Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 22

  • 54 060
  • 714
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 280
Някой получи ли си чадърите от сладоледа.Казаха до 2 седмици а още не са ми го донесли.

# 646
  • Мнения: 1 521
Някой получи ли си чадърите от сладоледа.Казаха до 2 седмици а още не са ми го донесли.

И аз чакам моя чадър,спечелен на 01,04. Thinking

# 647
  • Мнения: 3 280
Някой получи ли си чадърите от сладоледа.Казаха до 2 седмици а още не са ми го донесли.

И аз чакам моя чадър,спечелен на 01,04. Thinking
И моя е от тогава.

# 648
  • Мнения: 2 369
Някой получи ли си чадърите от сладоледа.Казаха до 2 седмици а още не са ми го донесли.

И аз чакам моя чадър,спечелен на 01,04. Thinking
И моя е от тогава.
Преди малко получих моя, спечелен е в предпоследното теглене, не помня кога се падаше  newsm78
Чадърът е хубав, само да не беше с надписи по него  Joy

# 649
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Не е и на Близу номера. Само дет клетвена декларация не ги накарах да подпишат. От Вива центъра ми отказаха инфо дали  е техен номер и на кого е регистриран.
 #2gunfire

# 650
  • Мнения: 871
Не е и на Близу номера. Само дет клетвена декларация не ги накарах да подпишат. От Вива центъра ми отказаха инфо дали  е техен номер и на кого е регистриран.
 #2gunfire

Нямат информация.
Нас два месеца ни тормозиха така на домашния. Ходихме в офис на Виваком, отрекоха номерът да е техен. Е, да, обаче когато най-накрая се осъществи разговор, отсреща се оказа техен! технически сътрудник, който питаше не сме ли заинтересовани да си подновим договора за домашен телефон и да минем на друг тарифен план.
Малко нямат връзка с главния и замалко да подадем жалба в полицията.    Mr. Green

# 651
  • Мнения: 3 280
Току що ми донесоха чадъра  Mr. Green

# 652
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
И аз чакам чадър, но е спечелен преди 01.04. Кой ги носи?
И още една възглавница чакам от Милка и с тях съм изпуснала какво става.
С този телефон, май само жалба в полицията ще изясни случая  #Cussing out

# 653
  • Русе
  • Мнения: 2 610
topsy,разсмя ме с клетвената декларация..хахах!
И аз си получих чадъра... Grinning,носят ги Ин Тайм

# 654
  • Мнения: 1 521
Току що ми донесоха чадъра  Mr. Green

И моя пристигна! Grinning

# 655
  • Мнения: 392
Някой получи ли си чадърите от сладоледа.Казаха до 2 седмици а още не са ми го донесли.

И аз чакам моя чадър,спечелен на 01,04. Thinking
И моя е от тогава.
Преди малко получих моя, спечелен е в предпоследното теглене, не помня кога се падаше  newsm7
Чадърът е хубав, само да не беше с надписи по него  Joy


качете една снимка да ги видим момичета

# 656
  • Мнения: 3 280
Ето
Скрит текст:
на мен ми харесва

# 657
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
А на Алждида някой да има телефон? Наградата ми е от 18.03 и са минали 2 пъти по 2 седмици

Редактирам, точно попитах и моя взе, че дойде

Последна редакция: вт, 15 апр 2014, 15:25 от ма ко

# 658
  • Русе
  • Мнения: 2 610
твоя свга дойде,а моя вече е счупен...малката обърна едната спица за норматив.. Joy

# 659
  • Мнения: 2
Primavera, TopsyG   Grinning

най-после спечелих кен на астика, взех си го и се обадих на телефона на астика да се запиша за ваучер, искаха ми адреса, трите имена, телефона и толкоз ..., какво ли следва ...?


к'ви са тия обаждания? жалба или сигнал се подава в полицията?

Общи условия

Активация на акаунт