Препоръка за добър съдов хирург (за разширени вени) в гр. Пловдив

  • 41 039
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
А тази манипулация, която си правила  pimentoto нещо подобно на метода на д-р Галилий ли е ?Поема ли се от ЗК и ако не, то каква и е цената?Подходяща ли е изпъкнали разширени вени?И аз все отлагам операция, но положението става все по-зле....ужасно изпъкват вените вече.Благодаря ти предварително!

# 16
  • Мнения: 92
Здравей Lyub,
Нямам идея дали се поема от здравната каса. Струваше ми 140 лева, като в цената влиза цялата манипулация, ластичен чорап и следващ контролен преглед! Напълно си запазваш активността и нормалния живот!

# 17
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Благодаря ти за отговора pimentoto!

# 18
  • София
  • Мнения: 420
Здравейте, търся добър съдов хирург в Пловдив, късае за предполагаемо запушване на вени.  Затова трябва да има и апаратура. Благодаря!

# 19
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Д-р Йовчева
Д-р Бацелов
Д-р Захариев
Умбал Св. Георги - Клиника по съдова хирургия, за координати можете да пишете и на лично. Поздрави!

# 20
  • Мнения: 121
Не ходете при д-р Яни Захариев-Пловдив. Д-Р ЯНИ КОСТАДИНОВ ЗАХАРИЕВ е един немарлив, бездушен и безхаберен доктор. НИКАКЪВ опит за задълбочен преглед или вникване в СЕРИОЗНИЯ проблем на пациента. Отидох при него по спешност със почернели пръсти на краката, сериозна тромбоза, състояние на косъм от ампутация, след бърз платен преглед, 15 мин макс, предписа хапчета и ме изпрати в къщи с думите: "Да се надяваме, че тялото ще се пребори" и потвърди, че има много голяма вероятност от ампутация, но нищо не може да се направи. В 21 век нищо не може да се направи? С лека ръка и без никакво угризение на съвеста оставя един човек да си одите със съзнаето, че може да остане инвалид за цял живот. Това е непростимо! Гледаше бездушно в земята и вдигаше рамене на въпросите които му задавах. Направо останах със зяпнала уста, не знаех какво да кажа. Най-лошото е, че въпросния доктор го препоръчват от много места като добър специалист. Вие си направете сметка дали е такъв. Благодарна съм, че има все още добри лекари които взимат прифесията си присърце и след прием в болница и дълго лечение състоянието ми се подобри. Не знам защо този човек е толкова прехвален и препоръчван, но е далеч от добър специалист в своята област. Ако искате адекватно лечение по-добре намерете друг съдов хирург.

Общи условия

Активация на акаунт