Отговори
# 15
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
ooooh! ooooh! ooooh!
Пуууу да го стъкмят малко по-прилично облечен  Naughty

# 16
  • Мнения: 21 201
Здравейте всичкиииии bye..... bye и гуш за всички Ви. hug...... hug
Снимки от предстоящия епизод.
Яманко са го спретнали като на сгоден ром брат му с тези кафяви панталони. Laughing Добре, че поне навдигна бретона си, че преди му стоеше като каска, а Мирчето, аххх Мирчето.

http://www.startv.com.tr/foto-galeri-detay/dizi/medcezir/23-bolum-fotograflari/10

# 17
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Наде,поне не е с ония черни и мизерни дънки  Peace

# 18
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505
Къде му е носа тука,малко на Майкъл Джексън са го докарали  hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 397
Ирчеее Hug много хубав клип много newsm10
Ох какви погледи бе- хем им идва да се изядат от любов, хем да се разкъсат, че са си бесни един на друг....
Момента като я прегърна насила- как се гледат там...и в другата сцена дето тя хвърли чиниите по пода...аз на нейно място щях да ги метна по него, а после щях и къщата да го накарам да изчисти, белким му уври главата hahaha

Да се самоцитирам, че останах на последната страница в предната тема Crazy

И ще се допълня... Нито веднъж като Емир не се е държал като мекотело или срамотно момченце от пети Б клас, както е сега като Яман. Като Емко си беше мъжкар, дори и да умираше от любов по нея, пак намираше начин да я сложи на мястото и- караха се и се обичаха, къщата събаряха на главите си и в следващия момент се любеха с очи Heart Eyes

много им отива розово-цикламената гама Heart Eyes
Тука направо казва ето го беее- това е моето момиче...щастлив и нахилен до ушите. В серията скарани та пушек се вдига, а извън кадър newsm53

Интересно, как ли биха се коментирали тези снимки които ги няма в сериите и най-вече от гледна точка на сегашните клюки за Ч и СС Crazy
Или онази направо интимна снимка дето си пушкат от една цигарка, и не се притесняват, явно не им е за пръв път, а всички са ги зяпнали и тях чакат hahaha

# 20
  • Мнения: 123
Привет и от мен!  Hug Hug Hug Hug

Благодаря за новата чудна романтично-комична къщичка!

ЕлитУ и ФЕМИР ФОРЕВЪР!  newsm51 newsm51 newsm51

Габи и хумора-трепач!  newsm51 newsm51 newsm51

Намирисва ми на нова парола за влизане: "Ооо, Шан зе Ломеее" Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Зиз и цялостното оформление!  newsm51 newsm51 newsm51

ЗаФалени сте!  Mr. Green

# 21
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Привет,сладурки  Hug Hug Hug  Малко ви поизпуснах края,но ще наваксам довечера,докато съм на работа,защото имам цяла тема за четене  book

Профи  Hug ,бързо оздравяване,мила и на теб,и на мъжът ти,и на котарака,много лош грипът тази година  Rolling Eyes  Дано бързо да го преборите  spoko spoko spoko

Зиз,разбрах,че сестра ти има изпит,стискам й палци,всичко да мине успешно и да получи висока оценка  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Ирче,клипчето е разкошно,браво  smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 smile3501,страхотно подбрани кадри в съответствие с думите на песента,а тази песен на Деси,ми е една от любимите нейни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  голям талант има това момиче  Heart Eyes  И сега минутки за реклама  Grinning
Скрит текст:
,да ви кажа,че Десислава е отраснала в моя град,дори като по-малка майка й я водеше често на гости при едно наши комшии,аз разбира се не го помня това,защото съм била прекалено малка тогава  Joy  Обаче,тя почти никога не споменава,че е отраснала тук,а винаги казва,че е родена в Гълъбово  Peace

Сега да захваля и новата чудна темичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  то май трябва двойна захвала да направя и за старата направо  Laughing

Първо за домакинята ни,Зиз   newsm51 newsm51 newsm51  и още няколко за страшните комикси в старата тема  Grinning Grinning Grinning  newsm51 newsm51 newsm51

Габи,за страхотния смях,наистина колкото и да не си на кеф,като преминеш през всички комикси няма как накрая усмивката да ти е до ушите  Joy   newsm51 newsm51 newsm51  и още малко китки за прекрасната романтика в старата темичка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   newsm51 newsm51 newsm51

Ели,разкошни ФЕмирчета,цялата романтика е чудничка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   newsm51 newsm51 newsm51

Много ви гушкам всички муцунки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Пожелавам ви прекрасен и усмихнат ден  lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

И една хубава мисъл от произведение на Павел Вежинов  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

„Когато бях малка, мама веднъж ми каза, че наистина има и рай, и ад… - но не в природата, а вътре в човека.”

