Търся електронна книга - тема 10

  • 126 966
  • 742
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 218
Търся книги от рода на 50 нюанса.. опиянена от теб и т.н... трудно ми е да намирам книги от този жанр.. Ако някой има много ще съм му благодарна.... Също търся книгата Красиво бедствие.. предварително благодаря.. mecetoo@abv.bg

# 331
  • Мнения: 6
Търся книги от рода на 50 нюанса.. опиянена от теб и т.н... трудно ми е да намирам книги от този жанр.. Ако някой има много ще съм му благодарна.... Също търся книгата Красиво бедствие.. предварително благодаря.. mecetoo@abv.bg

Пращам ти Красиво бедствие !! И аз търся от този жанр Simple Smile

# 332
  • Мнения: 42
Във връзка с предните постове и аз търся подобни, като Дневникът на една нимфоманка на Валери Тасо(филмът по нея, беше много хубав), Момиче на повикване на Бел дьо Жур, Секстайни на компаньонките - Вероника Моне и Горчива луна на Паскал Брюкнер.

# 333
  • Мнения: 42
Здравейте.
Някой дали има книгите от поредицата “Реликвите на смъртните” – Касандра Клеър? В читанка са свалени.
Много благодаря.

# 334
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не са свалени. Там са си. след адреса пишеш точка и формата, в който ги искаш и ги теглиш.Ето пример за първия том: http://chitanka.info/text/26762-grad-ot-kosti.epub

# 335
  • Мнения: 42
Много благодаря, Лиляна!

# 336
  • Мнения: 42
Добър вечер и честит празник, дами Simple Smile От доста време търся поредицата "Паднали ангели" на Лорън Кейт в epub формат. Дали някой ще има възможност да ми я прати на e-mail: boo.1998@abv.bg    Благодаря предварително и приятна вечер. Simple Smile

# 337
  • Мнения: 275
Във връзка с предните постове и аз търся подобни, като Дневникът на една нимфоманка на Валери Тасо(филмът по нея, беше много хубав), Момиче на повикване на Бел дьо Жур, Секстайни на компаньонките - Вероника Моне и Горчива луна на Паскал Брюкнер.

Тази мога да я сканирам, ако има интерес...

# 338
  • Мнения: 42
Във връзка с предните постове и аз търся подобни, като Дневникът на една нимфоманка на Валери Тасо(филмът по нея, беше много хубав), Момиче на повикване на Бел дьо Жур, Секстайни на компаньонките - Вероника Моне и Горчива луна на Паскал Брюкнер.

Тази мога да я сканирам, ако има интерес...

Разбира се, ще се радвам да я сканираш! Simple Smile



# 339
  • Мнения: 4 569
Търся книги от рода на 50 нюанса.. опиянена от теб и т.н... трудно ми е да намирам книги от този жанр.. Ако някой има много ще съм му благодарна.... Също търся книгата Красиво бедствие.. предварително благодаря.. mecetoo@abv.bg
http://chitanka.info/texts/label/erotic

# 340
  • Мнения: 7 243
Pipi_, книгата е пдф. Ако още я искаш ще ти я изпратя. Peace

Изпрати я, ще се опитам да я конвертирам.  Peace

# 341
  • Мнения: 6
Здравейте, читатели!
Най-накрая и аз си свалих МейлБукс и осъзнах колко много съм изпуснала . Сега вече ще наваксам с четенето .Много обичам хартиените носители ,но са ми трудно преносими . Сега и на четеца ще дръпна програмката и всичко ще е 6 !
Хубав ден Ви пожелавам !

# 342
  • Мнения: 1 475
Сега и на четеца ще дръпна програмката и всичко ще е 6 !


Това май няма да ти се получи. Програмата работи само с Windows.  Peace

# 343
  • Мнения: 6
Сега и на четеца ще дръпна програмката и всичко ще е 6 !


Това май няма да ти се получи. Програмата работи само с Windows.  Peace


Оле ,вярно!Напълно изключих .Е ще го измисля някак си Simple Smile

# 344
  • Мнения: 6
Аз изпратих заявки за 2 книги ,но дали ще ми бъдат изпратени ...

Общи условия

Активация на акаунт