Отговори
# 105
  • Мнения: 11 820
Влъх,остай само някой дет са красиви и другите ги мятай на някой отгоре  Mr. Green

# 106
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Влъх,остай само някой дет са красиви и другите ги мятай на някой отгоре  Mr. Green
Мммммм,после от затвора да ви пиша  hahaha hahaha hahaha hahaha

Каква либоф бе,тя на една страна го гледа,а той някъде в пространството  hahaha hahaha hahaha

# 107
  • Мнения: 15 884
Джейни Hug Бел Hug Рени Hug Гале Hug

Мичоноооо, земи щики-то и ела да чистиме....бара.... Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy

Нарцис, чей ся...чекам Минка Свирката да дофтаса... Joy Joy hahaha hahaha

Може, може, аз нощеска бръм4ах до два 4аса и сега съм айляк Party Фани Минка да помага Laughing
ги събереш си4ките на куп - Димитри4ка, Пена, Минка - цялата дружинка мила. Joy Joy Joy Joy Joy

# 108
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добро утро и от мен, щуравелки  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Мерси за кафенца и закуски  Hug Hug
Да ви предложа и аз едно-две кафенца  Grinning

Скрит текст:

И от времето ли, що, ама ми е направо пролетно и затова едни пролетни Фемирчета  Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Усмихнато и пролетно настроение на всички  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 109
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Вай бе Shocked Чучулигата бая е дръпнала с рейтинг- ето две от временните цифри на Канал Д от снощи Shocked

SBT TV REYTİNGLERİ ‏@sbtTvRatings 14h

20:45 - 21:00 #sbt #reyting'leri 1) KANALD: 13.16 2) STAR: 5.51 3) SMNYL TV: 3.78 4) TRT1: 3.06 5) SHOW: 2.43

SBT TV REYTİNGLERİ ‏@sbtTvRatings 14h

21:00 - 21:15 #sbt #reyting'leri 1) KANALD: 12.83 2) STAR: 5.28 3) SHOW: 4.11 4) ATV: 3.85 5) TRT1: 3.32

SBT TV REYTİNGLERİ ‏@sbtTvRatings 14h

21:15 - 21:30 #sbt #reyting'leri 1) KANALD: 14.13 2) ATV: 5.43 3) STAR: 4.39 4) TRT1: 3.31 5) SMNYL TV: 2.71

SBT TV REYTİNGLERİ ‏@sbtTvRatings 13h

21:30 - 21:45 #sbt #reyting'leri 1) KANALD: 13.89 2) ATV: 6.33 3) SHOW: 4.44 4) SMNYL TV: 3.4 5) STAR: 2.99

А по едно време доста му се клатеха краката и на него, че правеше рейтинги като АШК.
Ето, и  с калпавата реклама на Канал Д, (то изобщо дали има такава де) но когато историята е хубава и главната двойка много хармонична, нещата са поправими въпреки трудното начало Peace

# 110
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506

Не мога спра да го оревавам значи  Crossing Arms

# 111
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Добро утро и от мен  Hug Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes
За триото сътворило поредната прекрасна темичка
Скрит текст:
Благодаря за кафетата и закуските   bouquet
Всички колажи са много хубави   Heart Eyes Heart Eyes  newsm51 newsm51 newsm51
Зизи,  Hug ти с такава голяма делегация,направо  чистенето ти е песен
И да се посладим
Скрит текст:

# 112
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506

Ох,не издържам,ще и връча едни маракаси накрая  hahaha hahaha hahaha

# 113
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506

Тука от толкова бързане да я спасява,чак колана си е сложил  hahaha hahaha hahaha

# 114
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Скрит текст:

Не мога спра да го оревавам значи  Crossing Arms

И аз така- я какъв е изпънат тука- секси та дрънка, а сега е смачкан направо Sick Даже и не е толкова слаб, че да каже човек, че е от слаботия... Язък за хубавото момче- даже и усмивките му сегашните са  изкривени като него... както имам навика да казвам, сякаш не усмивки, а показване на зъбни протези гледам ooooh!
И уморен сме го виждали преди по времето на АФКи в лошо настроение във времената на ПЕ, но такъв изсухлен и изгърбен като сега, никога не е бил Naughty

пп Абе каква разлика с брат му, и на цвят и на вид- ще рече човек, че не ги е раждала една майка Crazy

# 115
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399

Ох,не издържам,ще и връча едни маракаси накрая  hahaha hahaha hahaha

Нали hahaha
Аз като казвам, че са я сдиплили като ямайски реге изпълнител, само дето на боя има какво да се желае hahaha

Абе тези техните стилисти, не ги ли е срам да си взимат после заплатите, то не че са китка, като цяло рекламираните облекла, но все пак и окото на стилиста е важно ooooh!

# 116
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Тая пък лакомата ,да ги обгърне всичките с тия ръчища  ooooh!

# 117
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Белче,сега вече няма такава фрапираща разлика с брат си ,може да се каже,че една майка ги е раждала  Joy Joy Joy

# 118
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 506
Явно от нея взима пример Мирка,че и тя така свенливо-смешно гледа  Joy Joy Joy

# 119
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 399
Белче,сега вече няма такава фрапираща разлика с брат си ,може да се каже,че една майка ги е раждала  Joy Joy Joy

Вярно бе, пууу, язък значи Laughing

Общи условия

Активация на акаунт