проф.Бенчев или доц.Кабакчиев?

  • 1 807
  • 2
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Здравейте,момичета!
Откривам тази тема по молба на моя много близка приятелка.Нейният син беше опериран преди близо четири години за премахване на стеснена носна преграда и срастване.Тогава момчето беше 10 клас,трудно дишаше и направиха операцията в Бургас при гостуващ хирург,чието име няма да коментирам,защото вече е покойник."Благодарение" на сръчните му ръце,сега проблемите при детето рецидивират,оказа се че докторът допълнително е усложнил положението,като му е пробил носната стена.
Предстои му сега нова операция,но момчето и родителите се колебаят между две имена-проф.Румен Бенчев и доц.Кабакчиев от Правителствена болница.

Моля много,ако има майки,които имат впечатления от тези двама доктори,да се включат с мнение.Тъй като вече са минали през операция,родителите са много притеснени и затова всяко включване ще ни е от полза.
Ако има и майки,чиито деца също са имали подобни операции и такива рецидиви,ще бъда благодарна също да пишат,даже да са били при други лекари.
Благодаря предварително!

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Повдигам отново темата с надежда някой да се включи с мнение.
Наистина ще ни е от голяма полза.

# 2
  • Мнения: 196
Аз имам впечатления само от проф.Бенчев,водила съм си детето при него няколко пъти,и единствено той от терапията която изписа имаше резултат,доволна съм много.

Общи условия

Активация на акаунт