червено килимче.....ЗА ВСИЧКИ.....мЪж ТелеЦ - 10 :)

  • 30 971
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 231
ако това предложение e по моя въпрос....tnx...  Grinning



на теб би ли ти харесала тази или може би newsm78
Скрит текст:
Peace

# 676
  • Мнения: 57

Ай ся ша са дъним с компромати ли Mr. Green newsm78
Не мой тъй с рогата Twisted Evil
Вмъкни малко и чувственост Mr. Green
Между другото - ТЕЛЕЦ: АЗ притежавам! Wink
 Peace

 Mr. Green Peace

# 677
  • Мнения: 0
Добре де Телета. Каква трябва да е жената, която да стои до вас? newsm78

Ами трябва да е няколко класи под тях, за да могат да изпъкват  Grinning

# 678
  • Мнения: 57
Добре де Телета. Каква трябва да е жената, която да стои до вас? newsm78

Ами трябва да е няколко класи под тях, за да могат да изпъкват  Grinning

Според мен такава избират за в къщи, да им е удобно, но според мен се чустват най-добре с тази, която им е равна и която ги впечатлява с ум, красота и сила...  Peace

# 679
  • Мнения: 0
Чуждите им харесват повече. Така че, коя е жената за телеца? - ЧУЖДАТА. Grinning

# 680
  • Мнения: 57
Чуждите им харесват повече. Така че, коя е жената за телеца? - ЧУЖДАТА. Grinning

 smile3501

# 681
  • Мнения: 119
hahaha
точно това беше разговора Joy

-"До сега да съм ти правила неприятни изненади?" hahaha
-"Не........но знае ли човек"  hahaha

....страх лозе пази....... hahaha
това с панделката съм го правила...и  Thinking май няма да е голяма изненада newsm78....та дилемата продължава,а няма време clock
Оле, аз вчера те поздравявах  Embarassed
Извинявай, объркала съм се от толкова настоящи и предстоящи РД  Grinning

# 682
  • Мнения: 119
Чуждите им харесват повече. Така че, коя е жената за телеца? - ЧУЖДАТА. Grinning

НЕ мога да не се съглася  Laughing

# 683
  • Мнения: 0
Така е , ако имаха невероятна жена до тях, защо тогава са се дотътрили по леглата на чуждите. newsm78

# 684
  • Мнения: 1 262
Хахахаха, абе ей хора, ще ме раведете  Mr. Green. И все пак съм склонна да се съглася с мненията по-горе. Именно и заради това зададох въпроса си. Хем си взимат жена, пред която да изпъкват, хем пък не ги удовлетворява в друг аспект и търсят чуждо. Има ли телец в тази тема, който да не е залитнал Crazy

# 685
  • Мнения: 146

Анита, орхидеите поднесени от приносителката от втората картина. А и бях чела някъде, че символ на родените през май е именно орхидеята, дано не бъркам newsm78. Така че има и символно послание в подаръка Wink

Скрит текст:
Други идеи: масаж, сприйптиз  Mr. Green Ей ся вече грабнах титлата за подстрекател на годината  Joy

# 686
  • Мнения: 0
Хахахаха, абе ей хора, ще ме раведете  Mr. Green. И все пак съм склонна да се съглася с мненията по-горе. Именно и заради това зададох въпроса си. Хем си взимат жена, пред която да изпъкват, хем пък не ги удовлетворява в друг аспект и търсят чуждо. Има ли телец в тази тема, който да не е залитнал Crazy

Няма, толкова телци познавам - нито един верен. Мъжът ми е телец  Grinning, дали не виждам какво прави.
 
  За мен тези мъже са мара общата. Grinning Grinning

# 687
  • Мнения: 1 262
  За мен тези мъже са мара общата. Grinning Grinning
[/quote]




 Peace

# 688
  • Мнения: 231
според мен се чустват най-добре с тази, която им е равна и която ги впечатлява с ум, красота и сила...  Peace
newsm10

това е истината..... Hug

Скрит текст:
Други идеи: сприйптиз  Mr. Green Ей ся вече грабнах титлата за подстрекател на годината  Joy

този подарък не се приема....
Скрит текст:
аз нямам нищо против да пробваме нещо"различно"... hahaha

Оле, аз вчера те поздравявах  Embarassed
мда....схванах  Joy....но няма проблем приемам поздрава днес Hug

Има ли телец в тази тема, който да не е залитнал Crazy

има,има...... Mr. Green....но те наистина са извън темата  Joy Joy Joy Joy Peace

# 689
  • Мнения: 0
Ани- та, защо си толкова сигурна. Дай боже да е така, но те са едни от най- прикритите мъже.

Общи условия

Активация на акаунт