвикват алергични реакции Naughty. Дай малко за проба и ако нямя проблеми, започвай смело! Peace

# 21
  • Мнения: 160
от както въведох месните пюрета и рибата заедно с тях(5 мес.)

# 22
  • Мнения: 8 505
Снощи и дадох за пръв път-скумрия на скара.Хапна,но но определено не се изкефи-боцна си 3-4 пъти и това беше.

# 23
  • Мнения: 3 537
След 1 г. започнах с рибата,но аз муправя домашна чорбичка от риба.Купувам хек или мерлуза Wink

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
виждам, че висчки са имали само положителен опит с рибата!
Аз досега не съм давала, защото си мислех, че рибата е алерген... знаете ли нещо по въпроса

# 25
  • Мнения: 1 427
Дадох за първи път при навършени 9м.с купешко пюре на Ганчев.Аз бях  Sickот вкуса му , но детето прилежно си го изяде Mr. Green.Реакция-никаква.

# 26
  • Мнения: 302
По препоръка на педката дадох риба при навършени 8 месеца. Давам веднъж седмично.

# 27
мисля че е алерген и е важно да стане по-късно-12-13 месеца,аз ощене съм давала

# 28
  • Мнения: 4 392
Още не сьм дала,имам някои сьображения.Ще трябва да изчета малко по темата Laughing
Виви,благодаря за линковете Grinning  bouquet

Последна редакция: пт, 03 мар 2006, 10:11 от Amarena

# 29
  • Мнения: 1 150
виждам, че висчки са имали само положителен опит с рибата!
Аз досега не съм давала, защото си мислех, че рибата е алерген... знаете ли нещо по въпроса

И аз  съм чувала, но незнам дали е така

още не съм му дала риба, а и зор нямам
мисля към годинка да я опита  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт