червено килимче.....ЗА ВСИЧКИ.....мЪж ТелеЦ - 10 :)

  • 31 002
  • 748
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Вижте, аз по принцип горе долу през вечер вечерям със семейството му.Разбираме се чудесно. Всичко останало е чудесно.Идеята е,че колкото по-сериозни стават нещата,толкова повече той се прави на недостъпен! Все едно трябва да аз да търся внимание и то за елементарни неща! Не стават така нещата,толкова ли е трудно   bouquet примерно!  Crossing Arms През деня определено не съществувам за него

Ти си ТЕЛЕЦ.... Но не забравяй, че си ЖЕНА!
Телето е МЪЖ до всеки.... newsm78 атом в него!
Има и его, има и характер, има гордост....
Ти имаш внимание! Ако не е така - щеше ли "горе долу през вечер вечерям със семейството му" - да става това!?
Не мрънкай Wink

# 61
  • Мнения: 0
Надушвам как ще ми скочите вкупом сега Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ИЗЧЕЗВАМ Joy

# 62
  • Мнения: 231
Надушвам как ще ми скочите вкупом сега Mr. Green Mr. Green Mr. Green
ИЗЧЕЗВАМ Joy

аааа не.....аз подписах мирен договор....но си свободен да бегаш да си остриш рогата  hahaha

# 63
  • Мнения: 81
само така....напукай му зелката...  анитке какжи са тези бисери от тебе това да не ти е някое селско момче от село да му говориштака я се драш малко на ниво

# 64
  • Мнения: 231
оооо Пенчо..... мараба....как е авата днес.... Joy Peace

# 65
  • Мнения: 231
и.....newsm78.... smile3507

приятни сънища..... Peace

# 66
  • Мнения: 81
анитке душичке маимуно мрасна виждам че сам ти слабос но не го показваи толкова явно и дирекно ако обичаш

# 67
  • Мнения: 13
Според мен с инат нищо няма да постигнете момичета. Ще дойде време, когато пак вие трябва да отстъпвате (е, разбира се, ако искате да сте с въпросните телета). Но на човек му писва, логично е да се отдръпнете, пък дано дебелокожото се сети да действа. Аз също много пъти съм си казвала край, оставям го, нямам нерви повече, но след няколко дни като се успокоя и като ми долипсва пак аз звъня/пиша. Моето теле доста време ме въртя на бавен огън, но сега всичко е различно. Вярвам, че ако изтърпите тоя тест (защото това е точно някакъв извратен тест на чувствата, доколко сте влюбени и дали ще се откажете) ще бъдете възнаградени с толкова любов и внимание, колкото никой друг представител от зодиака не би могъл да ви даде.

Последна редакция: сб, 22 фев 2014, 02:26 от emssi

# 68
  • Мнения: 231
анитке душичке маимуно мрасна виждам че сам ти слабос но не го показваи толкова явно и дирекно ако обичаш

Скрит текст:

ех тази Ани Та беее....ама не я е срам...да прави така..... newsm62  Peace
Ани Та....там... newsm78.....Ани Та....тук newsm78 Ани Та....горе newsm78....Ани Та долу newsm78......без лоши чувства  Peace  опс забравих .... оммм.... Peace
 hahaha

 
Хайде добро ви утроооо.... Peace
Прекрасен ден....усмивки,усмивки и любов.....на всички Hug  newsm62

Последна редакция: сб, 22 фев 2014, 05:58 от Ani Ta

# 69
  • Мнения: 331
Не знам дали звучи успокояващо или напротив, но всичко което разказвате за изчезването, необаждането, заетостта и т.н. го преживява и моята приятелка в момента. Явно са си такива. Момичето се беше докарало до истерия и точно преди да го отпише тотално, цъф - той се появи  Mr. Green И айде всичко отначало  Laughing Та, както са казали и другите - търпение!   bouquet

# 70
  • Мнения: 231
 newsm51 съгласна с Норе-то и Еmssi-то...... всичко което правите трябва да е с txtloves...... Hug

# 71
  • Мнения: 192
Добро утро и от мен. Пожелавам ви един прекрасен съботен ден   bouquet
Колкото до Телетата като гледам това с мълчанието е масово та малко се успокоявам, явно такава им е тактиката на ухажване  Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 0
(защото това е точно някакъв извратен тест на чувствата, доколко сте влюбени и дали ще се откажете) ще бъдете възнаградени с толкова любов и внимание, колкото никой друг представител от зодиака не би могъл да ви даде.

Сега е добро утро Mr. Green

Ще ви дам малко домашна работа....
Вникнете в горните думи - имам несъгласие и забележка по "извратен" тест....
Но по важното е констатацията на emssi и въпроса, който си задайте:
Всяка жена ли си струва и заслужава това Thinking
Просто защото има вагина Thinking

# 73
  • Мнения: 192
(защото това е точно някакъв извратен тест на чувствата, доколко сте влюбени и дали ще се откажете) ще бъдете възнаградени с толкова любов и внимание, колкото никой друг представител от зодиака не би могъл да ви даде.

Сега е добро утро Mr. Green

Ще ви дам малко домашна работа....
Вникнете в горните думи - имам несъгласие и забележка по "извратен" тест....
Но по важното е констатацията на emssi и въпроса, който си задайте:
Всяка жена ли си струва и заслужава това Thinking
Просто защото има вагина Thinking

Прав си, не всяка жена заслужава това, както и не всеки мъж пък заслужава нашето внимание и любов.

# 74
  • Мнения: 231
 Thinking ПРОСВЕТЛЕНИЕ в тунела... Mr. Green Peaceа дали всеки мъж си засужава или не newsm78 Joy

 BINGO....  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт