Задължителен ли е косопадът след раждане?

  • 2 072
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Вероятно е строго индивидуално, дано и на мен се размине Praynig
Peace

# 31
  • Мнения: 1 734
За щастие и на мен ми се размина. Мога да кажа, че изобщо не ми е падала косата - нито през бременността, нито след това та и до днес.

# 32
  • Мнения: 5 790
Един косъм не ми е паднал нито по време на бремеността, нито след като родих. А косата ми е до под кръста и по време на бремеността не съм я подстригвала, нито след това. Не съм пила никакви витамини. Но всичко си е индивидуално все пак. Не мисля, че има причина да се плашиш. На мен една колежка ми каза - подстрижи се, защото ще започне да ти пада косата. То е същото, като да си извадя зъбите, защото ще започнат да ми се развалят.

# 33
  • Мнения: 1 734
принципно съм съгласна с теб, но това за зъбите не си права  Naughty
Те не израстват повторно както косата

# 34
  • Мнения: 4 629
На мен не ми се размина  Cry

# 35
  • Мнения: 1 866
Никакъв проблем не съм имала, при това не бях пила никакви витамини. Мен също ме заплашваха, но ми се размина явно.

# 36
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Ужас на мен от една седмица започна да ми пада косата и си купих един серум за 50лв.,дано да има ефект.

# 37
  • sofia
  • Мнения: 482
И мен не ме подмина. Беше около 6я месец след раждането /горе-долу като спрях окончателно кърменето/. Продължи около месец, може би и малко повече - положението беше трагично. Имах чувството че косата ми окапа. Не съм използвала никакви средства, само вече накрая като тотално се бях отчаяла, може би два пъти съм си правила домашна маска.
НО, слънчевия ден дойде, просто изведнъж спря - ей така, както беше започнала. Косата по обем и "качество|" си е като преди - гъста и дебел косъм.

# 38
  • Мнения: 3 344
При първото ми раждане косата ми започна да капе доста повече от обичайното/особено в сравнение с бременността/ около шест месеца след като родих.
Сега си мисля дали мога превантивно да взема някакви мерки, за да предотвратя косопада.

Някакви идеи? Laughing

Засега съм си купила хининова вода, а също и кератин и скоро ще започна да ги използвам. Да видим дали ще ми се размине този път...

# 39
  • Мнения: 1 999
Мен не ме подмина, но поне беше за кратко. Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 910
Не е задължителен косопада след раждането. На мен си ми падаше толкова коса, колкото и преди да забременея, в рамките на нормалното.

# 41
  • Мнения: 1 883
Аз пих две бурканчета Мерц - бяха на промоция в една аптека на Дондуков и като ги почнах след 2 седмици нямах проблем с косопада , а косата ми стана с блясък и здрава  Peace Peace

# 42
  • Мнения: 577
а Ревалид може ли да се пие докато кърмя?

# 43
  • Мнения: 98
Az imah mnogo tejyk kosopad cqla godina sled rajdaneto, no naistina Merc pomagat za vyzstanovqvaneto

# 44
  • Мнения: 5 393
Не е задължителен,но е мнооого често срещан.Всъшност ще си щастливка ако те подмине.Аз се подстригах и пак продължава.Една позната пи Ревалид и Мерц и май имаше ефект.

Общи условия

Активация на акаунт