Бунгала в Ахтопол 2014 г.

  • 139 320
  • 688
  •   1
Отговори
# 570
  • Габрово
  • Мнения: 23
Здравейте на всички които ще почиват това лято в Ахтопол.Тази година резервирахме голямо бунгало в Рилски лен.Споделете мнения за там ако сте ги посещавали или минавали покрай тях.Ние ще почиваме в началото на август така че ще следя всяка информация която споделите за Ахтопол.

# 571
  • Мнения: 34
Здравейте, тази година сме си харесали оферти за бунгала в Ахтопол. Някой има ли впечатления за бунгала Синя лагуна-Ахтопол? Има ли други, които да препоръчате за двама възрастни и дете на 5 години?

# 572
  • Мнения: 360
В момента има ли някой плажуващ в Ахтопол? Да сподели как е водата-студена ли е? Има ли работещи заведения?

# 573
  • Мнения: 12 937
Здравейте, тази година сме си харесали оферти за бунгала в Ахтопол. Някой има ли впечатления за бунгала Синя лагуна-Ахтопол? Има ли други, които да препоръчате за двама възрастни и дете на 5 години?
Бунгалата са двойни - две бунгала,свързани с общ навес. Имат и общ хладилник. Вътре са много тесни. Над самия плаж са и имат хубава таверна.
На мен не ми харесва теснотията и общият хладилник, затова не сме почивали там, само съм влизала на оглед Simple Smile . Вижте Вестони, Силитур и Слънчев ден, по-добре са и са в съседство със Синята лагуна, т.е. и те са над плажа.

# 574
  • София
  • Мнения: 430
Здравейте, тази година сме си харесали оферти за бунгала в Ахтопол. Някой има ли впечатления за бунгала Синя лагуна-Ахтопол? Има ли други, които да препоръчате за двама възрастни и дете на 5 години?
Котвата - за втора година ще сме там, синът ни е на възрастта на Вашия. Широчки са бунгалата, собственикът е готин, площадката приятна. Но не са точно над плажа, малко след горе изброените (наистина малко).
Отиваме на 20 юли, нямаме търпение вече  Crazy Цял месец и половина остана  Tired

# 575
  • Мнения: 12 937
В Котвата Пламен да не е сменил матраците? Много ми харесва всичко при него - детска площадка, кръчме, веранди, той е много свестен, но леглата са такива твърди кушетки, че сутрин сме схванати. А в крайна сметка плащаш на/за легло.  Laughing А бунгалата са теснички, как ги намираш широки, не знам, всеки има различни схващания.  Simple Smile
Почивахме там три години подред, но повече не можахме, много са лоши леглата. От 4г ходим в други бунгала - Силитур и Вестони.

# 576
  • Някаде там
  • Мнения: 259
В Котвата Пламен да не е сменил матраците? Много ми харесва всичко при него - детска площадка, кръчме, веранди, той е много свестен, но леглата са такива твърди кушетки, че сутрин сме схванати. А в крайна сметка плащаш на/за легло.  Laughing А бунгалата са теснички, как ги намираш широки, не знам, всеки има различни схващания.  Simple Smile
Почивахме там три години подред, но повече не можахме, много са лоши леглата. От 4г ходим в други бунгала - Силитур и Вестони.
Понеже досега не сме ходили  - Силитур или Вестони са по-близо до плажа, и кое от двете е по-подходящо за семейство с две деца?

# 577
  • Мнения: 12 937
Едно и също са, в един двор са, разделиха бунгалата преди няколко години. Над стълбите и пътеките към плажа са. Вижте в "Почивка.бг".

# 578
  • Мнения: 385
Имаме запазено бунгало за Вестони от 22,07 до 31,07, но ще ходим другаде на почивка. Някой ако иска мога да му отстъпя резервацията. Бунгалото е тройка. Нищо не сме плащали за резервацията искам да уточня.

# 579
  • София
  • Мнения: 430
В Котвата Пламен да не е сменил матраците? Много ми харесва всичко при него - детска площадка, кръчме, веранди, той е много свестен, но леглата са такива твърди кушетки, че сутрин сме схванати. А в крайна сметка плащаш на/за легло.  Laughing А бунгалата са теснички, как ги намираш широки, не знам, всеки има различни схващания.  Simple Smile
Почивахме там три години подред, но повече не можахме, много са лоши леглата. От 4г ходим в други бунгала - Силитур и Вестони.
Не знам дали ги е сменял, на нас ни беше за първа година  Grinning Не ми направиха впечатление на твърди, бях чела твое мнение за това специално  и преди да резервирам, та се чудех... Но явно си спим на твърдо и вкъщи  Mr. Green За широкото - не стояхме постоянно вътре, че да усетим да е тясно, но яз направих и разместване, сега се замислям и сещам  Naughty Наистина беше много тясно като влязохме, но завъртях леглата и стана чудничко  Party Много добро впечатление ми направи, че при това стабилно разместване не се наложи да чистя после - не се появиха никакви боклуци под леглата! Бях изумена, честно Simple Smile
Във Вестони пък никога не бихме отишли. Често хапрапвахме по супа  за обяд, защото готвеха много хубаво. Обаче жената, която обслужваше, беше просто  Sick Такова отношение към клиенти, направо  #2gunfire Все едно е държавен служител/чиновник - успяваше да ни вмени винаги вина, че сме решили да седнем там. Не можахме да си представим да се наложи да засичамв това сърдито бабе всеки ден!  #Cussing out

# 580
  • Мнения: 12 937
Ааа, добре, аз само казвам, че на нар с дунапренче отгоре не мога да спя. По цял ден сме на плажа, не в бунгалото. Но да ме болят кокалите сутрин от твърдия нар, не, благодаря.  Simple Smile

# 581
  • Мнения: 736

Ние резервирахме тези бунгала! Ще се отчета с мнение на 4-ти юли! Вие запазихте ли ги?


Да запазих от 17.7 до 23,7 ще чакам мнение Simple Smile

# 582
  • София
  • Мнения: 430
Явно са сменени значи  newsm78

# 583
  • Мнения: 101
Здравейте на всички които ще почиват това лято в Ахтопол.Тази година резервирахме голямо бунгало в Рилски лен.Споделете мнения за там ако сте ги посещавали или минавали покрай тях.Ние ще почиваме в началото на август така че ще следя всяка информация която споделите за Ахтопол.
Страхотни са! Много големи, обновени, с детска площадка, някакви люшки имаше, доколкото се сещам. Иначе са малко по-далечко от плажа, в смисъл, че не са на 200 м, а да речем на 500, което не е проблем. Но пък са на много тихо място, а в случай, че пристигате с автобус, той спира в началото на зоната с бунгалата, което е съвсем наблизо до "Рилски лен". До центъра на Ахтопол са около 1.5 км , т.е. 15-20 мин.

# 584
  • Мнения: 385
Ние последно през 2012 г. бяхме в Ахтопол, но тогава улицата от лунапарка към бунгалата беше неосветена. Някой ми спомена, че миналата година е имало осветление, така ли е наистина?

Пълни глупости ... още е тъмно като в рог ... изподрахме си краката от камънаци ...

Общи условия

Активация на акаунт