pharmashopdiscount.com - сайт за френска бяла козметика - 3

  • 133 810
  • 736
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 146
Според мен може, аз го нанасям след hydra filler. Лъщи ми лицето от UV defence, но слагам малко матираща пудра и е ок.

# 496
  • Мнения: 3
Може ли покана? Благодаря предварително.
ivastoyanova22@yahoo.com

# 497
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Някой ползвал ли е на Филорга Неоцика за след дълбок оперативен белег? Притеснява ме малко,че на листовката пише само за по-повърхностни - след пилинг,лазер и т.н.  Rolling Eyes Аз мазах малко на моето премахнато с лазер бемка - сякаш малко се позачерви кожата,нормално ли е?

# 498
  • Мнения: 1 602
Здравейте, може ли някой да ми изпрати покана - adi.rankova@gmail.com

Искам да попитам как да се ориентирам до кога важи дадено намаление - в момента има -20% на Уриаж, има и банер в сайта, но никъде не виждам до кога е валидно?

# 499
  • Мнения: 529
Здравейте, ползвам Тайм филъра от около седмица, но нещо не ми стига.
На 38 години, кожата ми е нормална, след бременността обаче е доста дехидратирана. Пробвах и с Хидра филъра, но по същия начин не ми се отрази много. Пия доста вода.
Денис, дали бих могла да добавя нещо като серум под Тайм филъра?
Какво ще ме посъветваш? bouquet

# 500
  • София
  • Мнения: 35 952
Здравейте, ползвам Тайм филъра от около седмица, но нещо не ми стига.
На 38 години, кожата ми е нормална, след бременността обаче е доста дехидратирана. Пробвах и с Хидра филъра, но по същия начин не ми се отрази много. Пия доста вода.
Денис, дали бих могла да добавя нещо като серум под Тайм филъра?
Какво ще ме посъветваш? bouquet
Добре е да приемаш ХК /капс./, добавки за кожа и много ЕМК - омега 3, 7, МВИглика и т.н.
Пробвай първо със серума Мезо+, може да е бедна/суха на липиди, този проблем, често с бърка с дехидратация на кожата.
Серуми за хидратиране на кожата:
TIME ZERO
HYDRA-HYAL

# 501
  • близо до морето
  • Мнения: 85
Здравейте, искам да попитам, някой знае ли колко е доставката до английски адрес?

# 502
  • София
  • Мнения: 35 952
Здравейте, искам да попитам, някой знае ли колко е доставката до английски адрес?

http://www.pharmashopdiscount.com/fr/content/9-livraison
Цената на доставката, се определя от теглото на пратката.
 

# 503
  • Мнения: 1 602
Пиша, за да се оплача. Доставка - 22дни. Кашон - перфектно изглеждащ, отварям - всичко супер зле, скъсани и смачкани опаковки, разтекли се продукти, спукани опаковки (паста за зъби), спрей на Уриаж за почистване на носле за бебета - скъсана предпазната лепенка, свалена капачка и счупен накрайник. Имах и няколко неща за приятелки - всичко със скъсани кутии. Честно казано не мога да проумея каква е тази немърливост и защо ползват пощата като се плаща такава висока сума за доставка.  Sad

# 504
  • София
  • Мнения: 3 271
Снимай всичко и им пиши веднага. Ще се договорите за възстановяване на сума или изпращане отново на поръчката.

# 505
  • Мнения: 1 602
Пуснах диспут в пейпал, но просто съм разочарована. Толкова чакане, скъпа доставка и накрая всичко е във вид все едно съм ги намерила някъде, а не съм ги купувала... Иначе са сложили подаръци - една матрьошка и пакетче мокри кърпички.

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Случката ми е позната.Но шанс да пратят нещата отново според мен няма.Ще ти върнат парите ,но гориш с доставката,която лично за мен е доста висока.Поне при мен така се развиха събитията преди време.Липсващи артикули,за които аз все пак съм платила доставка-е отказаха да ми ги пратят,макар да държах точно на това.Доставката ми скочи точно заради единият артикул,но ....това са рисковете на онлайн пазаруването.Просто вече поръчвам само в краен случай.Не че не съм доволна от продуктите-напротив-просто френските сайтове са дребнави.Изобщо не искам да коментирам състоянието на опаковките-все едно бях ровила в боклука.Добре че нещата бяха за семейството

# 507
  • Мнения: 1 602
Точно все едно съм ровила в боклука изглеждат нещата.
renydent,  Директно на сайта ли писа или през пейпал ви протече комуникацията? От прочетеното тук предполагам, че няма да поискат да възстановят кой знае каква сума, но се надявам пейпал да отсъди в моя полза.

Последна редакция: сб, 20 авг 2016, 22:45 от Kisses{P}

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
да, наистина откъм проблеми и аз съм имала не малко, но имайки предвид, че плащам досега без пейпал и все имам липсващи неща, явно съм се отървавала - я ваучер код за стойността ми дават, я ми пращат наново продуктите...но аз жестоко се застраховам, като ги знам какви са и почвам още в пощата снимане на кантара там, снимане на кашона там, снимане на отворено там...Последният ми голям проблем с липсващи кремове за над 200 евро( то 3 броя, но от мнг скъпи) успях да го реша с материал от видеонаблюдение, който им пратих, защото ми твърдяха, че са отворили кашона им някъде и са ги взели, но аз слава богу имам камери и точно пред тях размятах кашона, напълно непокътнат с техните стикери, направо ги закопах и вече нямаше какво да кажат, само след 4 дни получих всичко "уж крадено от бг пощи" обаче без обяснение кой точно техен склададжия ги е окрал.  ooooh!

Аз искам да ви попитам - пише, че може плащане с виза, но само кредитната карта ли се има предвид, имам тук една виза електрон, която е международна, но дебитна, дали някой от вас с подобна е плащал? Там просто трябва да внеса да има повечко пари и ако я приема, не мисля, че би било проблем...аз и на тях писах, но сигурно няколко дни им трябват за реакция, пък и е уикенд

# 509
  • Мнения: 1 602
Аз нямам липсващи, но пък беше манджа с грозде в кашона. Реално самият кашон беше в перфектно състояние, лепенките недокоснати. Като го отворих всичко беше в един голям чувал прозрачен. Почнах да вадя от него и се потресох...

Общи условия

Активация на акаунт