Отговори
# 75
  • Мнения: 15 884
Добро утрооооо smile3507

Дани Hug Ей, голям концерт си направила smile3501 А с Профи, 5-6 пъти сте си казали лека нощ Joy
Аз нали хи4 не съм алтава, снощи в един 4аса се хванах да си 4истя банята, и  концерта го изгледах на запис и много ми хареса Peace
Благодаря за кафенцето и закуската Hug Hug Heart Eyes и приятна по4ивка Hug
Ирко Hug тенкю за Фемирското кайве Hug Hug Heart Eyes
Жане Hug Hug Hug
Хубав слън4ев ден на вси4ки Hug Hug Hug

# 76
  • Мнения: 11 820
Мераба, Hug

# 77
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Здравейтиии wavey wavey wavey wavey

Ке паса мухеер? Laughing Laughing Laughing Laughing
Нарцисчева Heart Eyes Heart Eyes Hug Дани Heart Eyes Heart Eyes Hug Жани Heart Eyes Heart Eyes Hug Нарцис Heart Eyes Heart Eyes Hug Мичолино Heart Eyes Heart Eyes Hug

Профче,  Hug предлагам да се заровиш в профила си...кой знае...може да станеш БИГ-Нарцис Laughing Laughing Laughing Laughing

Как е тръгнало, ще ти отстъпя първенството... Party Party Party

# 78
  • Мнения: 21 201
Привет Виии. Hug...... Hug
Профи, не се рови в профилала си, не е нужно, аз много добре си спомням, че отдавна писа за излъчването им и детинските образи, които пресъздават.
Аз бях една от тези, на които това не им правеше впечатление, защото сериала не ме приковава(ставам, сядам по време на епизодите, рядко поглеждам някоя сцена повторно) и затова не се вглеждах чак толкова в детайлите, но в последно време започнах да ги гледам под лупа Joy и стигнах сама до твоя извод.
New Çağatay Ulusoy SET

# 79
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Лелчето ми Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 80
  • Мнения: 21 201
Чек да го преместим тука че много ми хареса Heart Eyes

Скрит текст:
Много хубав колаж, мнооого. smile3521
Зизунче леля, Hug как е кръста ти днес?

# 81
  • Мнения: 15 884
ооо, поспалани Laughing добро утро на Релакс4е Hug Зизун Hug Наде Hug

# 82
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Чек да го преместим тука че много ми хареса Heart Eyes

Скрит текст:
Много хубав колаж, мнооого. smile3521
Зизунче леля, Hug как е кръста ти днес?
Добре е лелче, за сега се разминах. Party Party Party Party

# 83
  • Мнения: 21 201
И още нещо, което ми прави впечатление. Излъчването им не е детско но действията им да и на моменти не подхожда на студенти, чак е смешно.
Мими. Hug
Радвам се лелче. Grinning

# 84
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Току що надникнах в ''бърлогата на поровете''(детската стая на студентите) и искам да се самоубия вечИ... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Вчера я олизах...днеска вътре е Кербала... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 85
  • Мнения: 15 884
Току що надникнах в ''бърлогата на поровете''(детската стая на студентите) и искам да се самоубия вечИ... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Вчера я олизах...днеска вътре е Кербала... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Joy Joy Joy Бар ''Наздраве'' Joy Joy Joy Joy

# 86
  • Мнения: 123
Добро утро!  Hug Hug Hug

Нося още малко  Laughing

Скрит текст:




Ех, това много готино! Както и всичко ФЕМИРСКО от снощи!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А, пък на Дани концерта  Joy Joy Joy Обаче, признавам си, не те слушах  Blush Залепнах за китариста!  Crazy

Проф,  Hug помня, помня, и аз!  Peace

Дани  Hug Heart Eyes, Ирка  Hug Heart Eyes, Жани  Hug Heart Eyes, Мим  Hug Heart Eyes, Релаксче  Hug Heart Eyes, Зиз  Hug Heart Eyes, Наде  Hug Heart Eyes - добро утро!

Слънчев и усмихнат ден от мен!   love001

# 87
  • Мнения: 21 201
Дибо, Hug много хубави мърдащи ФЕмирчета на Ирчето си ни донесла. Heart Eyes
Оххх Зиз. Joy

# 88
  • Мнения: 15 884
Дибо Hug Hug Hug добро утро Heart Eyes

# 89
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Дибо, Hug много хубави мърдащи ФЕмирчета на Ирчето си ни донесла. Heart Eyes
Оххх Зиз. Joy
Смей се лелче... Laughing Laughing на мене ми се плаче...обстановката е близка до бойната...седя на средата на стаята и се чудя от къде да почна. учебници по бюрото, около кревата, дрехи по креватите, кърпи дет са се къпали сутринта Sick Sick Sick
Чорапи на сина ми по ламината (добре, че не миришат)...направо ''никой да не мърда'' ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

И не стига тва, ами телефона не спря да ми звъни.... #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ди Heart Eyes Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт