Стъпва смело ФЕВРУАРското човече , на една годинка то е вече !!

  • 75 911
  • 454
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 388
Ехоо как сте мацки Wink?

Ние с Кокича си стоим в къщи и зяпаме детските по Бейби ТВ. Случайно да не изпуснем някое  Joy. Днес в София имаше снежец  Shocked. Чак не повярвах сутринта като погледнах през прозореца. Е, не беше много, ама колите бяха бели. Вече е мокро и гадно и няма следи от сняг .... явно колкото да ни развали времето. Оф искам вече да се оправя това време и да обикаляме на вънка на слънчице   Nature Sunny.
Да се похваля и тук - онзи ден подстригах Коко  bowuu. Вече ги няма къдриците и стана като голямо момченце. Мисля,че много му прилича късата прическа Simple Smile. Аз пък за пръв път правя такива опити в подстригването (не броя другите 2 пъти, когато го подстригвах, че тогава беше по-скоро оформяне) и стана доста добре като за първи път.
Демми, радвам се, че и педиатъра не е намерил сериозни травми при малката. Страшни са маймунки и най-вероятно това е някой "велик" номер, който вие с тати не оценявате   Crossing Arms.
Але, ти пак си си намерила някакво забавление без да досаждаш на никой, или да изпразваш семейният бюджет (като пумпалчето ....... и мен  Whistling). В тази връзка да кажа на Пумпалчето, че открих едни китайчета дето ми пращат разни неща без да плащам доставката и стоките са на доста добри цени. На Коко купих вече няколко неща и съм много доволна. Сайта е http://www.aliexpress.com/
Това е за сега от нас Wink. Хубав ден момичета   bouquet!

# 256
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Вили, това да не е руля от на Коки яхтата? Нали е капитан hahaha Joy Много морско ми стана... Виж и Синди се е опънала на една такава.... Wink

Ама какъв сняг, аз не съм поглеждала скоро бг прогнозите и мислех,че е топличко и приятно, а то.. Нищо, по това време на годината стават и такива отклонения.
 Честита фризура на Коки, сигурно е пич от класа  Wink Flutter
Сега вече не знам как ще го опазиш от набезите на девойките, Вили, очите трябва да са ти на 6!  Joy

Пумпалче, ама ти верно посред нощите си писала, излиза ми в 4 и нещо сутринта  #Crazy, какво правиш будна по това време  Shocked  Simple Smile
Аз съм много 'за' онлайн пазаруването, понякога се спестяват много пари... Аз ей сега ще го погледна този сайт, изписа ми, че и в УК доставяли..Ще го прослушам  Flutter Снаха ми ми го беше казвала, но не бях отваряла.
Вчера излезнахме на разходка вечерта с татито и малката беше много доволна. Супер много се впечатлява от светофарите. И вчера като хукна пред баща си и сочи с пръст тоя светофар,ъ!- ъ!, не можем да я настигнем   animal037   #Crazy Луда работа...И едни целувки раздава на всеки автобус, маха им, шофьорите ни мислят за нещо кукуруку  Crazy.. Та така. Днес я бях вързала на две опашчици като Пипи и някак си ми се стори много пораснала.. Кога пораснаха толкова бързо тези сладурковци...Как си лети времето..

# 257
  • Мнения: 388
Хахаха виж не бях направила тази асоциация с руля и моят малък капитан Simple Smile. Нищо чудно след някоя друга годинка (има няма 20-30 год  hahaha) да ме вози на една такава  Whistling. Ех, размечтах се! Ама нали си имам слабост към моренцето и все ми е едно морско. Та най-накрая си открих моят си подпис и аватар  Crazy. Много си ги харесвам! А за Синди - верно, че и тя не изостава по-назад. Ма ще я вземем и нея на нашата яхтичка Wink. Да няма сърдити!
За сайта - разгледай го, има дооооста неща. Каквото се сетиш - там го има Simple Smile. А за Коко направих доста успешни покупки. Сега чакам още едно комплектче за него и за мен - 2 блузки. Определено има много добри попадения за малко пари. Да не кажа голяма дума, ама ако тръгна тук в БГ да пазарувам, може да ми излезе по-скъпо. А и рядко мога да направя един хубав пазар тук, че ММ все е на работа, а около нас няма хубави магазини. Затова обикалям магазините онлайн  Crazy.
А Демми и тя е голяма скица сладурката  Laughing. Сега наистина се впечатляват от всичко. Много бързо растат тези мъници. Още малко ще има да ни се гушкат, после ще бягат и ще повтарят, че вече са големи (особено ние с момченцата  Confused). Ама такъв е живота! Само да са живи и здрави! Пък ако много ни дожалее и си искаме един мъник за гушкане - поръчваме на щъркела да носи  Whistling.

