Търся електронна книга - тема 10

  • 126 930
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 90
Търся Алиса Дей- Войните на Посейдон- 1,2 и 3 във фора подходяща за четец. Знам, че ги има качени в МБ от няколко потребителя, поискала съм ги от 2-3 вече но не стават за четец, много лош скан две страници на една или в текстови формат ама много странен, поиграх си малко но не успявам да оправя файла. А не ми е удобно да ги искам от всички потребители и да да проверявам дали стават. madlenaivanova@abv.bg Мерси предварително  Hug

Няма от какво да ти е неудобно!
Нали затова сме в този форум и в тази програма. Искаш от всички, които ги имат и изпробваш. Което става, добре. Другите изтриваш и толкоз! (потребителите не знаят от кой какво си искала и колко пъти  Wink Heart Eyes)

# 391
  • Мнения: 175
Привет
Да питам... накой дали има книгата на Джефри Арчър - Тревата там е по-зелена? Има я качена в MailBooks от elleee, но вече 10 дни не я получавам... И преди исках нещо от нея и чаках близо 2 седмици, но явно не влиза в програмата...

Благодаря предварително   bouquet


Намерих я - в "Читанка" са я качили...   Laughing

# 392
  • Мнения: 2 453
Привет
Да питам... накой дали има книгата на Джефри Арчър - Тревата там е по-зелена? Има я качена в MailBooks от elleee, но вече 10 дни не я получавам... И преди исках нещо от нея и чаках близо 2 седмици, но явно не влиза в програмата...

Благодаря предварително   bouquet

Има я в Читанка.

# 393
  • Мнения: 175
Да, благодаря ти `FSS` - тъкмо се коригирах... Писали сме заедно  Laughing  bouquet

# 394
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Здравейте  Hug  поздравления за страхотната тема,наистина идеята за нея е много добра и е страшно полезна  newsm51

Ще помоля,ако има някоя добра душа,да ми прати трилогията на Сливия Дей- "Открита пред теб", "Отразена в теб" и "Опиянена от теб"
Благодаря предварително  Hug Heart Eyes Heart Eyes Hug

Пощата ми е daniela8905@abv.bg

# 395
  • Мнения: 155
Имаш поща  Wink

# 396
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

Много,много,благодаря  Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 397
  • София
  • Мнения: 722
Здравейте на всички аз сам нова тук, но чета мненията ви за книгите периодично.Искам да ви питам дали имате тези книги. Дъблин стрийт и Перфекният мъж. Мейла ми е lubvi@abv.bg
Благодаря ви предварително

# 398
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте,

От скоро съм собственик на електронен четец и още не мога да му се нарадвам Simple Smile

И разбира се веднага искам да го заредя с трилогията на Катрин Панкол, дали мога да помоля който я има да ми я прати kkasabova@gmail.com?

Много благодаря!

# 399
  • Мнения: 5
Здравейте,
търся Красив негодник на Кристина Лорен,
Зад затворени врати на Шанън Макена и Тайната на забранената книга на Карън Мари Монинг
Благодаря предварително

# 400
  • Мнения: 152
Здравейте,
търся Красив негодник на Кристина Лорен,
Зад затворени врати на Шанън Макена и Тайната на забранената книга на Карън Мари Монинг
Благодаря предварително


Книгите излизат на българския пазар на 15 март...

# 401
  • Мнения: 326
Здравейте търся "Реликвите на смъртните -  Град на паднали ангели"
 gergana_ne@abv.bg
Благодаря предварително  Simple Smile

# 402
  • Мнения: 90
Дали ще се появи скоро в електронен вариант Смарагдовозелено? newsm78

# 403
  • Мнения: 6
А аз моля за "Ониянена от теб "
Пощата ми е
tinkki_91@abv.bg
Видях ,че я има в МБ ,но все още чакам да ми я изпратят ...а така ми се чете ,на един дъх прочетох 2те части .
Благодаря !

# 404
  • Мнения: 155
А аз моля за "Ониянена от теб "
Пощата ми е
tinkki_91@abv.bg
Видях ,че я има в МБ ,но все още чакам да ми я изпратят ...а така ми се чете ,на един дъх прочетох 2те части .
Благодаря !
Изпратих ти я  Hug

Общи условия

Активация на акаунт