pharmashopdiscount.com - сайт за френска бяла козметика - 3

  • 133 675
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 120
искам да ви попитам до БГ от сайта доставят директно ако поръчката е над 199Е , правилно ли съм разбрала , ако е под тази сума.. доставката е 16.90е?
  bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 35 814
искам да ви попитам до БГ от сайта доставят директно ако поръчката е над 199Е , правилно ли съм разбрала , ако е под тази сума.. доставката е 16.90е?
  bouquet

Доставка до BG:
16.90€ :     0 - 3,5 кг   
19.90€ :  3,5 - 7,0 кг   
25.90€ :  7,0 - 9,0 кг
 

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
искам да ви попитам до БГ от сайта доставят директно ако поръчката е над 199Е , правилно ли съм разбрала , ако е под тази сума.. доставката е 16.90е?
  bouquet
не.
има друг сайт като този с безплатна поръчка до БГ, цените в сайта са завишени с по евро/две
cocooncenter се казва! Има друга тема за него.

# 48
  • Мнения: 9 120
ДА   bouquet мерси!
Вече се ориентирах, прочетох поръчах ,  Sunglasses

# 49
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Момичета, ако някой има излишно количество Neocica (Filorga), моля да ми пише  Peace

# 50
  • Мнения: 42
Имам излишни SLEEP AND PEEL и TIME-FILLER, при интерес на лични.

# 51
  • Мнения: 871
Момичета, ако някой има излишно количество Neocica (Filorga), моля да ми пише  Peace
Алена, това има ли го на тестери? Да пускам ли "хрътки" в Русе и Плевен да търсят?

# 52
  • София
  • Мнения: 926
Поръчах продукти на Филорга от сайта на 02.03. към настоящия момент 10.03. пратката все още е на територията на Франция. Досега не ми се е случвало да се бави толкова. Дали заради кодовете за 20 % намаление незнам.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
аз имам излишен ISO Structure!

Джени Е, съвсем нормално, от сайта си поръчала на 2.03, но не казваш кога те са изпратили, ако са се замотали до 4-5 март, ясна е работата. Аз когато не ми пратят мейл, че е тръгнала пратката до няколко дни, напомням на имейл и скоростно ми тръгва в същия ден на напомнянето!

  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 926
Не до 4-5 замотаха се до 6 март.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Момичета, ако някой има излишно количество Neocica (Filorga), моля да ми пише  Peace
Алена, това има ли го на тестери? Да пускам ли "хрътки" в Русе и Плевен да търсят?

има го, аз имах доста, но ги подарих на майка ми  Laughing

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Не до 4-5 замотаха се до 6 март.

хаха, нямай грижи, всичко е по план! на 6 пуснато, 4 дни във франция, 3 в българия...скоро ще дойде!

# 57
  • София
  • Мнения: 926
Звучи обнадеждаващо.

# 58
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Момичета, ако някой има излишно количество Neocica (Filorga), моля да ми пише  Peace
Алена, това има ли го на тестери? Да пускам ли "хрътки" в Русе и Плевен да търсят?

Има го и ми предложиха 1 тестер  Blush

# 59
  • Мнения: 500
Записвам се да следя темата. Харесвам продуктите на Uriage и може да се пробвам да поръчам от тук.

Общи условия

Активация на акаунт