# 258
  • София
  • Мнения: 23
  Ооооххх, и ние висим като паяци у нас, но това с детските не минава, сега спи, на вън вали някаква боза, да се чуди човек, защото не се тръшна и аз до нея...

 Да кажа, че пюретата не са гладки има разни парчета сухарче, сирене, мръвка, не сме съвсем на бебешка храна Simple Smile

 Виленце, от този сайт ММ си пазарува главно джаджи разни, но дрехи никога не съм взимала, аз от магазин трудно уцелвам, пък така съвсем. Как уцелвате размерите?

 За гушкането и порастването- аз сега я гуша яко, ама на моменти се дърпа вече, друг път сама идва да я целувам...абе мачкайте там и това е Grinning

# 259
  • Мнения: 388
Але, направо се тръшкай до Ния и това е. Че то това време до нищо добро не води. Ето, аз сега пак спретнах сладурийки в кухнята .... уж за Коко да има, ама направих пълна доза, че и ние с ММ да не сме капо  Whistling. Абе да ви кажа, не знам до къде ще я докарам с това стоене в къщи и това майчинство ..... д*-то ми ще стане квадратно, докато дойде време за работа! Лоша работа ви казвам  ooooh!! Само обикалям до кухнята и уж нещо дребничко да си взема и то стана страшно. Ама и ММ е виновен - случайно да не останем без сладко, все пита - има ли нещо сладичко вкъщи!? Само дето на него нищо не му се лепи. Той като яде, на мен се лепи  Crossing Arms! Охххх, излях си мъката!
За пазаруването онлайн - да ти кажа, китайчетата си дават едни подробни таблички с размери на парцалките. Мериш и това е  Peace! Е, аз до сега нищо не съм мерила, че ме мързи. Ама нямам неуспешна покупка за сега. Е, то до момента имам получени 1 клинче/панталонче + 2 летни комплекта за Калоян. Като ги поръчвам, гледам да взема за 2 год дете и това е. Ако стане - стане! Ама можеш да разгледаш и за Ния нещо - има страхотни роклички. Аз съм си заплюла няколко за племеницата, че вече ме сърбят ръцете за роклички да купувам. Добре, че има за кого да купувам де  hahaha.
За гушкането - и ние си се гушим колкото може повече Simple Smile. Ама в последно време и Коко си е станал един гушкав и сам идва Heart Eyes. Даже съм му лепнала и име Гушан.

# 260
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Хе,Вили, хич не се притеснявай, и аз съм на зърнена диета-каквото зърна,ям! Joy

# 261
  • Мнения: 388
Хе,Вили, хич не се притеснявай, и аз съм на зърнена диета-каквото зърна,ям! Joy

 smile3521 Ха, на същата диета съм и аз. А това, което не съм зърнала си го приготвям  eat  261uu. Направо не ми се мисли как ще ходя юли на море .....  newsm78.

# 262
  • Мнения: 455
Здравейтеее!Откога се каня да драсна някой ред тука и не сколасвам.

Демми,честита ти племенничка!  bouquet
Радвам се ,че на малката сладкишка и няма нищо. Simple Smile

При нас нищо ново.Дени се оправи от дрисъка изследванията излязоха и нищо му няма.
Относно зъбките все още водим класацията с 12 на брой.  Grinning
Отдавна не му пасирам храната,дъвчи много внимателно и бавно.

Вили,честита прическа на Коко!И аз подстригах Дени,че му стана доста дълга косата.
Днес след обяд се задържахме в къщи и аз взех,че направих един козунак.Ужас вече,все мисля нещо да меля докато съм вкъщи.


