Търся електронна книга - тема 10

  • 126 778
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 152
Запис в темата Simple Smile И все още си търся книжки с хайку различни от двете, качени в читанка.

# 47
  • Мнения: 12
Търся една книжка,
не си спомням как се казва Simple Smile
помня част от описанието: Аби учи в колеж, тя не забелязва плейбоя на колежа.
Хващат се на бас с момчетата. Тя трябва да остане 1 месец в неговата квартира.
Малко е накъсано, но само това помня.
Много ще Ви бъда благодарна ако успеете да ми помогнете с намирането на името и книгата.
 ooooh!
Книгата се казва "Красиво бедствие" от Джейми Макгуайър. Качила съм я в програмата Simple Smile

# 48
  • Мнения: 9
Здраейте! Simple Smile Искам да попитам дали някой знае от къде мога да си изтегля книгата "Ти срещу мен"?

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте, ще може ли някой  да ми прати “Зовът на кукувицата”, в момента и аз нямам достъп до MailBooks  jeniii@mail.bg  Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 878
С благодарности на Изи за темичката!
Записвам се в темата, за да шпионирам другите какво търсят и аз да си свалям Simple Smile
Малко спам:
Скрит текст:
В миналата тема се изпочупиха клавиатурите за искане на Екстазът на Гейбриъл. Свалих я, пък то било поредната боза за 23-годишни девственици. Аман! Whistling

# 51
  • Мнения: 175
Някой да има случайно Джоан Харис - "Праскови за кюрето" и "Бонбонени обувки" на български? Има ги в MailBooks, но са само на английски...
Благодаря предварително

# 52
  • Мнения: 21
Може ли и на мен "“Зовът на кукувицата” - vanches@abv.bg . Утре ще ми пристигне книжката заедно със "Зимна приказка в Ню Йорк", но нямам търпение вече и искам да я започна.

# 53
  • Мнения: 21
Много благодаря за бързата реакция! п.с. след като ги прочета ще ги пусна в темата за размяна. Simple Smile

# 54
  • Мнения: 10 685
Предварително се извинявам много, но имам огромна молба  Praynig
Видях, че в Мейлбукса е качена "Доктор Сън". Поисках я, но поради някаква причина не успявам да я получа  Sad Пробвах няколко пъти - не и не, не става  Sad

Молбата ми е whiterabbit ако чете това или друго, който я има вече да ми я прати на мейл:  mijjjka@gmail.com

Предварително благодаря   bouquet

# 55
  • Мнения: 275
Предварително се извинявам много, но имам огромна молба  Praynig
Видях, че в Мейлбукса е качена "Доктор Сън". Поисках я, но поради някаква причина не успявам да я получа  Sad Пробвах няколко пъти - не и не, не става  Sad

Молбата ми е whiterabbit ако чете това или друго, който я има вече да ми я прати на мейл:  mijjjka@gmail.com

Предварително благодаря   bouquet

На английски е книгата...
Доколкото знам, няма все още българско издание...

# 56
  • Мнения: 90
Предварително се извинявам много, но имам огромна молба  Praynig
Видях, че в Мейлбукса е качена "Доктор Сън". Поисках я, но поради някаква причина не успявам да я получа  Sad Пробвах няколко пъти - не и не, не става  Sad

Молбата ми е whiterabbit ако чете това или друго, който я има вече да ми я прати на мейл:  mijjjka@gmail.com

Предварително благодаря   bouquet

На английски е книгата...
Доколкото знам, няма все още българско издание...

Аз ѝ я изпратих, без да знам, че е на английски и тя след това ме информира.

# 57
  • Мнения: 1 167
Търся Планината Броукбек от Ани Пру.

# 58
  • Мнения: 13
Търся една книжка,
не си спомням как се казва Simple Smile
помня част от описанието: Аби учи в колеж, тя не забелязва плейбоя на колежа.
Хващат се на бас с момчетата. Тя трябва да остане 1 месец в неговата квартира.
Малко е накъсано, но само това помня.
Много ще Ви бъда благодарна ако успеете да ми помогнете с намирането на името и книгата.
 ooooh!
Книгата се казва "Красиво бедствие" от Джейми Макгуайър. Качила съм я в програмата Simple Smile
Извинявай ще може ли пак ,защото тези дни мейлбукса нещо ми се бъгва  Shocked Shocked

# 59
  • Мнения: 269
Някой има ли нощният ловец на джеф линдзи ако може на elyda@dir.bg

Общи условия

Активация на акаунт