Бял списък на хотели в страната - Тема 3

  • 344 108
  • 851
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 755
Благодаря , Tatianna това май за мен се отнася.  bouquet

# 61
  • софия
  • Мнения: 756
Спа хотел Ивелия - с.Дъбница. Съвсем нов хотел. Има външен басейн и джакузи (точно монтираха системата за затопляне на водата), детски кът, голям двор и ресторант (цените са съвсем добри, а порциите огромни). Спа комплекса включва - джакузи, сауна, парна баня, масажи. Намира се на 9км от Гоце Делчев. Иначе самото село Дъбница не е голямо и няма много за разглеждане

# 62
  • Мнения: 7
здр!
Не знам дали тук е мястото за този въпрос и се надявам да можете да ми помогнете .
Преди месец ходих в една хижа в село Караш и ми хареса но ми излезе солено ако можете да ме насочите някъде в околието до град роман за хижа или квартира под наем за майските празници.
Благодаря предварително .
Поздрави

 

# 63
  • Мнения: 5 178
Бял хотел в Априлци или Троян newsm78

# 64
  • Мнения: 123
Отзиви от хотел Хисар в Хисаря Simple Smile
Слагам го тук, защото като цяло впечатленията ми са много добри и си прекарахме чудно, въпреки 1-2 малоумщини, които няма да спестя, за да съм коректна Peace
Хотелът е стар, от соц време, но много добре реновиран. Несравнимо по-добре от Аугуста, където си спомням направо си беше мръсничко. Тук ползвахме студио в обикновеното крило, не делукса. Беше чисто и просторно. Нещо като две двойни стаи без стена помежду си. В едната част грамадна спалня, баня, вграден гардероб, в другата - холна гарнитура с разтегателен диван за двама души, маса, тв, още една тоалетна. Хавлиите и халатите бяха читави, имаше и детски. Много хубава козметика в банята, всико беше на карловката фирма с розите и миришеше страхотно Peace
Басейни - всякакви и за всякакъв вкус. Външен - голям, на три нива. Гореща част, около 40 градуса, ставаше за ползване и сега, вкл. и от децата. Средна част - също топличка, ставаше за плуване,може би около 30-32 градуса. Най-ниската част явно е само за лятото, сега не сме я пробвали. Вътре - превъзходен плувен басейн с коридори, около 28 градуса. До него горещо джакузи за 8-10 души и детско басейнче с пързалка от надуваемите за най-малките. Отделно, в релакс центъра имаше малък топъл басейн за почивка, идеален. Арома парна баня с идеална температура и сауна. Лежанки - обкновени, за съжаление, не от отопляемите.
Забавления - много добре. Детски кът - не го видях лично, но мъж ми каза, че бил много хубав за малки дечица, чист, приветив, с нови играчки и катерушки. В двора също има детска площадка. Има тенис на маса, май няколко компютъра също мернах във фоайето. Приятни лоби бар и фоайе. Изключително добра конферента зала.
Ресторанти два, на партер и панорамен. Ползвахме партерния. Закуската е обилна и разнообразна, нямам оплаквания, кафето е от машина и е хубаво. Менюто за обяд и вечеря обаче не е много балансирано и ми се видя твърде скъпо. Примерно, имаше морски деликатеси някакви, но не видях супи. Салати 8-10 лева. Основните от 20 нагоре Confused Пици и паста нямаше. Трудничко избрахме храна за децата. Това е и най-големият минус на хотела, според мен трябва да поработят в посока изхранване.
Две неща мога да отбележа като минуси. Едния ден в 3 следобед, ние си почивахме, някой се разпробива с бормашина ooooh! Децата вече бяха заспали и го обърнахме на майтап, че го правят, за да се почувстваме у дома си максимално Laughing Но майтапът настрана - не може в хотел 4 звезди да ти бръмчат с бормашина в 3 следобед, незвисимо дали спиш или не.Ако исках шум, щях да си седя вкъщи.
И второто - категорично ни отказаха късен чекаут. Предоставяли го само през седмицата. Аз малко се усъмних този грамаден хотел да се пръска по шевоветеи да няма ни една свободна стая, но те въобще не провериха, нямали такава политика за уикендите и толкова.
Като цяло - много добър хотел Peace Бих отишла отново без колебания.