# 263
  • Мнения: 388
Момичета, влизам на бързо да ви пожелая весело посрещане на Великден  easter ! Да сте ми живи и здрави, вие и любимите ви хора  Heart Eyes  bouquet!
Ние ще пътуваме на гости на баба ми и дядо ми и ще се събираме родата, та ще ни няма 3 дни. Надявам се да изкараме весело! Ще се разнообразим и ще се видим, тъй като не сме се виждали от дооооста време и ми е много мъчно вече за тях. Стискайте палци Коко да се държи прилично и да не реве много. Примирила съм се, че утре ще се раздаде на рев, ама не ми пука  Laughing. Нека да си прочиства дробовете, пък ще му мине първоначалният шок с навалиците хора, около него Wink.
Хайде чаоооо мацки и до скоро!

# 264
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Христос Воскресе!

Честит Великден милички!



Да сте живи и здрави, а малките великденски зайчета все така да ви радват!

Ние сме с малко сополки за празника, но няма нищо, надявам се скоро да минат. Иначе Демми беше много смешна с яйцата тази сутрин, взе си едно и го буфна обратно в панерчето при другите, да е сигурна, че няма  нито едно здраво останало hahaha .
Купихме й триколка, много си я харесва, даже вкъщи я бута, като си слага всичките плюшени играчки вътре да ги вози. Ето тази е :
Скрит текст:

Надявам се всички сте прекарали добре празника и сте си хапнали доволно козунак и яйчица. Обикновено след Великден не искам и да ги погледна, защото стабилно 'злоупотребявам' в тези 3-4 дни.. Animal Pig Animal Pig Animal Pig Обаче съм спокойна, защото знам, че не съм само аз Mr. Green Wink

Целувки от нас!

# 265
  • Мнения: 78
Момичетааа, честит празник! Да сте живи и здрави, щастливи и спокойни и мноооого обичани Simple Smile МАлките слънца да греят живота ви и да ви радват Simple Smile



Биляна при нас топна първото яйце в червеното, след това като ги боядисахме се сбори с тати и го победи  newsm44 И оттогава е решила, че яйце ли е и трябва да се удари в земята и да се счупи - не мога да ви опиша колко яйца изпотроши...

Ние сме по-добре. Аз вече се обърках къде се оплаквах - в ФБ или тук, ама май тук не съм. Тоя гаден вирус така ни изтряска, че аз вдигах яка температура от 38,5... пак по лекари ходихме и покрай мене и Биляна намаза преглед и познайте - кашлицата й се оказа влошена и хайде на инхалации с вентолинче... Голям зор беше в началото, защото нашата шушулка я е страх от всякакви уреди, които вдигат шум и голяма пищене беше от тоя инхалатор. На всичкото отгоре взехме някакъв уж да е по-детски - във формата на пингвин. Горкото дете, мисля, че му насадих перманентен ужас към пингвини  newsm78 Ноооо... това мина - вече правим само по една инхалация на ден и малката не се скъсва от рев като види инхалатора. Да видим какво ще каже и доки във вторник, но мисля, че сме добре и се разминахме пак с антибиотика.

Пумпалче, уби ме с това катерене в количката. Биляна засега само ми носи маратонките за навън и казва нещо на китайски, много е сериозна... почти заплашителна. Но аз се правя на ударена  Whistling, а тя ходи след мен с маратонките, понякога и якето ми носи...  hahaha

Деми, радвам се, че всичко е ок - аз бях сигурна, че ще е така,, но все пак си е успокоение Simple Smile Абе, елате си да си починете, пък ще го мислите. Не е нужно човек да се натоварва излишно с големи решения, преди да им е дошло времето...

Аля, ще ме умориш ти... Аз едно време играех Age of empires  - мноооого бях добра. Но оттогава не съм се зарибявала в игра. А и тая е превъртах и дори тя ми стана безинтересна... Но сега, ако играя, бих почнала нещо сложно... като War of warcraft...(да не се изказвам неподготвена, ама май така беше...)

Вили
, аз алиекспреса кмного го разглеждат преди време, ако помните, когато се бях зарибила яко по онлайн пазаруването... ама да ти кажа и аз тогава позяпах, позяпах, пък нищо не поръчах... Сега може би е време Simple Smile Аз там все се оглеждам в дрешки на Carter's  - страхотни са, а в БГ ги няма. Така или иначе се шият в Китай - въпросът е да намериш читавия продавач...

