Има ли фенове на Хисаря?

  • 167 322
  • 751
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 413
Joy
Не, не е на 20 минути. Прекалено ни е малък града.

Не знам какво да кажа. По-близо е до центъра от "Аугуста" и "Хисар" . Не мисля, че ще е проблем ходенето.

Успокоих се!Благодаря!Не държа да бъда в центъра на събитията, ама все пак и перифериите не обичам Joy

# 76
  • Мнения: 55
Я да уточня. Хотелът е на пет метра от единия от двата булеварда, които се водят централни за града.
За хисарчани център е частта, оградена от крепостната стена. Е, хотелите са извън този център. Нито един не е в него.

Joy
Не, не е на 20 минути. Прекалено ни е малък града.

Не знам какво да кажа. По-близо е до центъра от "Аугуста" и "Хисар" . Не мисля, че ще е проблем ходенето.
Здравейте пак от мен. Най-напред искам да уточня, че нямам за цел да се заяждам или да влизам в безсмислени спорове.
Както вече казах Гaйтaнu e хубав хотел и си струва ходенето, но той в никакъв случай не се намира в центъра, даже напротив, намира се накрая, от него нататък започва единия от трите кваратала на Хисаря. Това, че се намира на 5 метра от главната улица, която прекосява целия Хисар заедно с по-горе споменатия квартал не го прави в центъра. За доказателство прилагам карта на града, на която си поиграх да означа хотелите Гaйтaнu, Аyгyста и Хucap, както и маршрутите от тях до центъра.

Както се вижда Аyгyста и Хucap също са отдалечени (макар и не чак толкова), но пък те са точно да прекрасните паркове, в който е удоволствие да се разхожда човек.
Последно искам да уточня, че за мен "центъра" е там където са многото кафета, пицарията и "Голата жена". Ако вашите представи за "центъра на Хисаря" не съвпадат с моите, то моля да бъда извинена за "разтягането на локуми"   bouquet
И наистина последно- солидарна съм с мнението на Ваня за това: "Не мисля, че ще е проблем ходенето."

# 77
  • Мнения: 413
Толкова търсих карта на Хисаря, благодаря, Лусиена!
Само да ме ориентираш, дали парковете са тези места, които са щрихирани плътно?
Тогава все пак имам шанс да бъда близо ако не до центъра, до единия от парковете Crazy
Чакам с нетърпение юли!


# 78
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дейзи, това е сайтът на Община Хисар.. Има доста информация.

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 09:53 от ДЕ ВАня

# 79
  • Мнения: 212
На Хисаря много ми хареса станцията на военните - Калероя. Страхотно беше.  Peace

# 80
# 81
  • Мнения: 413

Отваря се заглавната страница на снимка.бг! Simple SmileЯ пак, моля!

# 82
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ето я Калероя

# 83
  • Мнения: 1 288
понеже моите спомени от хисар са още от соц времето  Embarassed, може ил да питам за 2 уточнения. как се казва сега бул.георги димитров, на него се намираше и училището, ако не се лъжа. и този хотел хисар не е ли бившата база на партията. защото на мен ми се ходи в нов хотел, а не реновиран стар, колкото и добре да се го направили.
и още- работи ли плажа от едно време, имаше там няколко басейна и беше чудно.

# 84
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Булевардът се казва Христо Ботев.
Хотел Хисар е точно това, обаче бутнат до тухла - т.е - всички мазилки и настилки са нови, не говоря за обзавеждане. Няма нищо общо със стария си изглед. Това, че аз не го харесвам, си е отделен въпрос - пркалено е лъскав.
Градският плаж бе открит в неделя. Има пет басейна и водна пързалка.

# 85
  • Мнения: 55
Толкова търсих карта на Хисаря, благодаря, Лусиена!
Само да ме ориентираш, дали парковете са тези места, които са щрихирани плътно?
Тогава все пак имам шанс да бъда близо ако не до центъра, до единия от парковете Crazy
Чакам с нетърпение юли!
Здравей Dazy, ако знаех, че ти трябва карта на Хисаря щях да я плесна тук по-рано  Simple Smile
Да, тези щрихираните полета са паркове, само че в този, който е най-близо до хотела, в който ще отседнете все още не сме се разхождали и не го знам какво представлява. Другите два обаче са много приятни, в тях се намират баните, летния тетър и най-интересното - старинната стена.
До Юли почти не остана Wink

# 86
  • Мнения: 413
Толкова търсих карта на Хисаря, благодаря, Лусиена!
Само да ме ориентираш, дали парковете са тези места, които са щрихирани плътно?
Тогава все пак имам шанс да бъда близо ако не до центъра, до единия от парковете Crazy
Чакам с нетърпение юли!
Здравей Dazy, ако знаех, че ти трябва карта на Хисаря щях да я плесна тук по-рано  Simple Smile
Да, тези щрихираните полета са паркове, само че в този, който е най-близо до хотела, в който ще отседнете все още не сме се разхождали и не го знам какво представлява. Другите два обаче са много приятни, в тях се намират баните, летния тетър и най-интересното - старинната стена.
До Юли почти не остана Wink

Направо не остана!  bouquet
Свиркайте, ако сте там да заформим някоя прекрасна сахарска, звинявам се - хисарска, питейна вечер Laughing

# 87
  • Мнения: 55
Направо не остана!  bouquet
Свиркайте, ако сте там да заформим някоя прекрасна сахарска, звинявам се - хисарска, питейна вечер Laughing
За съжаление съм доста далече аз в момента и не се очертава това лято да посетим Хисаря Sad иначе с удоволствие бих се присъединила ако имах възможност Simple Smile

# 88
  • Мнения: 3 153
Искам да попитам-ходи ли вече някой в Гайтани и дали има снимки от басейна. Също и впечатления от хотелчето ме интересуват:)

# 89
  • Мнения: 413
Искам да попитам-ходи ли вече някой в Гайтани и дали има снимки от басейна. Също и впечатления от хотелчето ме интересуват:)

Аз ще имам впечатления след 15 юли!Така че присъединявай се към мене да заформим Гайтанска група.  bouquet
За твое просветление Laughing ето ти снимки, пуснати услужливо в снимка бг
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=114369
Тук ще можеш да зърнеш и басейнчета, и стаички, и хапартаментчета и кото там предлагат любезните хорица!

Общи условия

Активация на акаунт