Бременни чужбински мами - 2

  • 11 122
  • 238
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Жана, изглеждаШ страхотно  Hug изопЩо не ти ли4ат тези 28 кг, а корема ти колко е голям  Simple Smile... аз нямам търпение ве4е и моя да запо4не да расте  Wink
Стискам палци за леко раждане и да се похвалиШ като се появят бебките  Wink

# 16
  • Мнения: 1 909
Haribo, искрено ти желая всичко с твоето бебче и с теб да се развие по най-добрия начин! Невероятно е все  пак какви неща са в състояние да откриват лекарите в днешно време и то в сравнително ранен стадий на бременността! Щом те наблюдават от толкова рано, сигурно ще направят най-подходящото - струва ми се че е най-добре да знае човек предварително какво да очаква -кураж! newsm10
 Слави, да не би да си родила, че не зе чуваш? Simple Smile

А пък Жана, ти си направо за реклама за майка с близнаци! И такива големи  две бебки - страшна си! Моята една само бебка не беше стигнала още това тегло преди една седмица...но май вече се е заела с въпроса. Нищо не са +28 кг като за толкова много народ в едно! Успех!!!  bouquet

# 17
  • Мнения: 502
Здравейте, чужбински бъдещи мами!
Хубаво е да си имаме пак темичка!  newsm51
chumbi, защо не копираш списъка от другата темичка, така ще следим по- лесно на кого е реда за  baby_neutral.
Zhana, мислех че вече си родила и затова не се обаждаш.   Simple Smile Изглеждаш страхотно!   bouquet Пожелавам ти леко раждане и скоро очакваме вече снимки на две сладурски кукли.  newsm06
Haribo, стискам палци, всичко ще е наред с бебето!  Praynig

Аз тази седмица се чувствам зле сутрин. В началото на бременността нямах такива неразположения, а сега в 18 седмица изведнъж се появиха. Надявам се скоро да отшумят.
За курс смятам, че ми е рано, а и нямам време. Ходим и двамата на работа, а тук курса продължава със седмици. Дано накрая да има нещо за 1, 2 дни, все пак ще науча нещо.

Поздрави на всички!

# 18
  • Мнения: 7 605
Жана, браво на теб, не само иzглеждаШ страхотно (къде ги сложи теzи килограми?) но и се справяШ геройски. Стискам ти палци zа едно беzпроблемно раждане и zа две красиви, zдрави моми  Praynig

Надежда, zа курс наистина ти е рано оЩе, ние ходим на курс от 3 седмици до 23.3. и вси4ки сме с термин преz м. април. Оба4е е хубаво да се zапиШеШ оЩе от сега. В болницата, в която смятам да раждам, се обадих преz 27 седмица да се zапиШа и нямаха места до м. юни  Cry  Най ве4е курсовете с татковците бърzо се пълнят. Добре, 4е имаме една друга болница до нас където имаха оЩе места  Wink
СъЩо така не е zле да потърсиШ ве4е една Nachsorgehebamme, питай гинеколога си да ли може да ти препоръ4ва някоя. На моята акуШерка ве4е й се обаждат бъдеЩи майки, о4акваЩи бебетата си преz септември  Shocked И аz не zнаех 4е трябва да се действа толкова от рано, но явно тук си е така....

4умби, как е Славена? Ние оЩе нямаме име, все около Мила се въртим  Mr. Green  но сноЩи иzско4и и името Славяна и мъжът ми много го харева....та кой zнае, може и адаШки да имаме  Wink

# 19
  • Мнения: 1 559
Здравейте момичета!!!  bouquet
Чак сега виждам новата ни темичка(хмм..къде сам бляла). Rolling Eyes
Жана, изглеждаш много добре Hug,желая ти леко и безпроблемно раждане...
Искам да ви се оплача,че аз тези дни сам много депресирана Thinking,нервна,мога както си стоя да плача(и го правя) #Crazy,или все за нещо се карам на нашия тати  #Cussing out.Не мога да се понасям на моменти Sick...Дано да е за кратко,че до края ако сам така,не ми се мисли ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 909
Аз май гледам да натрупам актив, докато още  стигам до компютъра. newsm62
 
Копирах списъка, но нещо не ми се удава да украся шрифта както беше преди - ако някой може, да го направи или да ми каже как става - при мен все остават написани и командите.

Меган79, нормално е човек да има такива моменти - поплачи си, ще ти олекне!