Момичета, бая съм се зачудила да я офъкам Биляна 0 номер да й се сгъсти косата... Ама ми е жал... Тя не че няма коса, де, има бая... ама все пак - така или иначе трябва да режа бритона, че пак е пораснал... Някой освен Бъфчето, правил ли е тоя номер? Не е ли странно?

И още нещо да ви питам -  колко хранения имате и какво количество изпапквате? Напоследък ми отказва следобедната закуска - т.е. минаваме на 3 хранения по този начин. Всъщност не точно 3 защото:
-  като стане се кърми не знам колко, но след час е гладна
- и след час яде попарка - два сухара със сирене и малко масълце - горе-долу 200 гр може би
- след 4 часа обяд - 180-200гр - месно или зеленчуково пюре
-  след още 4 часа следобедна закуска - две обикновено бисквити с кисело мляко - пак около 200гр (която сега отказва)
 - и след още 4 часа - каша около 160-180гр и кърма преди лягане - не знам колко, но не е много. .

Да не говорим, че днес заспа и без вечеря... давах все пак залъгалки (солетки, пшеничени пръчици) и покърмих малко даже, но ми е ясно, че това не й стига. Но беше много уморена, че бяхме на празничен обяд и тя не спа следобяд и много се измори от игра и вървене...

И все пак ми се струва, че не яде по много, че и ядене да ми отказва...

Още нещо щях да пиша, но забравих... ами, доскоро  Hug Hug Hug

# 266
  • Мнения: 338
Привет!  bouquet Първо: Христос Възкресе! Simple Smile

После:  Hug Hug Hug  bouquet

Ние днес сме цял ден по гостита-у майкини ,у баба му на ММ + разходка с  приятели и бая се изморихме,но пък и се наситихме на + емоции.Виктор стана борец тази година,разби яйцата на всички,съвсем честно   Simple Smile За Ради беше голямо шоу-и тя като Билянка мноого ги хареса яйчицата и искаше непременно всички да ги попипа и посбори  с пода ,ама не й се отдаде възможност.. ooooh!

Леда,радвам се,че сте здравички вече.Пък за пингвините ,няма страшно,сигурна съм,че ще й мина страха  Laughing Wink

За храненията  го пиша скрито,че стана дълго Simple Smile))
Скрит текст:
закуска към10,преди това се събужда към 9 с цоки...Закуската ни обикновено е попара или юфка със сирене и масло,слагам и малко захар,понеже иначе не се яде-около кафена лъжичка.Мисля да си взема кафява захар,че нали бялата е по-вредна,пък мойто без захар си седи гладно...

После-обяд към 13ч-от кухнята-изяжда най-много половината-около 100-150г.

Следобед я хапне банан,я нещо друго.Десертите от кухнята не ги харесва,много са й кремести.Слагам им бисквити да станат уж като торта и пак не ги иска...Всеки ден хвърлям десерти...Това е към 17ч,тя обикновено спи от 13/14 до 16,30

Към 19/20-вечеря,зависи колко сме се замотали навън или вкъщи..Пак 200г едва ли се изяждат.

До 22ч трябва да е в леглото,където заспива с цоки.

Цоки има и евентуално ако вкъщи се приспиваме на следобедния сън,както и след него.През нощта също ме търси понякога.. Tired Та аз ги броя 3-4 хранения твърда храна.Кърмата не знам дали да я броя вече newsm78 Със сигурност й е полезна,ама за хранене точно не знам до колко...

Абе не знам...аз се чудя как да се отбиваме,или поне да намалим,че тя е направо пристрастена  ThinkingКато ме види седнала на дивана и опулва ей такива очи  Shocked и се мята до мен,познайте за какво... ooooh!Аз вече взех да бягам от нея  Joy hahahaкато я видя и в другата посока Laughing...В период на гоолямо мислене съм,да видим...

