Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 250

  • 41 180
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 966
И Джейн е готова с гифчета... Simple Smile

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 405
На мен лично този трейлър не ми е достатъчен Naughty
Елинор Hug дано,дано да се влюби Елиф в  комисарят , а той да е железен .А че любовта ще е далееч напред във времето съм сигурна .Такава е тенденцията  Winkв турските сериали.Аха -аха да се получи и нещо се случи ,та се отлага  ooooh!

# 47
  • Мнения: 2 293


Маричка, ще говорим джанъм, ще говорим ... чакай да се успокоим...
newsm51
Ами да започваме...
Разтърси ме Енгин! Първо, след толкова време да го видя на екран…неузнаваем, но все така въздействащ. С абсолютно овладян лицеизраз, без нищо излишно, и все пак страданието бе неистово и с този кадифен глас…Душата ми се стопли…Знам, че ще гледаме отново едно уникално, магнетично превъплъщение…Преди всичко човешко…Защото аз видях преди всичко човека Йомер…не екранния герой… Той не имитира страдание, той го живее наистина. Роди се Йомер и пое по своя път...
Иначе комшиите явно обичат срещи на гробището… като отправна точка на сюжета. Е, не е много романтично, но пък е интригуващо. Колко ли тайни ще излязат наяве, за да объркат живота на Елиф и Йомер?
Туба не мога все още да я усетя... надявам се в бъдеще да покаже повече емоция...Характер...
Не искам да обиждам чувствата на нейните почитатели, и много се извинявам, но като съм почнала - да си кажа. Извинете, но с тази баретка ми прилича на гимназистка, повторила няколко класа...Та тя е дизайнер, за Бога! Нищо че е на гробище...Идва от Рим - меката на модата...Тук няма място за скромност, защото бие на вехтост... Добре, ще кажете, тая обраност е търсена. Не мога да се съглася, защото в старанието си да изглежда сдържана е отишла в другата крайност - да не показва нищо. Е, обяснете ми го, че нещо не не ми е ясно...

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 21:36 от loveofmine

# 48
  • Мнения: 4 966


Мамма мия! Момичета, ще се мре! Това момче е решило да ме убие на всяка цена със страданията си... Малко ми беше Булут... Йомер ще ме довърши, казвам ви!



http://i.hizliresim.com/emkb70.jpg --- за любителите на големи и ясни снимки.

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 21:30 от marytza

# 49
  • Мнения: 1 285
На мен лично този трейлър не ми е достатъчен Naughty
Елинор Hug дано,дано да се влюби Елиф в  комисарят , а той да е железен .А че любовта ще е далееч напред във времето съм сигурна .Такава е тенденцията  Winkв турските сериали.Аха -аха да се получи и нещо се случи ,та се отлага  ooooh!


           Хаяско,
 Действително тенденцията е такава. Първо ще скърбят за загубата на близките си, всеки по своемо. После ще се запознаят. След, което вероятно ще открият горчивата истина и ще се разочароват
и чак после, ако тръгнат заедно по следите на убийците и диамантите, може да се забележат....

# 50
  • Мнения: 917


БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ!!! ОБИЧАМ ВИ МОМИЧЕТА!!!

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
 newsm51 newsm51 newsm51
 newsm51 newsm51

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 21:38 от Tanusha_

# 51
# 52
  • Мнения: 2 293


Мамма мия! Момичета, ще се мре! Това момче е решило да ме убие на всяка цена със страданията си... Малко ми беше Булут... Йомер ще ме довърши, казвам ви!

Скрит текст:


http://i.hizliresim.com/emkb70.jpg --- за любителите на големи и ясни снимки.
[/spoiler]

Да, ще се мре, Маричке, ама дано е на почивки... Марта да раздава бонбончетата...
А тая снимка е шедьовър...

Последна редакция: чт, 06 фев 2014, 21:50 от loveofmine

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 405
Комет  Hug докато скърбят и борят лошите и дошла другата година .За сега на преден план ще са парите ,любовта -догодина по това време  Naughty

# 54
  • Мнения: 23 272



Наистина трейлърът е страхотен !





Йомер -  само с някакви си 30-40 секунди ни накара да искаме вече и първата серия да  е факт.

Сега ще има и още снимки - за да засилят интереса на публиката максимално.

Това ще е ТВ сериалната двойка  на годината .

Имайте  предвид и другите актьори - дето лично аз не познавам абсолютно никой от тях.

Трябва спешно да им научим имената.

# 55
  • Мнения: 1 097

Прекрасен е Йомер.Трейлърът многообещаващ.

# 56
  • Мнения: 1 026
На мен лично този трейлър не ми е достатъчен Naughty
Елинор Hug дано,дано да се влюби Елиф в  комисарят , а той да е железен .А че любовта ще е далееч напред във времето съм сигурна .Такава е тенденцията  Winkв турските сериали.Аха -аха да се получи и нещо се случи ,та се отлага  ooooh!



Haqsko Hug  така е, няма да е интересно ако веднага героите са влюбени и щастливи.
Трябва и зрителките да поплачат с героите, а като дойде любовта - тогава
всички са на върха на щастието. Grinning Grinning
То нали хубавите неща стават бавно, та така и в сериалите. Simple Smile Simple Smile

# 57
  • Мнения: 4 966
Браво, бе, Мартичка! Веднага най-трудната задача ми постави! Simple Smile)) Аз се надявам да успея имената на героите да запомня със стартиране на дизито, ти от сега ме подпукваш за имената на актьорите. Вайййййййй... жална аз! Simple Smile



Боже! Прекрасен... и отново различен! И гласът...
Цитат
и все пак страданието бе неистово и с този кадифен глас…
ooooh!

Как няма да е неистово, Любов... нали отначало се смята, че годеницата му се е самоубила? Всеки ще страда от загубата на любим, но да знаеш, че този любим човек те е напуснал по собствена воля... това вече е твърде много...

# 58
  • Мнения: 1 285
Комет  Hug докато скърбят и борят лошите и дошла другата година .За сега на преден план ще са парите ,любовта -догодина по това време  Naughty

     
              Аз съм по голям оптимист. Основание  за това ми дава факта, че Елиф е модна дизайнерка, а не някое малко девойче, т.е.  би било редно да е по разкрепостена. Даже очаквам тя да е
инициатора . Дано.
              Цитирах поста ти, защото много ми хареса колажа ти. Да му се полюбуваме. newsm51

# 59
  • Мнения: 1 097

Оригинално решение.

Общи условия

Активация на акаунт