Стъпва смело ФЕВРУАРското човече , на една годинка то е вече !!

  • 75 920
  • 454
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 388
Здравейте мамчета  Hug!

Бързам да ви покажа нашата статистика с мерките на мъниците. За да не правя огромен пост, я пускам като скрит текст, а Бъни ще я качи на начална страница, когато има възможност Simple Smile.

Скрит текст:

# 136
  • Мнения: 47
pum_pall  Hug благодаря,много мила картичка Simple Smile
bufче благодаря на патеричка Simple Smile
Днес бяхме на ваксина,малката се държа добре,сега вдигна лека температура.До преди да и бием ваксината ми беше едно свито,но сега съм сигурна,че всичко ще бъде наред.
demmy26 майтап,шега на 38 съм но покрай малката се чувствам на 20  tooth голям кеф,голямо забавление.Всеки ден си пеем една песничка и винаги се сещам за вас и понеже не знам как да я вмъкна те поздравявам така:
http://www.youtube.com/watch?v=2RDtks5xwFc

# 137
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Пумпалче,Бъфче,благодаря ви и аз! Hug
Марияплам,ама как ни нацели,имаме еднакви музикални вкусове,Демми много я харесва тази песничка,а любимата ни е тази: http://m.youtube.com/watch?v=wdqTk_n-8Wg#
Те си приличат много хихи.Прегръщам ви с Плами!
Вили,браво за положения труд с размерите,жестока конкуренция!  Joy

# 138
  • Мнения: 155
ЗДравейте, момичета!Най-накрая се добрах до компютъра.Няколко дни не мога да отворя мамата, а и нещо напоследък не ми остава много време.Чета вечер и все оставям да отговоря на другия ден, ама сутринта излизаме на разходка и така.Следобед не спи Раличка.Единственото и спане е към 11 часа до към 13 часа и след това си ляга в 20 часа.
Още не сме проходили, пуска се по малко, но мисля, че е страх.
Тези дни се мъча да и взема урина.Много ми е трудно.Слагам от тези пликчета и като погледна Раличка е пишкала, обаче няма нищо в пликчето.След малко пак започвам с мъките Laughing
Иначе за АМ-първо слягам водата не много гореща, даже някой път на стайна температура, АМ, затварям шишето и разклащам
Честит първи рожден ден на Дени! /със закъснение/Да е жива и здрава и много обичана!
Лек и хубав ден на всички

# 139
  • Мнения: 46
Здравейте,мамита!Аз да се похваля тихичко,да не се развали работатата,че Лили се пуска вече да ходи лека-полека .От 2-3 дни обикаля по стаята Simple Smile.
Искам само да дам като идеи за обяд - че на Лили много й се харесаха картофено пюренце със спанак и супичка от коприва с ориз.Донесоха ми ги прясно набрани и рших да дам на малката,все пак са доста полезни Simple Smile
Хубав ден от нас,макар че при нас е доста облачно !

# 140
  • Мнения: 78
Благодаря още веднъж на всички за пожеланията!

Днес бяхме на преглед и Биляна е добре (май се разминахме с антибиотика пупупу Praynig), че покрай нея прегледахме и татито, дето кашля като магаре от Коледа насам от грипа и мене, че и аз легнах болна... И всички сме ок Simple Smile

Картофеното пюре със спанак и на мен ми хареса - пресен спанак ли варите? ЗАедно с картофите направо ли?  Колко спанак на колко картофи? Ще съм благодарна и на рецептата за коприва с ориз... И аз смятам, че са доста полезни и въпреки че аз не ги обичам, като всяка добра майка, ще тъпча с тях Билянка, докато и тя ги намрази порядъчно като мене  hahaha

Относно съня - ние спим по два пъти, но откакто беше болна размести нещо и почна да си ляга в 23:30  Shocked Shocked Shocked Всички опити да я убедим преди това да си легне се увенчават с неуспех и ние полузаспали се отказваме и пак си я носим в хола. Люлката, която е от баба й, обаче, върши чудесна работа в тия случаи - слагаш я на люлката, вързали сме й едно въженче и я дърпаме да се люля и има няма и половин час (когато й е време за спане все пак) и е отнесла плувката... Whistling

# 141
  • Мнения: 155

Много късмет на всички!

# 142
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Да сме бели и червени,румени,засмени,живи и здрави и много щастливи!
Честита Баба Марта и от мен,момичета и бебчовци пораснали!

# 143
  • Мнения: 46
Леда,спанака го варя отделно,че иска малко повече време (пресен е,да).после го добавям към пюренцето и пасирам. А за супичката с ориза и копривата,слагам ги заедно да се варят,масло слагам малко и сол също.   За количеството не мога да ти кажа точно,прецени на око,че аз ги правех в по-големи количества и за ММ,че той си ги яде без проблем.  Joy Joy Аз също не обичам много такива неща,но като знам колко са полезни давам на Лили,докато мога,че после сама ще си избира менюто - убедена съм,то стоя неин характер от сега  Mr. Green

# 144
  • Мнения: 46
И честита баба Марта,момичета!Да сте живи и здрави вие и семействата ви!!!

# 145
  • Мнения: 455
Честита Баба Марта,момичета!
Да сте здрави,румени и засмени!

# 146
  • Мнения: 0
Честита Баба Марта. Румени, засмени и много здрави да сте всичките Simple Smile
Аз имам въпросче ама не знам кой може да помогне. Понеже мой приятелки мами дето излизаме заедно все говорят за " ооо нашта групичка във фейсбук" дрън дрън,  мене някой може ли да ме вкючи и мен Simple Smile във февруарската, че така много в тъча се уствам:D бъзикам се:)  вярно е, че не съм редовна много тук, но е заради телефона, който отваря сайта когато си иска:)

# 147
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Милички, минавам да ви почерпя набързичко, че днес остарявам с още една година newsm27 newsm27  Tired:


Калинцето, виж на 1ва страница от темата, мисля, че трябва да пишеш на лични на Бъни.

# 148
  • Мнения: 47
Деми  Hug Честит рожден ден.Пожелавам ти от все сърце да си жива и здрава,много щастлива,семейството ти да е здраво и много да те радва.Тази година изтървахме снега,но догодина по това време викам да си чукнем една срещичка на шейни някъде;)
Сложихме ваксината на Пламена и всичко е наред.Аз много се бях филмирала,защото тук мисля се коментираше,че трябва да има 6 месеца разлика с предната,но нали Плами я оперираха на 4 месеца и вървяхме два месеца назад с ваксините.Аз се опъвах на джипито,но жената ме успокои да не се притеснявам и аз се съгласих.Сега вече,много се радвам,че това го отметнахме . Даде ми изследвания да правим и аз разбира се забравих  ooooh! ooooh! Утре ще отидем да я боцнат.

# 149
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Я шейни,я шезлонги Joy
Един път да се добера до Бг-то,един път...
Ще се срещнем задължително.
Благодаря ти за пожеланията!

Общи условия

Активация на акаунт