По-бърз растеж на косата (3)

  • 128 112
  • 759
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 8
      мерси        bouquet                                                                                                                                                                   

# 526
  • Мнения: 2 576
Имай предвид, че може да минат 2-3 седмици докато се изчисти кожата. В статии, които съм чела пише, че пъпките са възможен страничен ефект при високи дози биотин. Аз приемах 5000 биотин и нямах проблеми, но за някои хора и това може да е висока доза.

Дано се изчисти,пък ако ще и месец да мине  Simple Smile
Аз също миналата година приемах 5000  и такова чудо като сега не ми се случи  ooooh!

# 527
  • Мнения: X
И аз започнах биотин от 5мг. Да видим дали ще се опъпчивя, макар че не вярвам, нали ненужното от този витамин се изхвърля и не може да стане предозиране?

# 528
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 801
Ето една малко скромна рецепта за растеж на коса- сварете листа от бръшлян и обливайте коста си след измиване. Ползвала съм я преди доста време, защото напоследък ставам все по мързелива да се занимавам с подобни процедури Embarassed Но май ще ми се наложи да подновя ползването на народна медицина. Ама много народна Mr. Green

# 529
  • Мнения: X
Преди близо 2 месеца пих 2 опаковки Абофарм Цинк+Биотин, заедно с ампулите за растеж на Напура постигнах доста добри, неприсъщи за мен резултати. Сега обаче се полакомих и поръчах само биотин 5000, пия го от една седмица, в комбинация с Б-комплекс по препоръка на приятелка, която ме уведоми, че от усиления прием на Б7, намаля количеството на Б6 (най-лаишки казано). Peace

# 530
  • Мнения: 1 844
Доволни ли сте от ампулите за растеж на Напура?
Ще съм благодарна за препоръка и на други ампули, от които има ефект. Peace

# 531
  • Мнения: 6 155
Ето една малко скромна рецепта за растеж на коса- сварете листа от бръшлян и обливайте коста си след измиване. Ползвала съм я преди доста време, защото напоследък ставам все по мързелива да се занимавам с подобни процедури Embarassed Но май ще ми се наложи да подновя ползването на народна медицина. Ама много народна Mr. Green
Бременните и кърмещите да внимават с отвари от бръшлян, чемерика и репей, защото са отровни растения.

# 532
  • Мнения: 18 576
Аз пия също витамин Б комплекс вече около 2-3 месеца. Плюс това правя маслени маски със зехтин, Стимуланта на Икаров,кисело мляко,впръскавам Себорал форте в корените, не третирам много косата и така.Сега мисля да си взема Витамикс,пили ли сте го?Дали е добър.Другият вариант е някакъв чист биотин, но се въздържам, именно заради пъпките, че и без това си ги имам тук-там.

# 533
  • Варна
  • Мнения: 77
Аз днес правя точно месец, откакто пия Биотин, 10 000 mcg. Пъпки не са ми излизали, а вода пия много малко за жалост - не знам дали се събира и 1 литър на ден, просто забравям  Grinning Всяка кожа си реагира различно явно.

Дали има ефект от биотина обаче не мога да кажа, подстригах си косата скоро. Фризьорката ми каза, че косата си расте с 1,5-2 см. на месец, така че каквото и да пия, нямало да повлияе толкова.

# 534
  • Мнения: 2 576
Marsala при мен относно ръстежа има голям ефект.Всички ми казват колко много ми е пораснала косата,но за сметка на това ми излязоха много пъпки и съм 99,9% убедена,че са от биотина.

# 535
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 531
Да,  така казват фризьорите, но не е вярно. Моята расте с половин сантиметър на месец в момента.

# 536
  • Мнения: X
По едно време доста хора от форума твърдяха, че косата им расте с по 2-4см на месец.  Mr. Green

# 537
  • Мнения: 4 195
Здравейте, да кажа, че забелязах ефект на сгъстяване и по-бърз растеж от следното нещо: взимам една тубичка хининова вода на Милва с пулвелизатор, изливам част от количеството и добавям стимулант на Икаров и малко масло от жожоба, хубаво затварям и разклащам, за да се смесят съставките, пръскам обилно в корените, а след това и по дължините на мръсна коса преди къпане, изчаквам да изсъхне, после мия с шампоан и слагам балсам както обикновено. Това е общо взето, не очаквайте чудеса, но аз лично наистина виждам ефект.  Peace

# 538
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз съм пила Витамикс, но двойна доза, мното бях доволна. Доста нова коса и бърз растеж имах  Peace

# 539
  • Мнения: 2 726
Вивиан, а ти от кои точно витамини си пила, тези дето са специално за коса, кожа, нокти или други   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт