Отговори
# 720
  • Мнения: 84
 мами ето един линк за помощ от мен относно количките пълно е с полезна информация  Crazy
http://aktivnipotrebiteli.bg/%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82/49/%D0%A2% … D1%87%D0%BA%D0%B8
 Peace
ей такава ще си купя аз http://div.bg/pictures/1009414_595_.jpg  Mr. Green smile3533 newsm62 smile3508

Последна редакция: ср, 26 фев 2014, 01:33 от Love your Smile

# 721
  • Мнения: 2 485
 Добро утро!   bouquet
Ние имаме положителни мнения за Хаук от други семейства и на база цената и какво представлява за сега поне сме се насочили натам.

Успех на всички в покупките  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 166
цъмбур и от мен в тая хубава темичка Hug
какво ще кажете за феталната морфология в 25-26 г. седмица, на мен по рано не са ми правили такава, чак сега в петък съм на преглед и леко се притесних, като видях че има мами правили фетална в 13 г.с  Rolling Eyes

Здравей, аз по преценка на моята лекарка правих само втората. И аз се притеснявах, че ако е имало проблем щеше вече да е късно да го хванем, но би трябвало да има причина да те пратят чак сега. Може просто да не са видели индикации за проблем в началото и сега те пращат профилактично?

# 723
  • Мнения: 2 342
Габриелитка, масово жените правят само втората ФМ и то в широки граници. Аз смятам, че е късно, но всеки си преценява. Нали всеки АГ се пише разбирач, в моя град някои АГ също препоръчват такива седмици  Thinking защо не знам.

Сега се връщам да огледам нощниците и пижамите. След раждането и аз много се потях, а сега ще е и по-топло.

# 724
  • Мнения: 50
Добро утро! Grinning
 gabrielitka06 ако нещо те притеснява може за твое успокоение да отидеш поне в 28г.с.
Аз също смятам да ходя на последната ФМ заради проблема с дефицита на фолиева к-на,а и препоръката на лекарката ми е такава.
Аз се запалих по този морски магнезий.Искам да попитам момичетата които го пият преди това какъв магнезиев препарат са приемали и каква разлика отчитат?

# 725
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Добро утро! Grinning
 Аз се запалих по този морски магнезий.Искам да попитам момичетата които го пият преди това какъв магнезиев препарат са приемали и каква разлика отчитат?

potoka, както и по-рано описах, плюсовете за мен са два - неутрален вкус на хапчетата, което за мен е от огромно значение, поради постоянното гадене, което имам. Последно пих магнерич и вкуса му беше ужасен за мен, веднага започваха позиви за повръщане, като го пиех. Сега, с по-малко хапчета коремът ми е по-спокоен, болките значително намаляха и се чувствам мн. по-добре. Усетих разликата още на 2-я ден. А и цената на морския никак не е висока.

# 726
  • Мнения: 915
елхичка би ли споделила каква марка си взела морския магнезий и колко са големи хапчетата.Аз съм много трудна с пиенето на хапчетата и направо съм се видяла в чудо с тях сега.Преди си взех магнерич,но те бяха едни огромни хапчета едвам ги гълтах,а сега съм на магнерот и е голям колкото едина аналгин и що годе успявам да го изпия.По колко хапчета пиеш на ден?Аз за сега понеже нямам кой знае какви контракции само когато се преуморя пия 2х1,но ако мога да мина само с 1 ще е супер.
Момичета да ви се оплача не знам вашите бебета колко са активни,но това в корема ми ме побърква.Толкова много му се раздвах като започна да ме ритка,но сега така зверски ме цепи,че понякога ме боли.И е такъв пумпал края на януари ходих на ФМ и беше обърнато с главата надолу след 2 седмици пак бях на преглед беше седалищно и докторът ми вика "Имате доста шавливо бебе"

# 727
  • Мнения: 58
Да, ритниците се усилват и при мен, мисля че е нормално... Щом сутрин ме буди, смятайте..
Аз пих Магнерот преди това, вземах по 2 на ден. Хубавото на морския е, че приемаш по-малко като количество, но усвояваш повече (химията е сведена до минимум, много изчистен продукт е), една аптекарка ми го препоръча случайно, след като я питах дали имат нещо, което да се усвоява повече. Капсулите са много нежни и меки, а съдържимото може да се изсипе и в сок или нещо такова, но честно казано не ми се експериментира, приемът е много приятен чрез капсулката.
Иначе разлика не усещам още, просто е добре да приемаме повечко натурални (до колкото е възможно) продукти. Същото е и със спирулината - има доста евтини варианти, но нали се сещате - за сметка на чистотата и качеството. Simple Smile

# 728
  • Мнения: 58
Елхичка, от какво ти се гади? От началото ли си така или забелязваш напоследък? Доста често чета за мами, които в началото на бременността са абсолютно ок с гадене и повръщане, но после (след 4-5 месец) става мармалад.. Та ми стана интересно дали и ти си така. Дано баналните неща като джинджифил и лимон ти помагат... Simple Smile

# 729
  • Мнения: 781
Добро утро, момичета ! Влизам само да ви пожелая хубав и усмихнат ден и понеже цяла нощ сънувах заглавие за новата тема, ако нямаме такова да преложа

Баба Марта бързала на палавите юнчета мартенички вързала  Hug

# 730
  • Pb
  • Мнения: 1 183
пате, ето това е морсия магнезий на таблетки (друг, за сега, не съм срещала)
Таблетките са като капсулки (като напр. антибиотиците) и приемането е песен. И аз много се давя с големите хапчета  Simple Smile

# 731
  • Видин
  • Мнения: 168
Аз пия Диаспорал (прахчета) и нямам оплаквания. Взех си изследванията от ЖК и хемоглобина ми е 93 и пак ми увеличиха пак желязото,няма как. Историята с Гиниприла и Солбутамола приключи ,нищо няма да пия засега.Продължавам само с фраксито. Ако се появят болки или контракции тогава ще пия.
За количките и аз харесах на Hauk ,мъжът ми или Quinni или S-line Laughing...той в двете крайности.
На ФМ бях в 11-13 и 20-22 седмица.От последната няма смисъл единствено ,ако има нещо много обезпокояващо или по изрична преценка на лекаря.

# 732
  • Мнения: 64
Здравейте коремчета! Доста се обсъждат колички , но за тези, които на мен са грабнали окото нищо не се споменава. Аз харесвам Бебе Комфорт Лола и Инглесина Авио. Нови са скъпички, а вторат аи на старо е скъпа като за нова, но споеред мен има защо - виждала съм ги при мои приятели и изглеждат супер. Аз много харесвам, че се свиват на чадър като летни, но са си стабилни.., олекотени са и имат красива линия... някакви коментари за тях?

# 733
  • в Кошера
  • Мнения: 2 231
Аз ще ходя на трета фетална при Марков, по мое усмотрение.
Той не иска да ме вижда, но аз съм си навила на пръста.
И първият път беше така.
Някакси ми е по-спокойно след посещенията при него, говорим, обсъждаме..
Но третата е оптимално да се прави м/у 28-30 г.с., за 25-26 чувам за сефте.  Peace

# 734
  • Мнения: 636
Незнам дали е споделяно в темичката, но д-р Сигридов
ще работи в клиника Малинов от началото на др. месец.
Така, че ако някой иска да си продължи при него може да запази час в клиниката.

Общи условия

Активация на акаунт