Отговори
# 15
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 157
Каквото и да кажа, няма да е по сценарий.   Joy Joy Joy

Зизче, Ирче, Миче,  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 16
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 595

Вижте Чачовия поглед Joy  сякаш иска да изкрещи - ужасссс, малеее искам да избягааам, ква е тая тукяяяя помоооощ, махнете я от мееен #Shocked

пп БалконЯ празен, как си личи че диспансера се е изнесъл да слънчасва Laughing

# 17
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
И от мен. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 18
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Зизунче леля, мерси за поредното гнезденце което сви за нас.
Оххх, бе Ирчеее, романтика-психотрилър, rotfImao rotfImbo а мърдащите ФЕмирчета са върха. Heart Eyes




Наде, страхотен клип,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Зизу, мерсаж за новият прекрасен дом  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ирка, две е едно, ама много яко станало всичко, то романтика -  много нежна, то комикски -  много готини,  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Мими, страхотни идеи, голям хилеж и свежи много  Hug  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 19
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Еййй, прекрасна къщичка  Party Party Party Party Party

Зизун Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes За констукция, строителство и орнаменти  Grinning Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Цветя за ядене Grinning Hug
Скрит текст:

Ирка  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Разкошните ми любими колажи, всеки колаж - филмче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug
Скрит текст:
А хилежът е страхотен  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Туй не е по сценарий hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha И тва талибанките смееее  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:

Миме  Hug Heart Eyes Heart Eyes За хилежни идеи  Grinning Hug Hug Hug
Скрит текст:

# 20
  • Мнения: 11 820
Колкото повече търсиш единствения,толкова по-многобройни стават твоите мъже.Без да се усетиш,от много вярност към единствения,ставаш невярна на мнозина. От постоянство в мечтата си,ставаш непостоянна в живота...!!! (Блага Димитрова - "Пътуване към себе си" )
 

# 21
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Габи, а аз имам ли те добавена във ФБ?  Hug Hug Hug Hug

# 22
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габи, а аз имам ли те добавена във ФБ?  Hug Hug Hug Hug
Мариетче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Аз само имам фейсбук регистрация за гледане, но не за действие  Grinning Peace Не ми е активна Peace

# 23
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Ето и игралният филм във вбокс, със субтитри, ако не ви се гледа и не ви се сваля от торента: http://vbox7.com/play:707cfd44ee

# 24
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
Габи, а аз имам ли те добавена във ФБ?  Hug Hug Hug Hug
Мариетче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Аз само имам фейсбук регистрация за гледане, но не за действие  Grinning Peace Не ми е активна Peace

ясно,  Hug, а бе да питам аз да не съм те пропуснала,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 25
# 26
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 595
Зизунче леля, мерси за поредното гнезденце което сви за нас.
Оххх, бе Ирчеее, романтика-психотрилър, rotfImao rotfImbo а мърдащите ФЕмирчета са върха. Heart Eyes




Много хубав клип Heart Eyes

Ох сега се сетих като видях мърдащата романтика, кадъра в който Ча я хвана не с една а с две ръце за десния балкон  hahaha и как тя си остана невъзмутима пък той се смути Laughing но щом той усети какво хвана, няма начин и тя да не е... Или пък на онази болнична кушетка, как измести от мястото и дясната и Сица, (май дясната му е любима hahaha) до степен, че чак бяха резнали кадъра, но все пак се видя  Embarassed Crazy Та чета и умирам от смях, че бил опипал Мирка- гледам, ми няма такова нещо, ръката му на кръста и и гърба и... чак взе и да им се привижда вече- уж ние се водим диспансер, но съчмълогията е тръгнала по чуждите дворове hahaha

# 27
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габи, а аз имам ли те добавена във ФБ?  Hug Hug Hug Hug
Мариетче  Hug Heart Eyes Heart Eyes
Аз само имам фейсбук регистрация за гледане, но не за действие  Grinning Peace Не ми е активна Peace

ясно,  Hug, а бе да питам аз да не съм те пропуснала,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Grinning Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 28
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Разкошна песен и любими романтини и нежни моменти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 29
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Май бая му е писнало от глупостите Rolling Eyes, ама май трябва да си трае  Whistling Whistling


Какъв контраст между Чаги ухилен извън колата и Чаги сам със себе си Hug

Общи условия

Активация на акаунт