За рязането на косата ,чак 0номер никога не съм ги подстригвала и 2та.По принцип ние с ММ сме с гъсти коси и на децата ми харесва гъстотата.Баткото като го подстригахме за 1ви път беше с машинка на най-голямата приставка и после косата му се промени и стана твърда като на голям човек и ми липсваше меката бебешка коса,ама т я прежалих-нали е мъж,трябва да е спретнат,ми не бебето на мама Crossing Arms
А за малката ужасно ми се  свиди да я подстригвам.Тя тъкмо е заформила едни къдрушки,от които хич не ми се ще да се лишавам.Пък и не виждам смисъл аз поне,а и освен бритон за момента не виждам как мога да я пострижа,та ще изчакам още,но така или иначе едва ли ще я подстрижа някога толкова късо.

Пък за странното,не знам,то като се замисля,аз съм виждала бебета почти без коса на годинка,та не е кой знае какво невиждано,пък и тя костата им бързо расте сега.

Деми,честита ви триколка Laughing Да си я ползват плюшките..ъъ..Деми със здраве! Laughing Скица миличка,значи!Моята хич не се сеща,че може да си вози куклите..на камиончето обикновено им съблича дрехите и ги хвърля по земята,до там е интереса.И тука ли обсъждахме,че триколките са хита на групата тази година?И вие в отбора на триколките Simple Smile)) Ние нямаме таквоз чудо...рекох да си го спестя,че ми се вижда много обемно,но пък малката по парковете много харесва колелетата и триколките и само иска да се качва.Чак се позамислям.Ама най-вероятно ще взема на заем или на старо ако взимам. Thinking

Вилиии!Надявам се да не сте оревали ваканцията,ами Коко да се е държал подобаващо на новата прическа!;) Е,разбира се и да е поревал малко,ние ще му простиме,понеже е изключително сладък и му е разрешено:love: Дано само да сте си починали и да сте си изкарали хубаво! Simple Smile

За китайчетата- знам ги аз тях  Wink ]
Скрит текст:
Едно време голяма мания ми бяха(миналото лято),но съм се разочаровала вече няколко пъти оттам за дрехите специално за мен и за малката.Бях й поръчвала дънки на цветя  и едно розово болеро и нещата,които дойдоха нямаха нищо общо с лъскавите картинки,ами бяха доста по-умрели...Та се карахме с китайците #Cussing out
Но пък за баткото имам страхотни попадения.Толкова доби,че ще ги споделя с  с вас,щете,не щете...

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-2013-autumn-and-win … l/1090231993.html

http://www.aliexpress.com/item/2013-winter-fashion-horn-button-c … il/956028204.html

Като цяло съм забелязала,че има доста "маркови" неща,някои даже може да нацелиш и с марков етикет...По-важното е,че има и качествени и доооста некачествени неща,та си е въпрос на късмет Whistling. Поръчвала съм си и разни дреболии за мен-чанти(много съм доволна)часовници,четки за нокти...абе глупости общо взето,но съм по-доволна отколкото от  дрехите.Техника ме е шубе от там да взимам,нямам им доверие.
Размерите в таблиците обикновено си отговарят,по тях трябва да се гледа,не по номерациата.

Керина Hug радвам се,че Дени е напълно здрав вече!Да го нацелуваш русия плейбой  Sunglasses Heart Eyes!

Але Hug да я нагушкаш твоята сладка сладурана! Simple Smile)))

Аз  успявам да погушам  даже и баткото все още,хич не ми се иска да порастват ама няма начин!(Аз затова съм се презапасила и с дребчото-да  си имам за гушане и мачкане Wink)

Айде лека от мен!  bouquet

# 267
  • Мнения: X
Честит празник мами,
Ние все още не ходим, плъзгаме се по задник или вървим като ни държат.
За подстригването, ние го направихме ама не 0 номер. Мисля че номер 2 беше.
А за храненето си ядем добре засега. Сутрин АМ и след около час плодове
На обяд си хапва манджа, която съм и готвила у нас. Не взимам кухня.
Следобед хапва или каша или попара.
Вечер яде супа и кисело мляко
А преди лягане -кисело мляко

# 268
  • Мнения: 455
Честит празник,момичета!Пожелавам ви много здраве и любов в семействата ви.

Дени също мята яйца на пода.Все едно държи нещо горещо,докато му дам яйцето го хвърля.
Козунака не му хареса,а яйца от великденските не съм давала.

