Отговори
# 30
  • Мнения: 16 079
да зафаля и Мичони за 60%  идейки за хилежа  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 31
  • Мнения: 21 201
Ивче, на онази снимка/комикс това беше кошмар на Яман но не с Мира а с една друга, която му се залепи вечерта в един бар.
Мими, благодаря и на теб newsm51 за идеите за комикси.
П.П. Момичета имам проблем с маркирането с мишката и то само тук когато искам да почервеня изречения в нечий пост цитирайки го. #Crazy На други места включително и в уърдовски файлове на компа ми нямам проблем, Вие имате ли такъв!? newsm78

Последна редакция: нд, 23 фев 2014, 23:26 от Neidjal

# 32
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Чек да се запиша поне в новата тема, че Слънцата ми вдигнаха нервите... ooooh!

Зизу, newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Ирче, newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Мими, newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 33
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 508
Май бая му е писнало от глупостите Rolling Eyes, ама май трябва да си трае  Whistling Whistling


Какъв контраст между Чаги ухилен извън колата и Чаги сам със себе си Hug

И какъв е блед, а уж заглади косъма...
Няма къде да рипа- хванал се е на хорото т.е. хванали са го и ще не ще трябва да играе по тяхната свирка...нооо каква поза с усмивките пред заведението и как изглежда както казваш, като е  сам със себе си ...
Ще чакаме- балонът не може да се надува до безкрай Peace

 Сега се сетих че в Петък излъчиха 23 серия на ПО, а АФК първия сезон бяха 24 като двете последни бяха снимани паралелно. За това време ми отнесоха главата, Ча възмъжа, промени се, към по-добро като игра, физика... по сериала имаше такава истерия за същия период  на излъчване на ПО, за какъвто сега само могат да мечтаят чак се  се опитват изкуствено да повдигат нещата сега със слухове и измислици и на Ча му личи, че не е щастлив... Когато онзи Кенан го интервюираше на скеча и го пита за Серка/Мирка извърна глава настрани, беше му смешно и в същото време някак беше в глупава ситуация, чак си каза, че не му се говори...къде ти преди такова нещо..грееше човекът. Сега лапа мухите, а Серка обира лаврите... егати несправедливостта #Cussing out

пп Наде при мен няма проблем newsm78

# 34
  • Мнения: 30 820
  bouquet

Наде аз не Rolling Eyes

Никво снимане повече Sick ми аз мязам ей на тоя ooooh! Mr. Green

Скрит текст:

Ох Мелис бутна Зейнеп в некаква пропаст Joy Joy Joy и ся ша са чудат дали е паднала дали е жива Joy Joy Joy

Илде Hug

# 35
  • Мнения: 21 201
Брех, ми от какво да ми е този проблем? Shocked newsm78 Появи се ей така от нищото и изведнъж.
Трих някои неща от кошчето си, маркирвах в уърдовски файлове за да пробвам, в произволни страници във фейса и никъде нямам проблем с маркирването само тук. Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 15 884
 bouquet

Наде аз не Rolling Eyes

Никво снимане повече Sick ми аз мязам ей на тоя ooooh! Mr. Green

Скрит текст:

Ох Мелис бутна Зейнеп в некаква пропаст Joy Joy Joy и ся ша са чудат дали е паднала дали е жива Joy Joy Joy

Илде Hug
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo Ох, бе от де го измъкна тоя Joy Joy Joy Joy И ти си то4но колкото мен фотогени4на hahaha Аз и нагласена и кат мита 4иния се съм си пълен идиот по снимките Joy Joy Joy

Проф4е, шоколада го излапахме още на място Mr. Green

# 37
  • Мнения: 15 884
Брех, ми от какво да ми е този проблем? Shocked newsm78 Появи се ей така от нищото и изведнъж.
Трих някои неща от кошчето си, маркирвах в уърдовски файлове за да пробвам, в произволни страници във фейса и никъде нямам проблем с маркирването само тук. Crossing Arms
Ми може от самия сайт да е newsm78

# 38
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Брех, ми от какво да ми е този проблем? Shocked newsm78 Появи се ей така от нищото и изведнъж.
Трих някои неща от кошчето си, маркирвах в уърдовски файлове за да пробвам, в произволни страници във фейса и никъде нямам проблем с маркирването само тук. Crossing Arms
Ми може от самия сайт да е newsm78
Сигурно, ето сега стана и пак изведнъж от нищото. ooooh!
Мамата откакто започнаха да я обновяват не съм доволна от нея. Все някой бъг изскача. Crossing Arms
Лека Ви нощ. Hug

# 39
  • Мнения: 30 820
Наде лека Hug

Миме туй брачет ми от Погрешен завой Mr. Green ама си приличаме ooooh!

Лека и от мен Hug

# 40
# 41
  • Мнения: 11 820
Ох булка ши падна от смех с тебе  Joy

# 42
  • Мнения: 15 884
Наде Hug лека Heart Eyes
Рени ма Joy Joy Joy Joyох, ше умрем с теб, на4и Joy Joy
лека нощ Hug Hug

# 43
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ох,ма Ренку Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 44
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Лека и от мен  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт