За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 409
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 74
Прочетох и аз "Красив негодник". Стори ми се интересна, и доста различна... все пак до преди това бях на историческа вълна  Heart Eyes препоръчайте нещо леко за четене мили дами   bouquet от един час се ровя и не мога да си избера книжка  Cry Чете ми се нещо любовно и забавно Wink

Последна редакция: пн, 31 мар 2014, 19:18 от Katerinkataa

# 721
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 369
Последната книжка, която споменах по-горе, се оказа приятен чиклит - става за убиване на времето, но не е my cup of tea.

Сега и аз не знам какво ми се чете... т.е. знам, нали утре официално излиза на пазара The King от БДБ, ама предвид че още не се е появил из пиратските сайтове, май ще почна просто да препрочитам старите, че да се настроя Mr. Green Lover at Last май само веднъж съм я препрочитала досега, пък тя е доста объркана, предвид колко герои се вмъкват... така че явно това ще е.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 6 129
Искам да попитам някой от англочетящите дали няма книги на Жаклин Рединг. Много ми харесва. Има 4 книги издадени на български, намерих още две на руски, но бих се пробвала и с нещо на английски, ако някой има.

# 723
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 719
На Маклийн за Алекс ще се забави книгата, преведена е почти повече от половината. Скоро ще стане ясно каква ще е окончателната й съдба.

# 724
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 824
Тази книга дали е интересна защото се чудя да я почвам ли?
http://chitanka.info/book/2910-syrtseto-na-amazonkata

На мен ми е една от любимите,но аз си падам по приключенските сюжети  Blush

# 725
  • София
  • Мнения: 995
Тази книга дали е интересна защото се чудя да я почвам ли?
http://chitanka.info/book/2910-syrtseto-na-amazonkata

На мен ми е една от любимите,но аз си падам по приключенските сюжети  Blush


Да аз я започнах и ми харесва.

# 726
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
На Маклийн за Алекс ще се забави книгата, преведена е почти повече от половината. Скоро ще стане ясно каква ще е окончателната й съдба.
сега освен да се кръстим, превода да види бял свят Blush Blush

# 727
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 719
Ами надявам се, че ще е скоро Simple Smile

# 728
  • Мнения: 13
аз снощи подхванах Идеалната половинка, амааа нешУ не ме тръшна началото в огън - или понеже напоследък на все подобен род книги попадам - някой от главните герои да е 9та дупка на кавала в семейството си и да му пука по този повод - или понеже очаквах нещо друго, ама ще я прочета де .. де ще иде Mr. Green
Има ли я в майлбука ?! Party Party

# 729
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
тцЪк, аз на хартия я чета, но пък видях, че Красивия негодник го има, пък той излезе след нея, така че може и скоро да се появи

# 730
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 719
А някоя от вас да има в док или моби - Влюбени до доказване на противното? Намерих я в пдф, ама киндъла не се разбира много с тях, а в книжарницата я няма Crossing Arms

# 731
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 041
Ще потърся из папките ми и ще пратя, ако дотогава някой не ме е изпреварил.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 67
А някоя от вас да има в док или моби - Влюбени до доказване на противното? Намерих я в пдф, ама киндъла не се разбира много с тях, а в книжарницата я няма Crossing Arms
http://dox.abv.bg/files/listtree
Приятно четене!

# 733
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 13 719
О, много ви благодаря Hug
Данима, дава ми несъществуващ файл. Confused

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 67
О, много ви благодаря Hug
Данима, дава ми несъществуващ файл. Confused
Изпрати ми имейл адрес, за да ти я пратя веднага.

Общи условия

Активация на акаунт