„Нощем с белите коне”

Тук на Чачо косата пак е ужасТ като гнездо  ooooh! ooooh! ooooh!

# 22
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
 Laughing Бонбончета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes Диби  Hug Heart Eyes Heart Eyes Дани  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 6 105
Зафалвам-невероятни сте,как ви идват наум  Mr. Green  newsm51 smile3525  Hug

Здравейте  Hug

Ирче, много ми хареса клипа,продължавай все така да ни радваш с красоти  Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 30 820
Laughing Бонбончета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes Диби  Hug Heart Eyes Heart Eyes Дани  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Туй сме ний в действие Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Party

Дани HugБел HugВани Hug

# 25
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 505



Застроиха земята, Василе.
Асфалтираха твойте мечти.
А февруари се дръпна безсилен
и се скри, по-виновен се скри.

Издълбаха небето, Василе,
ще достигат навярно до Бог,
да го молят за друго бесило,
че не стига един лъвски скок.

Днес не стига, не стига, Василе,
да си лъв трябват много коли
и пари трябват много, Василе
не мечти, а пари, а пари.

Днес не пеят за тебе, Василе,
пее някакъв странен Васил,
за жени и мъже, по бикини,
кой се влюбил и кой се напил.

Е, дано да не гледаш, Василе,
за какво си се борил до кръв,
че останал би сляп и безсилен,
че наметнал би сам смъртна връв.


Николина Милева
 smile3501 smile3501

# 26
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164



Застроиха земята, Василе.
Асфалтираха твойте мечти.
А февруари се дръпна безсилен
и се скри, по-виновен се скри.

Издълбаха небето, Василе,
ще достигат навярно до Бог,
да го молят за друго бесило,
че не стига един лъвски скок.

Днес не стига, не стига, Василе,
да си лъв трябват много коли
и пари трябват много, Василе
не мечти, а пари, а пари.

Днес не пеят за тебе, Василе,
пее някакъв странен Васил,
за жени и мъже, по бикини,
кой се влюбил и кой се напил.

Е, дано да не гледаш, Василе,
за какво си се борил до кръв,
че останал би сляп и безсилен,
че наметнал би сам смъртна връв.


Николина Милева
 smile3501 smile3501

 smile3501 smile3501

Романтиче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 27
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Laughing Бонбончета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes Диби  Hug Heart Eyes Heart Eyes Дани  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Туй сме ний в действие Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Party

Дани HugБел HugВани Hug

И аз това си помислих  Mr. Green Joy Joy Joy

# 28
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Laughing Бонбончета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:

Ренка  Hug Heart Eyes Heart Eyes Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes Диби  Hug Heart Eyes Heart Eyes Дани  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Какви сладурченца  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   Grinning

Габи  Hug Heart Eyes  Ренка  Hug Heart Eyes  Вани  Hug Heart Eyes  Ирче  Hug Heart Eyes

Скрит текст:


Застроиха земята, Василе.
Асфалтираха твойте мечти.
А февруари се дръпна безсилен
и се скри, по-виновен се скри.

Издълбаха небето, Василе,
ще достигат навярно до Бог,
да го молят за друго бесило,
че не стига един лъвски скок.

Днес не стига, не стига, Василе,
да си лъв трябват много коли
и пари трябват много, Василе
не мечти, а пари, а пари.

Днес не пеят за тебе, Василе,
пее някакъв странен Васил,
за жени и мъже, по бикини,
кой се влюбил и кой се напил.

Е, дано да не гледаш, Василе,
за какво си се борил до кръв,
че останал би сляп и безсилен,
че наметнал би сам смъртна връв.


Николина Милева
 smile3501 smile3501

 smile3501 smile3501 smile3501  много добро,но и удрящо жестоко в лицето с трагичната ни сегашна действителност  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 29
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
А да кажа, де, че "Шан зе Ломе", като понятие, го изкъдри Мимето  newsm51 newsm51 newsm51, кат се разбирвахме около 20 стр. за кафето в Надежда  Mr. Green Peace А аз го хванах и го облякох в комикс и гифо-комикс  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт