Тайланд 2

  • 127 090
  • 978
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 35
За Phuket FantaSea Show от къде е по-добре да купим билети- на място или online? Включен ли е транспорта от и до хотела в цената на билета?

# 436
  • Мнения: 10
Тъй като полетът ми за връщане е от Банкок в 8,30 сутрнта, някой може ли да ми каже дали ще е възможно да стигнем до летище до 6,30 сутринта и как най-бързо? В коя част на Банкок най-добре да запазим хотел?

# 437
  • Бургас
  • Мнения: 436
Здравейте,може ли някой който е пътувал организирано до Тайланд,Камбоджа и Малайзия да ми пише?Благодаря!

# 438
  • Мнения: 142
Тъй като полетът ми за връщане е от Банкок в 8,30 сутрнта, някой може ли да ми каже дали ще е възможно да стигнем до летище до 6,30 сутринта и как най-бързо? В коя част на Банкок най-добре да запазим хотел?

KC Place се казва хотела и е страхотен, на супер място е и е буквално на спирката на метрото за летищети. 4 пъти съм спал в него и е страхотна отправна точка за където се сетиш....даже пеша сме ходили до МБК мол

# 439
  • Мнения: 276
Здравейте.
Стигнахме до запазаване на хотели и моля за вашето съдействие Simple Smile
Тъй като хотелите са прекалено много, местата също, сме доста объркани къде точно да запазим.
Искаме да е отправна точка за екскурзии, да има басейн и да е близко до плажа (ако е възможно).
Приемаме предложения и за Пукет, Краби и другите острови тъй като имаме 11 нощувки и мислим да си ги разделим на различни места.
Моля, за предложения на конкретни хотели/резорти/вили, за да се ориентираме
Благодаря предварително Simple Smile

# 440
  • Мнения: 142
Здравейте.
Стигнахме до запазаване на хотели и моля за вашето съдействие Simple Smile
Тъй като хотелите са прекалено много, местата също, сме доста объркани къде точно да запазим.
Искаме да е отправна точка за екскурзии, да има басейн и да е близко до плажа (ако е възможно).
Приемаме предложения и за Пукет, Краби и другите острови тъй като имаме 11 нощувки и мислим да си ги разделим на различни места.
Моля, за предложения на конкретни хотели/резорти/вили, за да се ориентираме
Благодаря предварително Simple Smile


Виж горното ми мнение Wink
За пукет - Rayaburi, The front hotel apartments

# 441
  • Мнения: 276
Добре, благодаря ще го погледна.

Друго се сетих да питам : за Банког кога си организирахте екскурзиите? Предварително ли? Ние пристигаме към 19:00ч и ще се отправим към хотела и не знам кога да организираме екскурзии. Искаме да отидем до Grand Palace и до плаващия пазар, за други не знаем все още...
Харесахме и няколко хотела в Краби (Ао Нанг) и Ко Тао.
Май решаваме да запазим на Краби 4-5 нощувки, за да може да ходим на екскурзии и после да се отправим към Ко Тао за релакс Simple Smile
И тук идва отново въпроса какви са вариантите за стигане от Краби до Ко Тао?
Моля, ако някой има впечатления от тях нека да сподели :
Clear View Resort
Haadtien Beach Club
Railay Princess Resort & Spa
Green View Village Resort
Krabi Aquamarine Resort & Spa
Railay Bay Resort & Spa
Chaweng Garden Beach Resort
The Mangrove Panwa Phuket Resort
Purin Resort & Restaurant

 Grinning доста са, но не можем да се спрем на нищо конкретно, а е вече време да запазваме, за да може да си запазим и самолетни билети до Краби или Пукет
Относно тях - мислим да летим с ThaiSmile. Някакви отзиви за тях? Безопасно ли е да се лети или предлагате друг вид транспорт.

Благодаря на всички изчели и отговорили Simple Smile
Много сте полезни Heart

Поздрави... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 442
  • Мнения: 43
Добре, благодаря ще го погледна.

Друго се сетих да питам : за Банког кога си организирахте екскурзиите? Предварително ли? Ние пристигаме към 19:00ч и ще се отправим към хотела и не знам кога да организираме екскурзии. Искаме да отидем до Grand Palace и до плаващия пазар, за други не знаем все още...
Харесахме и няколко хотела в Краби (Ао Нанг) и Ко Тао.
Май решаваме да запазим на Краби 4-5 нощувки, за да може да ходим на екскурзии и после да се отправим към Ко Тао за релакс Simple Smile
И тук идва отново въпроса какви са вариантите за стигане от Краби до Ко Тао?
Моля, ако някой има впечатления от тях нека да сподели :
Clear View Resort
Haadtien Beach Club
Railay Princess Resort & Spa
Green View Village Resort
Krabi Aquamarine Resort & Spa
Railay Bay Resort & Spa
Chaweng Garden Beach Resort
The Mangrove Panwa Phuket Resort
Purin Resort & Restaurant

 Grinning доста са, но не можем да се спрем на нищо конкретно, а е вече време да запазваме, за да може да си запазим и самолетни билети до Краби или Пукет
Относно тях - мислим да летим с ThaiSmile. Някакви отзиви за тях? Безопасно ли е да се лети или предлагате друг вид транспорт.