Хотела е много добър. Но вътрешният детски басейн не е за повече от три деца, твърде малък е. Да, за лятото, когато може да се използват външните басейни за децата наистина е много добре. Що се отнася до храната бих опонирала, това е един от хотелите с добри готвачи и вкусна храна. За децата има супи дори и на закуска. Обедното меню наистина е малко скъпичко, но е разнообразно има телешко, заешко и т.н. но чак пък да е над 20 лв. Порцията. не съм виждала такива цени. Един два пъти само ми се е случвало да не ни позволят късно освобождаване, но дори тогава ни казват че може да си свалим багажа в колата и да ползваме съораженията колкото искаме, има обурудвани съблекални с шкафчета и душове, където може да се преоблечете. И само да вметна, че реновираната част стаите и апартаментити отговорят на 5 звезди.

# 65
  • Мнения: 123
Момичета по принцип влязох да прочета за добър хотел с спа в гр. Сандански. Някакво мнение за х-л. Пирин? Или пак ще си отидем във Велинград?

# 66
  • Мнения: 6 298
Момичета по принцип влязох да прочета за добър хотел с спа в гр. Сандански. Някакво мнение за х-л. Пирин? Или пак ще си отидем във Велинград?
Питай в темите за Сандански, там са специалистите по тези хотели.

# 67
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Астера - Банско - много приятен хотел с разкошен аква парк, хубав и топъл отделен басейн.
Обслужването е на ниво, персоналът е усмихнат и отзивчив. Стаите са топли и уютни, като даже ни настаниха в апартамент при платена двойна стая. Препоръчвам!
П.П. Надявам се пак да го посетим лятото, защото единственото лошо нещо беше времето.

# 68
  • Мнения: 342
Rocca Resort - Главатарци. Бяхме само за обяд, но съм много впечатлена от мястото. За съжаление нямаше места за нощувки, но ще чакам по-добри дни

# 69
  • София
  • Мнения: 108
Категорично "Макси-Велинград". Хотелът е наистина много добър и като условия, и като обслужване, удобства, комфорт, храната в механата е също на необходимото ниво!

# 70
  • при него
  • Мнения: 1 230
RIU  Правец препоръчвам за спа уикенд - храна много и хубава, голям и чист басейн, голям паркинг, чудесни стаи и отлично обслужване, голямо предимство за мен - само на 40 минути от София.

# 71
  • при него
  • Мнения: 1 230
Момичета по принцип влязох да прочета за добър хотел с спа в гр. Сандански. Някакво мнение за х-л. Пирин? Или пак ще си отидем във Велинград?
Не е в Сандански, но...
Хотел Делта, село Огняново близо до Гоце Делчев, страхотно закътано място, доста голям външен басейн с топла вода, голям ресторант, хубава храна и прекрасна природа, разумни цени.

# 72
  • Мнения: 1 141
Хотел Делта Огняново е пълна подигравка. Посредствено  обслужване, бедна закуска с нискокачествени продукти, басейни със съмнителна хигиена, високи цени, на това отгоре пускат и външни лица в басейните срещу 2 (два) лева.
На снимките всичко изглежда добре, в действителност не е така.

# 73
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
И си го поставила в белият списък защото newsm78...... ooooh!
Четете бре хора - има си черен списък за такива хотели Tired

# 74
  • Мнения: 1 141
И си го поставила в белият списък защото newsm78...... ooooh!
Четете бре хора - има си черен списък за такива хотели Tired

По-нагоре имаше хвалебствия за този хотел.
Иначе, постнала съм го и в темата за черния списък хотели.

Общи условия

Активация на акаунт