За подстригването,като беше на 6 месеца го минахме с машинката 1 номер.Имаш много смешен кичур коса,и тук таме опадала.
Наскоро пак го подстригах,но с ножицата го оформих.

За храненията,сутрин закусва кус кус,юфка,попара,филийка с кашкавал.Попарата отскоро почна да е яде,допреди това не я искаше.Захар не слагам,не си пада много по сладкото.
На обяд яде супата и основното от кухнята.Ако готвя аз 400 гр. манджа си изяжда.
Периода с пюретата го минахме,вече хапва манджички съобразени с него.
Следобед банан или десерт от кухнята,но не ги харесва много много.
Вечеря нещо по лекичко,най често зеленчукова супа и преди лягане АМ.
Май доста хапва,но не му личи,няма и 10 кила. Laughing

Демми,честита ви триколка,със здраве да си я ползвате!
Ние с нашата сме излизали два пъти в района.Още се мъкнем в количката,че Дени си спи навън.

# 269
  • Мнения: 388
Честит празник милички  Hug  bouquet! Да сте ми живи и здрави, и вие, и вашите семейства  Heart Eyes!
Ние се върнахме от голямото обикаляне из България. Както и очаквах, Коко добре си прочисти дробовете. Голям рев падна! За това допринесе и растящият зъб, който на варненска територия проби. Всъщност ние за малко щяхме да си останем вкъщи и никъде да не ходим, защото точно вечерта преди да заминем Калоян вдигна Т, а аз пък не знам какво ми стана, ама като ме хвана едно разстройство и повръщане  #Crazy .... ужас ви казвам. На другият ден чакахме до обяд да видим как е положението и при двамата и на края се престрашихме и тръгнахме. Калоян поддържаше висока Т цели 3 дни и доста се бях стреснала. Накрая се оказа, че всичко е било от зъба. Усетих да драска кътник. Милият, доста се измъчи  Confused. Явно доста го е боляло, а ние почти не сме спали. Не можахме много да си починем, тъй като, въпреки, че бяхме много хора, Коко не искаше да ходи при никой друг освен мен и баща му. През цялото време ревеше. Добре, че вече е по-добре!
Демми, честита ви триколка  Heart Eyes! Много е хубава! Със здраве да си я ползвате!
Пумпалче, явно и ти си напред с материала с китайчетата  Laughing. Ама това палтенце и аз доста го гледам за Коко. Ти доволна ли си от него? Дебеличко ли е? Има наистина хубави неща, ама май наистина си е на късмет. Трябва да се гледат рейтинги и коментари на продавачите, че да не се разочароваш после. Аз до момента каквото съм поръчала, всичко ми харесва. Ама мисля да не се зарибявам много, че така от разстояние си е рисковано. Колкото и да са добри цените, не е сигурно какво ще получиш.
Ох, а за кърменето - стискам ти палци Ради да започне сама да се отказва, че си е доста тегаво. Аз си мисля, че вече са си големи и ако си хапват добре друга храна, то вече си набавят необходимите им витамини. Време им е да си станат самостоятелни  Heart Eyes. Не, че съм против дългото кърмене, де. Ама аз не бих издържала по-дълго време.
За храненето - ми ние сме си на три хранения май от доста време. Хапва си сутрин някаква попара/ ку-кус/ бисквити с мляко .... На обяд (или по-скоро след обяд) си хапва някаква манджичка или супа, която съм готвила и за нас и за вечеря - яде с нас нещо на масата, след което е на АМ за заспиване. Това ядене с нас на масата не го броя, защото са няколко хапки само. Ама си държи да стои с нас на масата, в столчето си Simple Smile.
За подстригването - казах ви скоро, че го подстригвах, с което прическите ни стават цели 3 броя до момента. Ама при нас с момченцата е по-друго. Ако бях с момиче, сигурно щях да пооставя малко по-дълга косичка. Много са сладки тези меки бебешки къдрички  Heart Eyes. Иначе за 0 номер прическа, на мен май ми идва малко крайно. То, верно, че ще порасне бързо, ама ми е малко в повечко на мен  Crazy. По ми харесва, като си имат малко косичка Wink.

Общи условия

Активация на акаунт