Покажете си хола :)

  • 72 926
  • 193
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 239
Здравейте, дами!
Предстои ми ремонт в една от стаите - една от стените е цялата в прозорци и искам да се изгради стена, да се измаже отвътре, да се направят външна изолация и мазилка (което изисква алпинисти), да се сложи нова дограма за новия прозорец... Моля да ми препоръчате коректна и читава фирма, която може да се заеме с това.
Предварително благодаря!

# 121
  • Мнения: 953
Споделих ви че мисля да сменям врати - една от които на хола. Ще слагаме ламинат (ще се маха стария дървен паркет), тапети нови и смяна на врата.
Дали сте наясно на кой етап точно се слага новата врата и на кой се вземат мерките за нея?

# 122
  • Мнения: 426
Вратите най-накрая. Особено след като се сложи паркета, за да се види височината, защото се надига.

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Мама на 2 бебета Не е баш най накрая..... Ми подмазването и обръщането и. Ми ако ти подкъртат нещо по стените Simple Smile Наща е преди всичко. Майстора си знае колко ще се надигне и вратата е съобразена

# 124
  • София
  • Мнения: 688
При входната врата се налага къртене и след това има довършителни работи. Ако съм разбрала правилно Каая ще сменя интериорни врати. Те се монтират накрая, след като всичко е готово (боядисано, налепени тапети, сложена подова настилка…) Някои врати се чакат по месец (ако иска нещо специфично) т.е. размерите и поръчката могат да се направят по всяко време. Ако станат готови преди края на ремонта - ще изчакат в склада. Моите така седят вече повече от месец.
 

# 125
  • Мнения: 426
Интериорните са най-накрая, имат си перваз, които скрива всичко и не е нужно подмазване. Довечера ще снимам нашите, сложихме ги седмица преди да се нанесем, след като всичко беше готово.
Ако се слагат ПВЦ, тогава се слага първо вратата. Имам познати с вътрешни ПВЦ врати.

# 126
  • Мнения: 953
С интериорните врати още сме до никъде, но да - решихме да ги сложим накрая.

Сега ме интересува осветлението за хола, иска ми се да е LED - да ми предложите нещо като осветително тяло на поносими цени? Доста рових в нета, но не открих.

# 127
  • Мнения: 31
http://www.krushki.com/index.php?main_page=index&cPath=62&am … 1b004e558d9217cdf


В хола имам такава лед лента залепена на стиропореният перваз и в спалнята залепих я на леглото.Удобно ми е в спалнята,защото като си легна не се налага да ставам и да гася осветлението,дистанционното стои винаги около възглавниците. Която и да избереш няма да сгрешиш.
Почти всичките ми приятели си купиха и останаха доволни.
И при купон можеш да си избираш различни цветове и става много приятно.
А в спалнята.....Дон Романтело.....
По Коледа не се налага да инсталирам допълнителни лампички,нагласям си цветовете и скоростта,воала.
За мен са вече незаменими тези лед ленти.
Мислим и в кухнята над шкафовете да сложим една.

# 128
  • Мнения: 2 140
А дистанционното влиза ли в комплекта?

# 129
  • Мнения: 953
Благодаря ви.
На мен обаче ми трябва нещо което да виси от тавана - абажур или спот...

# 130
  • София
  • Мнения: 12 006
Да поизтупам малко темата Simple Smile има интересен замисъл и би била полезна на доста хора.

# 131
  • Мнения: 824
За сега, нито една оферта с нормални цени, не съм намерила  Sad

# 132
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Аз все още се чудя как да преградя ненатрапчиво панелен хол, за да сложа леглото на детето с малко бюро. А в същото време другата част да остане дневна с диван и ТВ шкаф, с място за прибиране на документи. Ако кажа, че иска и домашен офис в същото помещение вече май е прекалено Simple Smile.
Проблем ми е до някъде, че прозорците са на дългата стена, а не на късата както е обикновено.

# 133
  • София
  • Мнения: 1 391
Като много малка живеехме в панелен апартамент само с една отделна спалня, която беше детска стая за мен и брат ми. Родителите ни бяха преградили хола с голяма библиотека, на която гърбът беше махнат зад рафтовете и така влизаше светлина в "холаната" част. Сега, като се замисля, щом това помещение ще функционира като дневна и детска едновременно, то може би някаква стъклена преграда, за да пропуска светлина newsm78

# 134
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Аз имам светлина, защото прозореца е на дългата страна. И да има преграда пак ще е светло.
Мислех си само дивана да е обърнат и зад него да е единичното легло с пътечка за минаване.
Но някак нахвърляни ще изглеждат мебелите  Thinking
Имам климатично тяло подово, с което се съобразявам под прозореца и не мога там да си плясна дивана.

Общи условия

Активация на акаунт