Благодаря на всички изчели и отговорили Simple Smile
Много сте полезни Heart

Поздрави... Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ние в Краби бяхме в Krabi Thai Village Resort, който е на Ao Nang Beach и от цялото ни пътуване и всички 5 хотела, в които спахме, той беше най-хубав. Закуските бяха страхотни и супер разнообразни, имахме и подарък вечеря, защото ни бяха объркали стаята и вечерята беше страхотна. От към храна и лукс, това беше най-добрия хотел.

От Краби до Ко Тао, отивате първо с автобус/бус, после в лодка. Препоръчвам фирмата Lomrayah, малко по-скъпи са от другите, но съвсем малко и са супер луксозни и най-бързите. Ние пътувахме с тях от Пукет до Ко Самуи, после до Ко Панган и после от Панган, до Краби. Панган и Ко Тао, са един до друг. Лодката тръгва от Ко Тао Simple Smile

# 443
  • Мнения: 2 645
Следя ви и аз, кога през януари  се появяват промоциите на авиолиниите?

# 444
  • Мнения: 276
Благодаря за инфото Simple Smile ще ги погледна.
А ако не е тайна колко нощувки бяхте в Krabi Thai Village и за какви пари, че в букинг ми излизат абсурдни цени 😂 Или по-скоро далеч от нашия бюджет Simple Smile

# 445
  • Мнения: 43
Благодаря за инфото Simple Smile ще ги погледна.
А ако не е тайна колко нощувки бяхте в Krabi Thai Village и за какви пари, че в букинг ми излизат абсурдни цени 😂 Или по-скоро далеч от нашия бюджет Simple Smile

Ако трябва да съм честна, нямам никакъв спомен. Спомням си само, че за 21 нощувки, за всичките места, на които спахме платихме общо 1450 лв. за двамата с мъжа ми. Там май наистина беше най-скъпо, но не помня колко, а и ние бяхме само 2 нощувки.

# 446
  • Мнения: 23
Следя ви и аз, кога през януари  се появяват промоциите на авиолиниите?

Според моите няколкогодишни наблючения, очаквам катарците в първата половина на януари да излязат с добри предложения. От години го правят. Миналия януари 2017 за 3 възрастни и 2 деца отиване и връщане София-Банкок-София имахме цена ~3005 лв за всички. 

# 447
  • Мнения: 23
Друго се сетих да питам : за Банког кога си организирахте екскурзиите? Предварително ли? Ние пристигаме към 19:00ч и ще се отправим към хотела и не знам кога да организираме екскурзии. Искаме да отидем до Grand Palace и до плаващия пазар, за други не знаем все още...
Още на летището има туристически компании, които организират екскурзии и направо ще ви вземат от хотела. Разгледайте опциите им. А да, пазарете се за цената Simple Smile Опция две е в самия хотел. Повечето хотели могат да ви уредят екскурзия или да ви свържат с подходящата туристическа агенция.


И тук идва отново въпроса какви са вариантите за стигане от Краби до Ко Тао?
Ако сте повече хора, може направо да си наемете миниван за 8 човека. На нас ни излезе около 100 евро за VIP van от пристанището на Краби до пристанището на Донсак. От там си хващате ферибота за Ко Тао. 
Другия вариант е с автобус до Сурат Тани, после трансфер до пристанището и ферибота за Ко Тао (спира на Ко Самуи, Ко Панган). Агенция, от където ще закупите билетите, може да ви осигури пълния трансфер. Слагат ви по една лепенка на гърдите и казват изчакайте тук, слезте там, а сега се качете там и тн. Това с трансферите им изглежда като някакъв хаос, но всъщност работи доста добре.
Фериботите на Lomprayah са доста бързи. Януари месец Gulf of Thailand, т.е. морето около Ко Самуи, Ко Панган и Ко Тао може да е доста, ама доста бурно. Има едни хапчета, които са против морска болест. Обслужващия персонал ги предлага още щом се качите. Не пречи да си вземете по едно. Но и да не си вземете, после същите тези момчета от обслужващия персонал с усмивки на лицето ще минат да ви раздадат пликчета (ако не си носите) Simple Smile   


Grinning доста са, но не можем да се спрем на нищо конкретно, а е вече време да запазваме, за да може да си запазим и самолетни билети до Краби или Пукет
Относно тях - мислим да летим с ThaiSmile. Някакви отзиви за тях? Безопасно ли е да се лети или предлагате друг вид транспорт.
Два пъти летяхме с ThaiSmile и сме доволни от обслужването. Нови самолети, приятно обслужване.

# 448
  • Мнения: X
И аз чакам Катарците винаги януари имат чудесни оферти, обаче мен ми трябват билети за Коледа-НГ 2018, а те до колкото си спомням пускаха до към средата на Декември само.

# 449
  • Мнения: 276
Благодаря за отговорите Tatko.M Simple Smile

Гледаме сега хотелите от веригата Centara, но още не мога да се реша да запазя.
Няма хотел, който супер много да ми хареса - гледаме Karon Beach за Пукет (тук гледам Centara Hotel) и Ao Nang за Краби - за тук си нямам и представа. Искаме да е близо до плажа, да е с басейн и да е с добра локация да ходим и до други места, може тип резорт..... Около 500 евро ни е лимита за 5 нощувки. Всичко, което намирам в букинг е доста по-скъпо.....
Моля за помооощ и съдействие ..
Друго, което ме притеснява е - вие от България бихте ли си някакви ваксини и пихте ли някакви хапчета?
И друго се сещам - от Пукет до Краби как е предвижването с тези куфари (мислим да сме с 2 раници и куфар 20кг) ...
Ох, наближава вече, а съм до никъде...

Общи условия

Активация на акаунт