Снимки на истинско раждане???

  • 8 329
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 849
Ето и моите снимки от раждането на дъщеря ми. Далеч не са толкова натурално-потресаващи! Sick Тати ги прави, и твърди, че се е чувствал съвсем нормално през цялото време photo
Браво ,много мило ми стана .

# 31
  • Мнения: 5 391
Ето и моите снимки от раждането на дъщеря ми. Далеч не са толкова натурално-потресаващи! Sick Тати ги прави, и твърди, че се е чувствал съвсем нормално през цялото време photo
Браво ,много мило ми стана .
Наистина много хубави снимки!

# 32
  • Мнения: 3 447
eta, страхотни са снимките Heart EyesПоетични са и внушават усещане за святост и тайнство, което определено липсва в оня сайт. Ако навремето бях видяла твойте снимки, а не онези, сигурно щях да се напъна да родя нормално  bouquet

# 33
  • София
  • Мнения: 614
На майчето тук снимките са много хубави;
разбира се,онова е раждане,на което всичко да се види,но определено не бих искала мъжът ми да ме види така;
а колкото до децата...такава освободеност вече е прекалена.

# 34
  • Мнения: 2 768
внушават усещане за святост и тайнство
Има нещо такова. Може би защото забравихме да махнем щората на прозореца през който снимаше таткото. Получи се сякаш е "надникнал" тайно и е снимал.  Wink

# 35
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
еta снимките ти са много мили и хубави.
 Снимките от сайта на мен са ми интересни и не виждам нищо чак пък толкова отвратително и потресаващо в тях (освен ония космаляци де ). Само на децата не им е мястото там според мен.

# 36
  • Мнения: 507
еta снимките ти са много мили и хубави.
 Снимките от сайта на мен са ми интересни и не виждам нищо чак пък толкова отвратително и потресаващо в тях (освен ония космаляци де ). Само на децата не им е мястото там според мен.

 newsm10 все едно аз съм го писала.

# 37
  • Мнения: 1 146
Ета, снимките ти наистина са много хубави. Доражда ми се като ги видях Grinning

А онези от сайта.....реалистично е всичко, ама си е малко гнусничко Wink

# 38
  • Мнения: 7 640
в чужбина жените не ги бръснат при раждане, освен, ако не са си избръснати, з-то се травмирали Shocked психически. Те не са неподдържани, това си го приемат за норма  Confused
Отделно е това за микроорганизмите във фоликулите.

# 39
  • Мнения: 1 190
Ако можеш да изчакаш до м.Март има да гледаш на живо по тв:
    Такъв е живота! Ново реалити шоу по БТВ.

Такова предаване, ама с абсолютно същият сюжет има по немската телевизия RTL от понеделник до петък от 10.20 часа българско време и се казва "Моето бебе" - понякога е доста интересно /особенно за все още нераждали/, може да се видят реалити всички видове раждания   Peace

# 40
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Натуралистично....но единствено не приемам присъствието на децата на раждането Sick....не знам, мисля си, че това може да има някакви отражения на крехката детска психика.
П.П. Интересно ми беше да видя какво са ми правили, докато бях под упойка Simple Smile.

# 41
  • Мнения: 248
Не съм привърженик на идеята бременни жени да гледат такива снимки, на мен лично ми подействаха зле, въпреки, че два пъти съм раждала. Искам да кажа на всички майчета, на които им предстои раждане, да не се плашат - не е толкова страшно, колкото изглежда, наистина. А относно присъствието на таткото и децата - аз съм абсолютно против.

# 42
  • Мнения: 7 474
Аз пък не разбирам какво толкова им обсъждате окосмяването на жените. Аз лично също не ходя с такива косми, но нито ми пречи, нито ме интересува другите как ходят. Ставаше въпрос за раждането все пак.

И на мен ми е чудно, защото до преди 10 г. и в България никой не се обезкосмяваше като охлюв , пък хората са си се обичали и с косми. Ама това е една друга тема.. newsm78
Аз лично докато бях бременна много гледах по Реалити ТВ раждания - действаше ми успокоително, защото минаваха леко!

Последна редакция: чт, 16 фев 2006, 20:10 от Leo

# 43
  • Мнения: 1 190
Ето и моите снимки от раждането на дъщеря ми. Далеч не са толкова натурално-потресаващи! Sick Тати ги прави, и твърди, че се е чувствал съвсем нормално през цялото време photo

Страхотно...

# 44
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Ето и моите снимки от раждането на дъщеря ми. Далеч не са толкова натурално-потресаващи! Sick Тати ги прави, и твърди, че се е чувствал съвсем нормално през цялото време photo
Страхотни снимки, чак се разплаках от умиление.

Общи условия

Активация на акаунт