Татяна, не си представях, че има толкова много бъдещи майки в Германия! Досега все бях чувала, че няма особено много желаещи германки защото гледането на деца не е особено улеснено от държавата. Да не би да са се променили нещата? Що се отнася до името... и на мен ми харесва повече Славяна, но Славена уж е по-лесно за произнасяне. Само че всички тестове върху туземното население   smile3503 засега показват, че и то като че ли не става. smile3515 Уф... Нещо ми се върти напоследък в главата името....София. Особено след като една тукашна роднина предложи... Марица newsm62 smile3506

# 21
  • Мнения: 7 430
Жаничка - страхотно изглеждаш Hug и аз си мислех, че вече си имаме близначета в темичката Wink и за това не пишеш, но...значи да чакаме скоро включване Wink
Пожелавам ти приятни последни мигове с коремчето и да ни представиш в най-скоро време две сладки принцеси  

Боже, колко бързо минава времето - все едно вчера беше като ни каза, за сладурките и бе едва в началто на бременността Wink

Меган, не си само ти...аз не викам, ама за всяко нещо се ядосвам, което прави или не прави Laughing Миро
За всичко е виновен той Embarassed

Ние си избрахме име - МИХАИЛ и съм много щастлива, понеже през последните седмици ставах и лягах с тази мисъл за име  ooooh!

Татянка, сега като пишеш името Славяна - май то повече ми харесва от Мила Heart Eyes
[/size]


# 22
  • Мнения: 7 605
Ами 4умби, те франсетата са беzнадеждни, съседката ми оЩе ми вика Татаня  Mr. Green  а хем името ми фигурира и в календара (френския) с именните дни, та какво остава с Славена или Славяна?  Joy  София и на мен много ми харесва, но мъжът ми работи в София Антиполис, накратко София, и все това асоциира с името  Sad  та отпадна оЩе на първо 4етене. Останаха Мила, Елена, Калина и Славяна, но ниЩо 4удно да иzровим пак Йоана или Ева  Joy 

Дидка, супер, Михаил е много хубаво име  Hug  Завиждам ви, много е хубаво да можеШ да се обърнеШ към бебето с име, така беz си е малко абстрактно zа мен  Sad

За гледането на деца в Германия си права, 4умби, не може да се сравнява с Франция. Места по детските градина трудно се намират, по яслите оЩе по трудно, и 4есто работното йм време не ти поzволява да работиШ по цял ден  Sad  Не е лесно zа майките. Но добре 4е сме ние българките, да вдигнем малко раждаемостта в Германия  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 4
има ли майки с дечица които живеят в франкфурт

# 24
  • Мнения: 7 605
Кой Франкфурт, на майната ли?  Wink  Ами има иzгледи да се преместим в тоzи край, в Таунус.

# 25
  • Мнения: 1 173
Мацки да се отчета и аз. Mr. Green
От 3 седмици и 4 дни вече не сме 2 в 1. Имам си едно голямо момиченце Мирабел Йоана (4620г и 55см). Роди се на 28.01.2006 в 11:13.
Сега се храним, сменяме пампите и борим коликите.

Ето малко снимки да се пофукаме. Heart Eyes

Мирабел

# 26
  • Мнения: 1 559
Честита ти щерка Doritt!!! newsm30  ylinfant newsm51 newsm51Да ти е жива и здрава,и много ,много приятни моменти.. txtloves Two Hearts.
И аз вече нямам търпение да се срешна с малката ни принцеса pletka.За сега името и ще е Christina Elizabet

# 27
  • Мнения: 636
Леле колко сте изписали аз докато разбера, 4е си имаме нова тема  ooooh!

Доритка, 4естита ви дъщеря! Да расте жива и здрава и да ви носи мнооого радост!  Hug

Жана, ти изглеждаш супер! Направо ти завиждам за хубавата фигура. Хи4 не изглеждаш +28  Flutter . А и какви големи бебки си отгледала - майка-героиня! Дай боже леко раждане.

4естито на избралите си имена. Ние още се лутаме. Аз имам някое и друго име предвид, но татито още не си е писал списъка. Ако го по4акам още малко, ще му отнема правото на мнение   Naughty Ама-ха, до кога ще го 4акам   Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 253
Да се отчета и аз. Днес ходих на доктор и за сега всичко с бебата е ОК.  Peace Дори е слязла надолу и се готви да излиза. По този повод, поради caesar който имах с Алекс и най вече заради placenta previa която така и не се измести нагоре ще раждам на 09 Март.  Mr. Green Mr. Green
Супер вижда му се края и след 2 седмици най късно ще сме вече семейство от 4.
За име ние се спряхме на Анастасия (Anastasia).
Леко бременеене на всички!

# 29
  • Мнения: 2 825
Дорит, честита малка-голяма принцеска, да ви е жива и здрава и много радости да ви носи   bouquet Hug

chumbi, а може ли и мене да ме аднеш в списъчето.... Клара - Испания - термин 21.09.2006 - първа бременност  Simple Smile ... то всъщност има още няколко чужбински мами за септември 2006, но те да се обадят Wink

Дидка, страхотно е името Михаил  newsm10 поздравления за избора

Татянка, и на мене Славяна повече ми харесва от Мила, хайде като се спрете на конкретно име сподели го с нас  Wink

Ох искам вече и аз да мисля за имена и да купувам дрешки и тн... ама ще трябва още доста да си почакам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт