Има ли фенове на Хисаря?

  • 167 358
  • 751
  •   2
Отговори
# 690
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Миналата седмица бях по работа в Хисар и нощувах в Аугуста. Определено не съм впечатлена и вече съм убедена, че Спа клуб Централ е моето място!  Peace Но предпочитания разни..  Hug

# 691
  • Мнения: 4 399
разочарована съм от Албена, не знам какво се случва там, 4та година ходим, едва ли ще ги посетим пак Confused

Би ли споделила защо? Какво те разоЧарова?

# 692
  • Мнения: 7 640
разочарована съм от Албена, не знам какво се случва там, 4та година ходим, едва ли ще ги посетим пак Confused

Би ли споделила защо? Какво те разоЧарова?

отношение, обслужване и храна. Не ми се разказва в подробности, почти са ни загубили като клиенти оттук нататък, колкото и тежко да звучи Sunglasses

# 693
  • Мнения: 4 399
Според мен тези теми са тоЧно за да споделяме впеЧатления в подробности защото нещо което за тебе е проблем, на мен може и да не ми прави впеЧатление и обратното. Благодаря все пак за отзива.

Някой има ли впеЧатЧения колко предварително трябва да се направят резервации за Хисаря? Дали съм закъняла за Август или мога още да се помотам и да премислям?

# 694
  • Мнения: 7 640
я
Според мен тези теми са тоЧно за да споделяме впеЧатления в подробности защото нещо което за тебе е проблем, на мен може и да не ми прави впеЧатление и обратното. Благодаря все пак за отзива.

..........

така е Peace,
аз по принцип не съм от претенциозните клиенти, но събрани на къп множество дребни неприятни елементи- липса на всякаква любезност от персонала; мръсна маса, почистена слд изрична и повторена молба;безкрайно чакане- не само на кухнята, но и на напитките;забравяне на половината поръчка; смешни оправдания и липса на дори елементарно- Извинявайте...

Може и просто да не им е било ден, ама... Stop
Аз не отивам да им преча, а да си плащам- 8 човека маса бяхме.

# 695
  • Мнения: 22 529
Чак сега видях темата за Хисаря. )
За съжаление не мога да се включа с мнение за цитираните хотели, защото съпруга ми е военен и съответно бяхме в тяхната база.
Но града е просто фантастичен, климат, вода, чудесни.

Някой питаше за "Ловен дом", бяхме само в ресторанта, който мога да кажа, че е чудесен. А вече би трябвало да са готови и с лятната градина, която изглеждаше обещаващо. )

# 696
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не съм чела цялата тема. До някъде я следях, така че, ако се повтарям, ще ме извините.
Пробвах и с търсачка, но нищо не ми излезе.

В Хисаря досега съм ходила само на хотел. Но тази събота ще пробваме на къща за гости.
Ходил ли е някой във "Вила Терзиев"? И с какви впечатления е? В сайта изглежда добре.

# 697
  • Мнения: 244
Мили мами, препоръчайте ми хотел в Хисаря 4*, подходящ за дете 2г.

# 698
  • Мнения: 5 370
И Сана , и Хисар, но в последния има малко басейнче с много топла вода, с малка пързалчица, в близост до вътрешния, полуолимпийски басейн.

# 699
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
По-скоро Хисар бих препоръчала аз.

Ние останахме доволни от Вила Терзиев. Чисто, приятно, собствениците са любезни. Мястото й също е мн. удобно.

Изобщо, да не дърпам зявола за опашката  Mr. Green, но досега съм търсила и резервилара доста хотели, къщи за гости и т.н. през нет-а. Малко от тях са ми били препоръчани.
Досега все попадам на хубави хотели, с които сме нямали никакви неприятности. Може и да имам усет.  Simple Smile

# 700
  • Мнения: 565
Хотел Хисар е перфектното място за почивка с малки деца. Освен детския басейн има и площадка с пързалки, люлки, пясъчник, вътрешна детска стая с аниматор през почивните дни. Самият хотел и прилежащите му части са много мащабни. Ние миналото лято изкарахме чудесно с малката. Тази година пак ще я водим там.

# 701
  • Мнения: 5 370
Взех апартамент за уикенда за Хисар, отново.
Излишно е да казвам, че чакам с нетърпение.

Хотел Хисар е перфектното място за почивка с малки деца. Освен детския басейн има и площадка с пързалки, люлки, пясъчник, вътрешна детска стая с аниматор през почивните дни. Самият хотел и прилежащите му части са много мащабни. Ние миналото лято изкарахме чудесно с малката. Тази година пак ще я водим там.
Peace

# 702
  • Мнения: 565
Ние ще направим генерална репетиция в края на месеца.  А в края на юли живот и здраве, започва голямото разпускане.  Laughing
Препоръчвам горещо панирани топени сиренца със сладко от смокини.
Жозефина, би ли проверила как стои въпросът с пушенето. Ние сме от димящите. Embarassed Зимата останахме неприятно изненадани, навсякъде беше забранено пушенето.

# 703
  • Мнения: 5 370
По спомени знам, че Панорамният ресторант е на 2 части, за смоукъри и за не-такива.
Тебе за къде те интересува, Вили?

# 704
  • Мнения: 5 370
Повторихме Хотел Хисар и знам , че ще И потретим! Laughing

Специално за Вилиан проверих - целият хотел е no smoking area. Както вече споменах, само в Панорамата има отделена терасата за пушачите.

Не си спомням кой ме питаше за детски басейни. Общо навън има 4 водни пространства - басейн, с по-хладна вода, за плуване, гооооолям. Басейн около 30 градуса, метър, не повече, прилично голям. Детско басейнче за дребовци, с пързалка  и джакузи, което сигурно беше с Т над 40 градуса.

Общи условия

Активация на акаунт