За захранването отново

  • 830
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Уо, аз малко късно ти пиша. Наш Стаси е по принцип от злоядниците-в смисъл, че не яде големи количества по принцип или стиска  зъби о пробва вкуса първо Twisted Evil. Ако искаш да направиш млекцето мааалко по-калорично-слагай вътре Плазмон. Ако сте яли вече глутен-бисквитки, ако ли не-има на прах.
За жълтъка-дадох го дооооста късно, около 8-9 месец. Но бях все пак захранила с месце.

# 16
  • Мнения: 1 343
Ох бисквити ядем закуска по две всяка сутрин с млекцето и сирене съм слагала в пюретата и домати е ял с ориз Simple Smile май само дето се шашкам и без това нашто захранване е малко джаста праста. Много ме объркаха тия лекари а и с решението ми да кърмя до късно закъсняхме за стандартното захранване и сега е една каша голяма Simple Smile
Смятам да го оставя да почине малко а в сряда дават от кухнята зеле с моркови много му хареса предния път ще го тествам с него след няколко дни ... да забрави неприятните моменти пък после ке видим Simple Smile Мерси за съветите момичета.

# 17
  • Мнения: 5 370
Сега ти погледнах лентичката с килцата и снимката на малчо-ми той бие по бузки "батко си" Станислав....така че не смятам, че ще имате проблеми.
Пожелавам ви "зъбния период" по-бързо да отмине.....наш'та акулка изкара 4 зъба за 2 седмици, преди това 2-за една, после една гоооляяяма пауза от янколко месеца и чак като се показа хууубаво-видях 7-я.
Тоест, засега проблемите със зъбите са ни май..........никакви.

Общи условия

Активация на акаунт