Монтана

  • 25 001
  • 273
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 271
dessyda,аз съм си тук,така че като си дойдеш може да си чукнем една среща

# 16
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
И аз съм родом от Монтана Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 108
Момичета, утре си пътувам за Монтана, сигурно ще стоим седмица или десетина дни,не знам още...!

Ако видите светло синя количка на големи цветя и врещящо бебе, ние сме! Сигурно ще киснем в Монтето, не знам другите градинки в какво състояние са...Ако някой има предложения за срещи, да се обажда!

# 18
  • Мнения: 72
здравеите и от нас.ние също сме от монтана.живеем в софия но пък често си ходим там.много ще се радвам да си организираме една срещичка.само казвате кога и ще измислим нещо.знае ли се може и с някои да се познаваме.хаиде чакам ви да пишете.целувки от нас  за сега.

# 19
  • Мнения: 298
Ето още една монтанчанка  bowuu но за съжаление още не съм мама, дано скоро и това да стане  Praynig. Като гледам повечето не живеем в Монтана, но всички си я обичаме  Wink

# 20
  • Мнения: 984
аз от 14.04 ще съм си в Монтана мисля да се ориентирам към Монтето така че свиркайте

# 21
  • Мнения: 1 858
Ах трепна ми сърцето като видях темичката! Много ще се радвам да се срещна с всяка една от вас за това си оставям номера на мобилния който иска да ми звънне аз съм на разположение 12 часа в денонощието.0896847063 това е номера ми който има желание нека звънне ако ли не както казва баба здраве да е!

# 22
  • Мнения: 72
ние сигурно ще ходим за великден,ако не успеем евентуално ще бъде няколко дни по късно.много ще се радвам да се организираме с всички които са там.някои ако иска може да пише и на isq-304-447-826-там съм gude.бих се радвала ако не се виждаме често поне да подържаме контакт.хаиде целувки от нас за сега. newsm53

# 23
  • Мнения: 1 858
Аз вече си   оставих телефона и чакам някой да звънне за да се видим.

# 24
  • Мнения: 72
като доидем задължително ще ти звънна да се видим,а isq-о го оставих за постоянна връзка за които желае.поне може предварително да разберем кои къде живее,и дали няма да се окаже че с някои се познаваме.голям смях ще падне.хаиде чакам ви момичета.

# 25
  • Мнения: 1 858
Аз кю-то не ползвам. Но нещо сме слабо активни. Валантана много ще ми бъде приятно да се видим и да се запознаем. А пък ако се се съберем повече за срещичка ще е чудесно.

# 26
  • Мнения: 72
maatete съжалявам че не ползвате isq можеше да лафим там за разнообразие от време на време,но както и да е.а skype подържате ли? питам защото имам един голям списък с мами от форумите с които редовно пишем и обменяме инфо.хаиде ще чакам пак да пишеш.а другите къде изчезнаха? smile3506

# 27
  • Мнения: 416
И аз съм от Монтана,но живея в София вече 8 години.Обожавам си родния град и го препоръчвам на всеки,който не е стъпвал там!Ходя на Монтана само покрай Нова година,но за сметка на това пък не пропускам всяко лято да си постоим с малкия за по месец.И това лято няма да изневерим на традицията.

# 28
  • Мнения: 1 858
Ами обади се като дойдеш и ще се видим!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 936
Здравейте  Laughing
Радвам се, че темичката ни се е оживила Simple Smile)) Както вече писах, аз съм си в Монтана - вече два месеца, караме трети. До началото на май ще сме си тука. Нямаме компания за  разходка, така че сме на разположение, ако някой има желание да се разхожда с нас Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт