За едно бебе и свикано Общо Събрание на входа

  • 18 827
  • 185
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Вие хубаво ги разпределихте по стаите, ама правите ли сметка, че хората може да живеят в гарсониера, в коя от общо 1-та стая да се скатаят?

# 136
  • Мнения: 7 779
аналогичен е и случая ако комшиите живеят в 1 стая - в коя да се задънят за да не слушат ?  Joy

# 137
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
да , дете (бебе) е това. и ако днес мине с една почерпка на комшиите заради шума с какво да мине утре, когато детето стане на 2-3 год , реши да си поиграе с кибрита и лумне целия блок ?  newsm78[/color]

Ами ако съседката забрави ютията включена или съседа заспи със запалена цигара  Whistling.
Да започват отсега да се черпят един друг за бъдещи периоди и ако им останат пари да направят фонд пожар  Mr. Green

# 138
  • Мнения: 7 779
какво предлагаш  newsm78  още отсега да свикват с шума и последиците след това ли ???

# 139
  • Мнения: X
Стига глупости, как като, че ли това бебе умишлено реве, за да дразни комшиите.
Да не мислите, че на родителите им е много приятно и не опитват всичко, само и само да млъкне.
То ще да е много изряден вход, щом единственият им дразнител е това бебе.
Сигурно никой не пуска високо музика, някои и ТВ, щото не чуват добре, никой не си повишава тон, пък да не говорим колко грозно може да бъде по нощите, ако наоколо ти живее младо семейство без деца.

# 140
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
какво предлагаш  newsm78  още отсега да свикват с шума и последиците след това ли ???

Ако наистина те интересува какво предлагам и мисля по въпроса се върни да прочетеш и предишния ми пост, преди онзи ироничния.

# 141
  • София
  • Мнения: 9 363
Съседите над нас имат много шумно дете, бебе също беше много шумно не ревеше а буквално пищеше и въпреки че редовно ми се е случвало да не мога да заспя по два-три часа никога не съм си представяла да отида да безпокоя хората, що'т бебето им реве. Напротив винаги съм съжалявала горките родители, засичала съм майката след някой от големите концерти - изглеждаше напълно изтощена от 8часовото реване. Идиотско е да се роптае по бебе, че  е шумно - ще порасне и ще спре да е шумно.

# 142
  • Мнения: 46 645
Стига глупости, как като, че ли това бебе умишлено реве, за да дразни комшиите.
Да не мислите, че на родителите им е много приятно и не опитват всичко, само и само да млъкне.

Никой не знае Simple Smile моя позната нощем умишлено не си хранеше детето и до 2 г. ревеше всяка нощ от 2-3 ч. до сутринта. В блок са.
Съвсем не казвам, че случая от темата е такъв  Peace

# 143
  • Мнения: 1 298
Наскоро летях на дълъг среднощен полет -9ч. Самолетът беше голям и пълен с дремещи пътници. Измежду децата имаше и бебенце на 5-6 месеца, болно и на АБ.летеше с майка си само. Тази жена го носеше на ръце и успокояваше цяла нощ, то периодично заплакваше, тя без нерви и досада го обгрижваше ( не, че бебето не будеше всички заспали). Нито един пътник не направи забележка и не се възмути от плачещото бебе, всички се възхищаваха от вниманието на майката и искрено съчувстваха....как на никой не му хрумна да свика ОС и да гласуват сваляне на бебето от борда  ooooh!

Това е, защото на презокеанския ти полет си летяла с хора, а у нас сме си маймунки, на които не им прави впечатление как няколко политически клики абсолютно безпардонно ограбиха бъдещето на децата им, че простотията се възцари завинаги и чалгарства и кряка денонощно - СЪЩО БЕЗ СЪОБРАЗЯВАНЕ с никакви съседи (но на агресивни и първосигнални типове от този вид няма какво да се каже, че я си казал - я си съжалил, а и полиция няма...) На маймунките им пречи бебе... Наистина смешна работа.

Въпросното ОС е смешка, пълна, а и направо е неприлично.

Интересното в случая е, че съкооператорите "не били такива". С любопитство очаквам развръзката/обяснението.

# 144
  • Мнения: 4 892
Абе така както пишете, в самолет е по-друго. Работата е по-лесна, ще го спуснат с парашут, десантчик. Ама в апартамента?
Касита, чакаме!  Grinning

# 145
  • Мнения: 46 645
9 часа с/у 4 месеца. Страшно сравнение, няма що  Laughing

# 146
  • Мнения: 9 050
На мои близки бебето много плачеше и то с месеци, и то по цяла нощ. И двамата ходеха като зомбита. Често бащата го извеждаше на разходка по нощтите, за да не пречи на съседите и така откарваха по няколко часа навън. Другият вариант беше заспиване до включен абсорбатор, обаче пък това да стоиш цяла нощ прав до него също не си е работа.

За тропане на две-три годишно дете ще направя проблем, но в горния случай  Rolling Eyes

Да се изнесат на палатка ли хората?

# 147
  • Мнения: 2 819
На мен лично ми беше предложено преместване в бизнес класата на самолета и то заради малко по-големи , но доста шумни деца на предните седалки, при това вътрешен полет-не повече от 2ч. /Щатите/.
И за да не наскачат някои - самата стюардеса прецени ситуацията и пое инициативата.
Та тези 9ч. са си били мъчение, защото едно е да си у дома и да имаш избор с какво да се разсееш или да излезеш, докато вързан за седалката си е обреченост до приземяването.

# 148
  • Мнения: 46 645
Та тези 9ч. са си били мъчение, защото едно е да си у дома и да имаш избор с какво да се разсееш или да излезеш, докато вързан за седалката си е обреченост до приземяването.

Те пишат, че не е плачело непрекъснато, а периодично, така че не е било чак толкова страшно  Simple Smile

# 149
  • Мнения: 2 819
Засилвам ''краските'', защото мнението ми, че събранието е повече от пресилена идея - надали 24/7 от последните 4 месеца са огласяни тези съседи. И най-вече има и други начини за справяне със ситуацията - дълбоко се съмнявам,че някой от инициаторите на събранието се е поинтересувал какво му е на детето.

Общи условия

Активация на акаунт