Отговори
# 30
  • Мнения: 15 884
Лин4е, лека нощ Hug Hug

# 31
  • Мнения: 16 079
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ирка ,май никаква не се е появявала таз вечер   tiptoe  фтивЪм да сЪ баням докат не е дошла  и да ме изпревари  Mr. Green bath
да не завале при вас Mr. Green
Тц,печеше слънце  Mr. Green ама май утрИ шЪ вали да зема да поизчакам ли с банянето  Joy Joy


ЛИНЧЕ Heart Eyes Hug лека нощ и сладки сънища

# 32
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ехоооо, да стъпя и аз в новото домче  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Зизунчик  Hug Heart Eyes Heart Eyes Тенкю за новия подслон  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Елче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси за Фемирченцата с перденцата с тук-таме и лила  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Мерси на всички за зафалванията към моя милост  Grinning Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 15 884
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ирка ,май никаква не се е появявала таз вечер   tiptoe  фтивЪм да сЪ баням докат не е дошла  и да ме изпревари  Mr. Green bath
да не завале при вас Mr. Green
Тц,печеше слънце  Mr. Green ама май утрИ шЪ вали да зема да поизчакам ли с банянето  Joy Joy


ЛИНЧЕ Heart Eyes Hug лека нощ и сладки сънища

ми ше 4акаш Laughing нема се хар4иш Mr. Green

# 34
  • Мнения: 15 884
Ехоооо, да стъпя и аз в новото домче  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Зизунчик  Hug Heart Eyes Heart Eyes Тенкю за новия подслон  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Елче  Hug Heart Eyes Heart Eyes Мерси за Фемирченцата с перденцата с тук-таме и лила  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Скрит текст:

Мерси на всички за зафалванията към моя милост  Grinning Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
напълно заслужени Peace

# 35
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Днес си отиде страхотният музикант и виртуоз на китарата - Пако де Лусия Rolling Eyes
R.I.P.

# 36
  • Мнения: 15 884
из4езвам и аз към леглото Wink лека нощ на вси4ки Hug Hug Hug Hug

# 37
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Лека, Линче  Hug Heart Eyes Heart Eyes, Миме  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 16 079
Днес си отиде страхотният музикант и виртуоз на китарата - Пако де Лусия Rolling Eyes
R.I.P.


Sad  R.I.P.

# 39
  • Мнения: 15 884
Днес си отиде страхотният музикант и виртуоз на китарата - Пако де Лусия Rolling Eyes
R.I.P.


и аз току що 4ух Cry ве4на му памет!

# 40
  • Мнения: 16 079
МИМИ Heart Eyes HugмноУ ранУ още .... лека нощ  Heart Eyes

# 41
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

Дидок  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 42
# 43
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 979
Лека нощ на лягащите! Hug

И аз тъкмо търсех какво да ви пусна с Пако де Лусия, Гъбка ме изпреварила, ама не пречи. За хубава музика винаги има място и в темата, и в сърцата ни.



Лека му пръст! Flowers Rose

# 44
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Лека нощ на лягащите! Hug

И аз тъкмо търсех какво да ви пусна с Пако де Лусия, Гъбка ме изпреварила, ама не пречи. За хубава музика винаги има място и в темата, и в сърцата ни.



Лека му пръст! Flowers Rose

Профче, така е, за хубавото и талантливото винаги има място  Hug
Мноооого са добри  Peace

Общи условия

Активация на акаунт