В момента чета - 26

  • 46 963
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 491
Аз подарих на татко за рожденният ден Трънските разкази на Петър Делчев и сега чакам отзиви от него, после и аз ще я прочета...и аз я почнах малко и първият разказ много ми хареса, така че предполагам и нататък ще ми хареса.

Иначе продължавам с Невидимият мост, малко ми остана, но така съм се потопила...прекрасна книга!

Малко ми остава и от 11/63/22 на Кинг, ама по-трудно ми върви, но съм упорита, сега следва развръзката и нещо да се случи най-накрая...в очакване съм...да видим...

# 721
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета, аз имам "Петата жена" на Манкел и мога да я споделям за прочит, просто в момента не е в мен  Hug.

# 722
  • Мнения: 387
Прочетох "Балада за Георг Хених" на Виктор Пасков
Скрит текст:

Каквото и да напиша сега, ще бъде малко. Така трогателно разказана е тази история, с толкова прости думи, а казва толкова много. Тотално ме завладя, държа ме в напрежение до края си.

# 723
  • Мнения: 4 569
Малко ми остава и от 11/63/22 на Кинг, ама по-трудно ми върви, но съм упорита, сега следва развръзката и нещо да се случи най-накрая...в очакване съм...да видим...
Какъв мислиш, че ще е края?  Simple Smile

# 724
  • Мнения: 1 601
Вени , благодаря , че си насреща за "Петата жена" , ако в скоро време не се натуткам да я купя , ще ти пиша да ми я пратиш за прочит .  Hug

# 725
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Прочетох "Балада за Георг Хених" на Виктор Пасков
Скрит текст:

Каквото и да напиша сега, ще бъде малко.

 Но те моля да напишеш по-късно нещо!
 Аз неслучайно си я купих с намалението на Сиела за трети март. В една книга е с "Аутопсия на една любов". Пак ще я прочета, тя стана една от най-силните книги, които съм чела.

 Мъжът ми чета "Амазонката на Варое" и реве от смях. Синът ни мисли, че баща му наистина плаче, а той просто цвили и се превива от смях. А като я четох аз и се смеех с глас, ми викаше, че като децата се смея на глупости. А аз по принцип лесно се разсмивам, на какво ли не.
 Та, ако искате да оправите настроението и да се развеселите, препоръчвам ви Амазонката.
 Вече и на мен ми викат `Амазонка`,  Joy  Sunglasses

# 726
  • Мнения: 957
Тери Пратчет - килимените хора......

Много ми е любим този автор.... Stuck Out Tongue

# 727
  • Мнения: 4 569
Заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=772391.new#new
Има и анкета.  Grinning

# 728
  • Мнения: 398
Тази седмица ще ходя до библиотеката и искам да питам дали имате мнение за някоя от следните книги
Скрит текст:

# 729
  • София
  • Мнения: 418
Дочетох "Какавидите", много интересно ми беше да я чета 15 години след първия прочит, все едно четох съвсем друга книга. Започнах "Град Отчаяние" на Кинг.

# 730
  • Мнения: 6 618
Прочетох "Тангра и неговият син".Прекрасна книга!      Heart Eyes                                                                 
Благодаря на Нели,че ми я изпрати
   Hug

# 731
  • Мнения: 6 618
Само аз пиша напоследък... Rolling Eyes

Аз прочетох " Изгубената съпруга"- много ми хареса!  Heart Eyes
Книгата е тъжна(за ужасите на Холокоста),  но много красиво написана. На преден план е любовна история,но има и много друга любов,отношения между хората,сила на човешкия дух.
От епилога става ясно,че главната героиня е била реално съществуваща личност и голяма част от описаните преживявания са нейните преживявания. Препоръчвам я !
Благодаря на Вени!    bouquet

# 732
  • Мнения: 1 466
Само аз пиша напоследък... Rolling Eyes


Нези, грешната тема е това, има нова отдавна:

# 733
  • Мнения: 6 618
Ами да защото някой е продължил да пише и съм пропуснала линка за новата тема . Simple Smile
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт