По-бърз растеж на косата (3)

  • 128 237
  • 759
  •   1
Отговори
# 510
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Да не би да ти идва в повече дозата newsm78 Аз мисля да взема отново цинк + биотин на Абофарма, вярно, че количеството е малко там, но поне няма странични ефекти.

# 511
  • Мнения: 2 576
Офф незнам.Аз и затова пия по 1 през ден.Преди пиех по 1 от 5 000 mcg и нямах никакви проблеми....
Сега като ми влезе мухата в главата,че може да е от него и най вероятно ще го спра,да видим тогава дали ще продължат да излизат нови пъпки.

# 512
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Така най-добре ще се ориентираш  bouquet Аз миналата година за първи път се изринах по лицето - дребни, ситни пъпчици... Confused чудех се  кое от всички мазала, дето си слагам ми е причинило този обрив..оказа се накрая поленова алергия Confused

# 513
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 566
Аз напредвам с буркана Макси Хеър, останало ми е към 1/3 от буркана, макар да не пия по 4 на ден, както се изисква от мен. Едва преглъщам тези големи капсули, а вкусът или по-скоро дъхът им е ужасен за мен. За разлика от вас, аз се радвам на хубава кожа, което по-скоро дължа на други грижи, а косата ми не мръдва на милиметър. Crazy Боядисвам я в контрастен цвят и веднага ще си проличи, ако дръпне с 2-3мм. Не иска и това е. С времето почвам да губя смисъла на това - прическата ми отива, косата ми е здрава, не трябва непременно да е дълга. Peace
Все пак ще си доизпия остатъка от Макси Хеър и двата буркана Биотин, бавничко и без стрес.

# 514
  • Мнения: X
Ама той засиления растеж не се изисква само за да е дълга косата. Поне за мен смисъла е в обновяването. Защото косата остарява и рано или късно се изтощава по дължината. Целта на засиления растеж е да не се губи от дължината и косата да е здрава.

# 515
  • Мнения: 7 057
OnDiNe_ , и аз не винаги пия по 4 капсули, а миризмата  Sick Аз също не забелязвам косата ми да е пораснала, но не съм загубила надежда Wink Ти какъв Биотин беше взела?

# 516
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 566
Eто от този имам 2 опаковки, незапочнати. Сега отворих едното бурканче - добрата новина е, че капсулките са съвсем малки и се взима по 1 дневно Simple Smile Бурканчето е наполовина пълно, има 150 броя, значи за близките 10 години имам биотин Laughing Ти от колко време пиеш Макси Хеър, Поли?

Фрея, права си, но като не иска да расте, какво да направя?

# 517
  • Италия
  • Мнения: 32
След изрусяването си " съсипах " косата от какво ли не, само и само да се оправи. В момента и правя маската с Тривитаминола - доста расте, но се омазнява повече ( налага ми се да я мия през ден-два ), 6те чудеса на Gliss, хининова вода, хининов шампоан - редувам го с този на Gliss  ии на всяко къпане маска..  Laughing ooooh!

Момиче, СПРИ С МАСКАТА С ТРИВИТАМИНОЛА!!!  #Crazy Виждам, че си бременна от линийката ти в подписа. Ще си увредиш бебето с тези конски дози витамини А, Е и Д.
Майки, не се научихте преди да правите всякакви простотии, първо да се информирате дали няма да си навредите на детето в коремчетата!!!  #Cussing out

А ти откъде разбра, че не съм информирана и не съм я спряла вече?  Hug  Естествено, че знам за влиянието и в/у бременност. А това, че съм написала "в момента" , не означава, че правя всичко точно сега. Правила съм я, но от месеци съм спряла, именно заради това, което си написала.

Супер!  Hug Радвам се, че си от отговорните майки. Аз понеже имам навика да гледам лентичките на всеки и като видях твойта направо замръзнах. Преди известно време имаше една майка във форума, която пиеше и се цапаше с всякакви щуротии и мамите добре, че се усетиха да я предупредят.
Аз като родих започнах пак с маските, но понеже кърмих само 4 дни след раждането поради липса на кърма и затова. Доволна съм от маските със зехтин и стимулантите на Икаров и Етерика.  Flutter

# 518
  • Мнения: X

Фрея, права си, но като не иска да расте, какво да направя?
А не нищо, ще започне. Явно и е такъв периода сега  Hug

# 519
  • Мнения: 6 155
От известно време пия биотин и сега като ви прочетох се замислих дали наистина има връзка с излизането на пъпки по лицето....
Започнаха да ми излизат постоянно пъпки и все се чудя от какво може да е,до сега не ми се е случвало  newsm78
Дали наистина е възможно да е от биотина?

Инъче косата ми порастна доста и осезаемо се забелязва  Wink
Напълно е възможно. В чуждите форуми го споменават като доста често срещан страничен ефект. Задължително е да се пие мноооого голямо количество вода с приема на биотин. Или го спри или намали дозата. Примерно да разчупиш таблетката на две, ако е възможно. Най-добре направи почивка и едва след това започни с половин доза (5000) и много вода (2 л мин.).

# 520
  • Мнения: 7 057
OnDiNe_ , започнах ги около Великден. Имам за още 16 дни, ако се сещам да изпия и 4те  Laughing
Пия 2 табл. след закуска/обяд и другите 2 - след вечеря.
В момента ползвам и тривитаминол и още доста др. неща, но смятам като свършат продуктите за оставя косата намира за известно време и есента живот и здраве, ако не съм започнала да я настъпвам, ще си купя и Биотин  Flutter

# 521
  • Мнения: 2 576
От известно време пия биотин и сега като ви прочетох се замислих дали наистина има връзка с излизането на пъпки по лицето....
Започнаха да ми излизат постоянно пъпки и все се чудя от какво може да е,до сега не ми се е случвало  newsm78
Дали наистина е възможно да е от биотина?

Инъче косата ми порастна доста и осезаемо се забелязва  Wink
Напълно е възможно. В чуждите форуми го споменават като доста често срещан страничен ефект. Задължително е да се пие мноооого голямо количество вода с приема на биотин. Или го спри или намали дозата. Примерно да разчупиш таблетката на две, ако е възможно. Най-добре направи почивка и едва след това започни с половин доза (5000) и много вода (2 л мин.).

Благодаря,че сподели каквото знаеш по въпроса   bouquet
Не знаех,че трябва да се пие повече вода,а аз определено последно време не пия кой знае колко вода.
От вчера го спрях.Най вероятно на есен може пак да го започна,но първо ще видя как ще е кожата на лицето ми и след това ще реша дали да го пия или да замине в кофата за боклук  Mr. Green

# 522
  • Мнения: 6 155
Имай предвид, че може да минат 2-3 седмици докато се изчисти кожата. В статии, които съм чела пише, че пъпките са възможен страничен ефект при високи дози биотин. Аз приемах 5000 биотин и нямах проблеми, но за някои хора и това може да е висока доза.

# 523
  • Мнения: 8
здравейте момичета.и аз мисля да я направя тая маска с 3-витаминола и ще сложа много масла вътре.само искам да знам колко време трябва да стоя с тая маска........ newsm  newsm78

# 524
  • София
  • Мнения: 3 914
Поне 1 час.

Общи условия

Активация на акаунт