Махам с крачета и ръчички,а през Юли аз ще радвам всички - Тема 9

  • 25 631
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Wink Аз прекарах един невероятен уикенд в Истанбул  Laughing беше просто прекрасно,немога да го опиша с думи и само като си помисля,че си мислех да пропусна  newsm78

Много ми се иска и аз да знам пола на бебенцето си,но ще почакам. Иначе имам усещането че  е момиченце,но ще видим  Wink

Mar_bella искренно ти съчуствам и аз имам този проблем. Препоръчвам ти да изключиш прясното мляко от менюто си,то много дразни.


Аз също съм съгласна на среща с мамите от Пловдив. Само кажете кога и къде и ако имам възможност с удоволствие ше дойда  Wink

Желая ви един прекрасен следобед  Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 483
Благодаря ви, момичета   bouquet.

Моник, капките се казват Иберогаст

http://apteka.framar.bg/30002236/%D0%B8%D0%B1%D0%B5%D1%80%D0%BE% … -20-%D0%BC%D0%BB-

2 пъти по 20 капки на гладно ми е дозата

# 17
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен ,от вчера официално съм болна ,днес по зле и отидох на лекар ,такава кашлица и главоболие не съм имала от както си махнах сливиците.Изписаха ми Грийн тус дано има ефект ,казаха че мога да пия парацетамол до три таблетки на ден,но засега нямам температура и не взимам ,а ако взема едно дали ще ми мине поне малко главата или да изчакам до утре.
Случайно попаднах в ФБ една група за здравословните храни и коментират ,за зеленуците и плодовете,от къде взимат бг заленчуци .Искам да попитам мамите от София вие от къде си набавяте бг зеленчуци ,споделете ,замислям се с първото дете как не съм имала ,макар имаме къща в Смолян ,но не винаги излиза това което засееш, и се наложи да взимам на хип и на гербер  и ганчев пюрета.Сега бих искала да съм в течение къде кой какво продава и предлага .Аз засега имам инфо от нета за От манастира ,дори мисля да видя къде им е магазина.

Все пак мъничко излезнахме с малкия наобяд да се порадваме нахубавото време и бегом в къщи ,че с тая кашлица ми се случва и да се напишквам ,не е смешно ,но е факт:)

# 18
  • Мнения: 370
Здравейте и от мен. Днес беше втората ФМ всичко с бебка е на 6, направихме и филмче- довечера ще се гледа. След две седмици ще ми се обади АГ-то да ми каже кога да ида да гледаме и сърчицето, ще покани специалист в кабинета да ме гледа и така. Много е сладка  Heart Eyes имаме супер снимков материал, според съпруга ми прилича на мен  Simple Smile има много сладки бузки.

# 19
  • София
  • Мнения: 131
Много бързо и кратко включване от мен. За да не е голото "цоп" да напиша за ритничетата и таткото - нека по-често си слага ръката на корема, А да свикне малкото и с татко си. Предният път ММ всяка вечер си държеше ръката на корема ми, не знам дали има връзка, но малкият като по-малък много бързо се успокояваше и заспиваше в ръцете му.

За шезлонга - на мен ми беше супер удобен, първите 5 месеца малкият все там го държах, то къде иначе, ако трябва да направиш нещо? Сега съм в чуденка как да си го оправим нашият, че имаме един загубен болт, а иначе е я добро състояние. Да е батерийкиге за вибрация още работят; единствено обръча с играчките сме загубили..

# 20
  • Мнения: 1
едно записване и от мен,аз се колебаех за шезлонга но виждам че няма да е излишен а би могъл да е от помощ затова ще купим един.Аз си чакам прегледа в четвъртък,но феталната моята АГ иска да е  в 22 седмица и затова ми е на 4 март.Надявам се всичко да наред защото рядко усещам малката ми буба

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Цоп и аз тука!
Моля споделете ,който е ползвал шезлонг за бебчето има смисъл от тази покупка.Особено ако се налага да стоите повече в двора/терасата и в кухнята?


Да,много ми беше полезен и отново смятам да го ползвам активно

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 605
Запис  bouquet
Ползвах шезлонг с второто бебе и ми беше много по-удобно.  Определено не е излишна покупка!

# 23
  • Мнения: 315
Здравейтеееее,и аз сега се връщам от втора ФМ и мога да се похваля с  stork-boy
Аз бях убедена че е момче:-) Засега всичко е наред.Малко ми е странно -какво ли е да си мъжка майка...Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 24
  • Мнения: 138
А каква е разликата между шезлонг и активна гимнастика? newsm78. И от кога може да се поставя бебето на тях  Embarassed

# 25
  • Мнения: 315
И аз съм ползвала шезлонг,но дъщера ми не стоеше внего-искашевсе да е в ръцете ми-явно си е до детето:-)

# 26
  • Мнения: 10 874
Момичета, дано не звучи като реклама, но февруарският брой на списание Кенгуру много ми допадна. Към него има книжка – Грижа за бебето от 0 до 1 и смело мога да кажа, че съдържа доста изчерпателна основна информация за нови мамчета като мен.
Миналата седмица и аз го похвалих в темичката. Много ми хареса списанието, а също и книжката към него - пълна е с полезни съвети.  Heart Eyes Мисля редовно да си го купувам, сега го взех за пръв път и много ми хареса. Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 3 524
Най-после привет и от мен
През целия ден се опитвах да ви "дочитам" и най-после успях  Laughing
Днес много нови новини за сини и розови гащи и добри резултати от ФМ, браво на всички мами и бебоци  Hug
Днес бях на консултация, малко ме поизнерви доктора, че висяхме близо час, а бяхме взели и малкия с нас, не можах да разбера какъв е смисъла от това да имаш час и да стоиш да чакаш, но карай...
Утре съм на ФМ стискайте палци всичко да е наред  Praynig
Ритничета усещам редовно, все още не са силни, но си мисля че и това няма да закъснее, баткото на бебо беше доооста активен, както и след като се роди и досега  Grinning
mama_angel съжалявам да чуя че си болна, какво е Грийн тус? дано ти мине скоро и лесно главоболието, зная колко е неприятно  Hug
sweetpie супер за фм-то. колко време ви гледаха?
Mar_bella много съжалявам за червата  Confused сети ли се да попиташ дали освен капките можеш да пиеш неща от типа на мезимфорте и дали биха помогнали, или само капките? а иначе за да не дразниш червата доста нещица не са добре за хапване.... доктора предписа ли ти някаква "диета"?
някоя беше писала за матрака от кокос, на сина ми е такъв в момента, може би от около 2та му година, с кокос и не знам какво още беше. матрака е твърд, трябва да го имате предвид. сега мисля да го сменяме, както и леглото.
апорпо леглото му е на дибо, има ги в нета, но гледам малко скъпички са станали - то е купено 2007 и сега гледам цената му е със 100 лв отгоре за близо 7 г..... Rolling Eyes
командировката ми отпада, отлага се срещата за незнайно кога, така че няма да мога да доложа от личен опит как е летенето. Sunglasses
ох имаше и друго но не помня вече, много неща изчетох  Laughing

# 28
  • Мнения: 2
Здравейте. Да се запиша и аз Simple Smile В петък бях на преглед и казаха че ще е  момче. Аз си го предчувствах. Препоръчаха ми ФМ, но сигурно няма да имам възможност да отида до София. Иначе бебчо вече рита, не много силно, но се усеща и ме плаши всеки път Simple Smile

# 29
  • Мнения: 12
И аз да се запишаааа Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт