Търсят се свидетели на случай от 89-90г

  • 5 371
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Стига бе Joy Joy Joy Joy Joy Имало режим на тока, спрял и по същото време угаснал двигателя на някой таралясник. И това има съдбовно значение след 25 години? Shocked hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 16
  • Мнения: X
Покрай военните учения "ЩИТ" има мистерии.
Описаната случка не е ли за 1982г?
http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=4596.15

През 89-90г гориво за автомобили трудно се "набавяше" и те си спираха.  Mr. Green Peace

През 1989г бе изградено поделение с
Радиолакационна Система за Далечна Навигация
покрай Ловеч съвместно с руснаците.

Последна редакция: ср, 19 фев 2014, 11:57 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 4 569
Какво е станало тогава (освен спрелия ток и изгасналите коли)?
Дано да намерите свидетели!

# 18
  • Мнения: 9 852
Знаех си аз,че сме имали близка среща с третия вид.

Това е последното, за което бих си помислила.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 719
Ей, ама все с рогата напред бе, жени  Grinning...
В пълната тъмница се чул звук, "изпратете рисунки", не е шега работа това...
Беше модно по едно време да се правят предавания по ТВ за разни БГ мистерии, но ако в случая става въпрос за такава, защо чак сега?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 18 050
Аз пък и да знаех, не бих казала така. без обяснения защо.

Може някой да издирва да премахне свидетелите.  Twisted Evil Shocked

# 21
  • Мнения: 250
Никой не насилвам,написано е-молят се хората не ги изнудвам,има адрес който трябва ще пише ако иска,и ако има развитие по темата ако ми разрешат ще кажа за какво става въпрос.Прави се проучване и се съставя база-данни,това мога да кажа само.За едни е важно за други-не,въпрос на гледна точка.

# 22
  • Мнения: 25 846
Това ми запали любопитството, но и малко ме плаши. Може ли повече подробности?

Разбира се!  Hug
Ние, по-възрастните, помним. Точно тогава над София кацна летяща чиния. Извънземните ни превзеха, свалиха Тодор Живков, съсипаха селското стопанство и промишлеността, източиха всички ценни ресурси и сега използват празната черупка на държавата, за да превземат отвътре и ЕС. САЩ са превзети отдавна, всички сме чували за Розуел.
Накрая, след като опоскат напълно планетата, ще я продадат за скрап и ще отлетят към някоя друга галактика.
Повече подробности - авторът на темата да каже в кой сайт да четем.  Peace

# 23
  • Мнения: 250
Кое ви кара да мислите че става въпрос за летящи чинии,споменавам ли го някъде?Както и да е,който търси- намира.

# 24
  • при късмета
  • Мнения: 24 127
Ау, Како Сийке, как ме сложи в категорията на по-възрастните  Laughing

# 25
  • Мнения: 25 846
Защо теб? Напротив, аз, като представител на по-възрастното поколение, обяснявам на теб – представителя на младите.  Laughing

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 14 824
Знаех си аз,че сме имали близка среща с третия вид.

Това е последното, за което бих си помислила.


При мен беше първото.  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 3 812
А при мен единственото Joy Сега ми е любопитна какво е станало, ама няма кой да ми каже Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 4 892
Кое ви кара да мислите че става въпрос за летящи чинии,споменавам ли го някъде?Както и да е,който търси- намира.

Попитай дали ти разрешават и ни разкажи повече. Когато има повече информация и по-лесно се събира такава. Ще разпитам за някакви странни случки.

# 29
  • Мнения: 25 846
Кое ви кара да мислите че става въпрос за летящи чинии,споменавам ли го някъде?Както и да е,който търси- намира.

Когато става въпрос за спрели двигатели на автомобили, винаги има намесени летящи чинии.
Винаги! 
Ако се опиташ да вкараш в сюжета мисловната енергия на някой си екстрасенс или таен експеримент на БАН, да знаеш, че няма да мине.
¡No pasarán! Naughty

Общи условия

Активация на акаунт