цъфтеж на косата

  • 2 370
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
много ви благодаря скъпи дами. ще послушам съветите ви. ще оставя темата още 1-2 дни и ще я изтрия ако желаете.
от утре съм на: храна богата на витамини, арганово и кокосово масло, по често миене и фризиор* . ох едвам удържах 3 месеца да не я пипна с ножицата тази коса, но поне мога да кажа че имаше виден ефект!
отново искрено Ви благодаря  bowuu bowuu за бързите отговори. имам желание така че ще направя каквото сте ми заръчали.  lovekiss

# 16
  • Мнения: 0
понеже я пускам дълга за това не съм се подстригвала. вече 3 месеца. края на този месец го обмислям подстригването. иначе и жълтък слагам в маските. нещо не ми понася миризмата но търпя щом е полезно..

  bouquet  bouquet

винаги, когато има жълтък в маската за коса задължително слагам и лимонов сок, за да неутрализира неприятната миризма

[/quote]

10x това също ще ми влезне в употреба.

# 17
  • Мнения: 0
Но задължително иди да ти махнат цъфтежите, защото не ги изчистиш хубаво косата винаги ще цъфти  Peace

 да ще отида може би по скоро от планираното. само може би изпуснах една подробност, че косата ми цъвти не само в краищата ами има доста косъмчета с цъвтеж в средата (в смисъл най-долу косъма е здрав, но по нагоре може да се забележат даже повече от 1-2 накъсвания)  #Crazy което най много ме плаши, но ще видим дано помогнат нещата които ми препоръчахте.

Общи условия

Активация на акаунт