В това хубаво време, ДЕКЕМВРИйчето няма да дреме!

  • 27 759
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
Ох, момичетааа изпуснах всички хубави дни без да се разходим с бебо  Close Още чакам да ми се обадят от магазина за количката и вече не издържам  #Cussing out Утре вече последен срок и отивам и купувам първата бръкма която видя  ooooh!  Сега като я вземе и ще стане ледена епоха  hahaha
ТДИ   bouquet Да си жива и здрава и всички покрай теб, много щастливи мигове и сбъднати мечти  Hug

# 46
  • Мнения: 183
Здравейте, момичета!
Честит Рожден Ден, ТДИ !!! newsm59 newsm59 newsm59
Всичко най- хубаво ти пожелавам !!!

# 47
  • Мнения: 277
TDI  Честит рожден ден.Да си жива и здрава,много усмивки на лицето,да бъдеш много обичана майка и жена  smile3525 nbirthday  party023
Аз редувам Лефакс и Саб Синплекс и за сега нямаме проблеми

# 48
  • Мнения: 179
sunshine давах ги едновременно, но резултат нямаше, тя не реве през цялото време, но се гъне, пъшка тежко и само от време на време си поплаква

# 49
  • Мнения: 36
sunshine давах ги едновременно, но резултат нямаше, тя не реве през цялото време, но се гъне, пъшка тежко и само от време на време си поплаква
Мен ме е страх да не й стане нещо .. де да ги знам , лекарства са.. но ако и утре така реве ше дам колийф ..

# 50
  • Мнения: 23
Честит рожден ден, TDI и от мен!  bouquet

Ние в сряда сме на преглед и ваксинация, дано всичко мине наред после с температури и т.н. Praynig Макар, че днес беше топло, както и утре ще е - с количката няма излизане, да не стане някоя авария, да се пазим. Иначе на терасата днес поспахме повече от час по обед, идеално слънце и завет...вътре се криви, като изленахме - след 3 минути затвори очички.

# 51
  • София
  • Мнения: 89
Ехе!!! ЧРД TDI!!! Hug Hug
Аз днес целия ден съм  Crazy. Малката не мигна и беше нервак Sad Някой да знае до каква възраст/кг минимумът мляко на ден е 700 мл?

# 52
  • Мнения: 2 169
Честит рожден ден, TDI   bouquet Живи и здрави да сте ти и всички около теб! Весел празник!

# 53
  • Мнения: 1
добро утро имали някоя мама от Бургас която е близо до центъра да се разхождаме заедно

# 54
  • Мнения: 248
TDI, честит рожден ден на патерици!!! Бъди винаги усмихната, обичана и много щастлива!!!   bouquet

# 55
  • Мнения: 2
Здравейте,момичета!
Моля Ви,кажете какво прилагате когато са подсечени бебоците ви. Нашият мъник е толкова червен на свивките (в областта където са ластичетата на памперса), жал ми е да го гледам вече.Купили сме какво ли не против подсичане,но така и не минава. Педито каза,че е от памперсите и че малкият бил с прекалено чувствителна кожа.
Weary

# 56
  • Мнения: 239
ЧРД на ТDI!   bouquet Mалката ме зове

# 57
  • Мнения: 179
kiki_82 аз използвам Sudocrem и съм много доволна   bouquet

# 58
  • Мнения: 768
kiki_82 аз използвам Sudocrem и съм много доволна   bouquet

 Peace и аз. Както и Baby tan

# 59
  • Мнения: 11
Здравейте мами,
TDI Честит рожден ден на патерици nbirthday newsm51,
Много здраве, щастие и усмивки ти пожелавам.

Момичета да се оплача, Рада се опитва да си яде ръцете, а вчера почти си беше лапнала пръста, питах педито какво да правя, тя каза че няма лек, да и давам залъгалка и това е.
Някой има ли такъв проблем.
Аз досега за колики давах инфакол, но то три дни, така се свива милото, че отивам в аптеката да и купя або коликен дано се успокои, това е засега от нас до скоро....

Общи условия

Активация на акаунт