Менструални болки в 11 г.с.

  • 847
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Здравейте момичета.Бременна сьм в 11 г.с. с близнаци след инвитро .досега не сьм имала никакви оплаквания.вчера пьтувах,след това свьрших малко работа и вкьщи и се уморих.след известно време видях ,че имам някакво тьмно -розово кьм кафеникаво зацапване.по -кьсно вечерта сьщо,а след това започнаха и болките.слаби болки,но точно Като менструалните,и така нощ.още снощи взех но-шпа и дуфастон.сьрцето ми е свито,не зная на какво се дьлжи.инвитрото го правих в Бг,но в момента сьм в чужбина.чакам да сьмне,за да се обадя на лекарката ми в бг ,и ако трябва ще направя и консултация с лекар тук.затова моля ако има някое момиче ,което е имало такива болки нека пише

# 1
  • София
  • Мнения: 3 762
По принцип контракциите са като менструалните болки.Може би ще Ви назначат и магнезий.Гледайте да лежите повече и дано всичко е наред! Peace

# 2
  • Мнения: 1 679
Щом е само зацапване, а не ясна кръв- няма да е нещо страшно. Но докторката може и да те посъветва да си почиваш повече  Praynig Hug

# 3
  • Мнения: 25
Благодаря момичета.бях на лекар,каза че бебетата са добре,но понеже едното е още много ниско разположено почти до маточната шийка ,и от преумората вчера се е получило кьрвенето и болките.Изписа ми магнезий и ми препорьча повече да си почивам

# 4
  • Мнения: 1 679
радвам се ,че всичко е наред с бебоците  Hug

Общи условия

Активация на акаунт