Re: Пазаруване от Китайски сайтове с безплатна доставка - 13-та тема

  • 115 072
  • 737
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 36
Скрит текст:
най добре да си го поръчаш от тук http://www.buyincoins.com/item/39970.html#.VAi6lPl_ssA
цената е по висока но можеш на 100% да си сигурна че е оригинален и след продажбеното обслужване на клиенти е перфектно
така че прецени си  Peace

Благодаря ти snow22, само още един въпрос след продажбеното обслужване значи, че са коректни и със сигурност ще го получа...
Досега не съм поръчвала от Китайски сайт, въобще идея си нямам кой е добър и кой не, като доставка, обслужване, проследяване и т.н Rolling Eyes.....но спешно ми трябва телефона. За колко горе-долу пристигат техните поръчки имам в предвид сайта BuyInCoins?
Станаха няколко въпроса, но последно какъв е процента да отиде на митница телефона?

Отново благодаря Peace


със сигурност ще го получиш  Peace
след продажбено обслужване на клиенти имам в предвид ,че ако имаш проблем със телефона до като е в гаранция,ще получиш добро разрешение на проблема
колко бързо ще пристигне си е божа работа,но по принцип сравнително бързо пристигат
Скрит текст:
по принцип си пишат ниска стойност но след като платиш пак им пиши да ти напишат ниска стойност на пакета и във описанието да пишат: АКСЕСОАРИ


Благодаря ти отново за отговора, много ми помогна Peace

# 301
  • Мнения: 173
Направих поръчка от chinabuye.com  и под нея пише това :
About Your Order

Sep 16, 2014 11:00:28 AM
    Dear,Your order will take 3-7 business days to ship.
    Here is the general processing procedures.
    Step 1: Order review and print in our system (1 business day)
    Step 2: Order preparing, full strict testing, packing, sampling inspection (2-3 business days)
    Step 3: Package delivered to Post Office or Express center (1 business day)
    Step 4: We send you order complete info and tracking number if applicable (1 business day) Have a nice day!

Това означава ,че ще ми изпратят поръчката най-късно след 13-тия ден така ли ?


И да попитам какво мислите за тези телефони http://www.chinabuye.com/doogee-dg150-dual-core-3g-smartphone-w- … wifi-black-yellow . Хареса ми това че имат 3G и GPS вие какво ще кажете заслужава ли си парите.

П.С. По нашите сайтове са по 180-190 лева . #Crazy

# 302
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
Niki Nikolaev Къде четеш този 13-ти ден?
Още в 1-ви ред пише до 3-7 раб.дни

# 303
  • Мнения: 84
стандартен , автоматичен имейл.
ще ти я пратят скоро

# 304
  • Мнения: 173
Нали пише еди си колко дена за изпращане,няколко си за тестване и тей като събера всичките 5-6 точки получавам 13 дена Grinning . До сега съм нямал проблеми с тях но не съм поръчвал 6 месеца и за това.Никакви имейли никога не съм поръчвал но явно има промяна.И предполагам за 230 лева поръчка някакъв тракинг номер трябва да ми пратят ?

П.С.А за телефоните какво ще кажете нещо като нашите КАТ са но поне дано са водоустоичиви наистина Simple Smile

# 305
  • Мнения: 84
До 3-4 дена максимум ми ги пращат на мен.

Не знам какво питаш за телефоните ?

Нащо като този DOOGEE DG150 ли търсиш ?

# 306
  • Мнения: 173
До 3-4 дена максимум ми ги пращат на мен.

Не знам какво питаш за телефоните ?

Нащо като този DOOGEE DG150 ли търсиш ?

Точно този.Поръчал съм оранжев и зелен.Какво ви е мнението за тях ? Дали наистина ще издържи на вода и изпускане примерно от джоба?

# 307
  • Мнения: 84
Doogee са си марка, поне сред китайците, а и са сертифицирани по  IP67 - вода, удари, прах.
Би трябвало да си направил добър избор

# 308
  • Мнения: 54
До 3-4 дена максимум ми ги пращат на мен.

Не знам какво питаш за телефоните ?

Нащо като този DOOGEE DG150 ли търсиш ?

Точно този.Поръчал съм оранжев и зелен.Какво ви е мнението за тях ? Дали наистина ще издържи на вода и изпускане примерно от джоба?

Един приятел си направи и снимки под вода работи чудесно.

# 309
  • Мнения: 173
Благодаря отзивите .Сега видях че няма да имам тракинг номер което според мен е тъпо за такава голяма поръчка...

# 310
  • Мнения: 84
Как така няма да имаш?! От къде е поръчан? 
То си е по-скоро за сметка на продавача...

# 311
  • Мнения: 173
Как така няма да имаш?! От къде е поръчан? 
То си е по-скоро за сметка на продавача...


http://chinabuye.com/ още ми пише на поръчката proccesing но пари и всичко са ми дръпнали.Никакъв тракинг  newsm78

# 312
  • Мнения: 84
Поръчката не е изпратена още (processing), след като я изпратят би трябвало да получиш и тракинг номер.

# 313
  • Мнения: 173
Ще чакам няма какво друго да правя вече 4-ри ден.Дано са коректни както преди Simple Smile Добавил съм и някаква застраховка на пратката но си нямам и на идея за какво става на въпрос.

П.С. И да питам сега тези телефони някаква гаранция ще имат ли или не ?

# 314
  • Мнения: 84
Гаранция има, но при проблем се връщат към тях.

Общи условия

Активация на акаунт