Японско чудо - тема 24

  • 162 283
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
След 6-я ден - пак съм с -3кг.Явно толкова ще си останат и утре.Ама ще видим какво ще покаже кантарчето в събота сутринта.Сега поглеждам, че в тази тема е променен варианта за седмия ден за вечеря-парче месо (печено или варено без мазнина) или риба и салата подправена с лимон.
В предишните теми вечерята беше- по желание ,от продуктите, които се хапват през седмицата.И понеже ми липсват плодове, ще си хапна ябълка за вечеря Mr. GreenА към месото за обяд ще добавя един домат.Месо, в комбинация с плод е абсурд да ям.
Та така кантарчето може да се смили над мен утре сутринта Laughing

# 691
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Приключвам след 7-я ден с -3,5кг. Доволна съм от резултата за седмица, но реших да не карам втора седмица на чудото.Гладът ми дойде в повече LaughingСега трябва да си запазя резултата, което също изисква време.
Успех на всички диетуващи!

# 692
  • София
  • Мнения: 230
Днес ще ми е шести ден от втората седмица и свалените килограми са общо 6 (без малко). През втората седмица до момента съм свалила 2кг. Малко прегрешения имам през тази втора седмица, но все пак резултата за момента ми харесва.
Вечерята на седмия аз я знам като пожелание от каквото си поискаш, не само от менюто през седмицата. Предния път като я правих съм си хапвала дори тортичка  Simple Smile. Имам още два дни и ще почина малко, а по-нататък ще я повторя, за да сваля останалите 4-5кг.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 132
Днес ми е трети ден. - 1.200 за два дни. Не е много , но е нещо. Съчетано е с фитнес Wink

# 694
  • Мнения: 422
Здравейте. Поздравления на всички за минусчетата! И успех занапред в борбата с килцата! Peace

ЖАДИ Здравей. И на мен днес ми е 3 ден - за 2 дни съм -1,600. Не е много, но е добре, като се има в предвид, че на мен ми е 3 седмица и нещата вече се случват доста по-бавно.  Sad Иначе и при мен диетката е съчетана с фитнес - 5 пъти седмично...  Peace

Успех, момичета.  Hug

# 695
  • Мнения: 1
Здравейте!На 18 години съм,тежа 67кг(никога преди не съм била по-дебела) при височина 165см,предстои ми бал през месец май и в момента имам спешна нужда да отслабна!От тази седмица ходя на фитнес(6 пъти ходих),предимно съм на кростренажора(10-15мин) и на пътечката(по 50 мин,от които 40мин бягане на около 10km/h).Решила съм от утре (19.01) да започна въпросната диета.Та въпросът ми е:мога ли да съчетая диетата Японско чудо с лимонената диета (7 лимона се настъргват с кората, смесват се с една опаковка лайка (100 гр.) и се накисват в 1,5 л. вода за 24 часа.
След това се прецеждат и получената течност (около 1,4 л.) се пие всяка сутрин на гладно 7 дни (горе-долу по 200 мл. на ден). ? По принцип диетата Японско чудо през последните 5 години съм я правила няколко пъти и съм доволна от нея,но сега се притеснявам да не би двете диети да си неутрализират действието и мислите ли,че ще си разваля стомаха с тези лимони?Благодаря предварително Simple Smile

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 132

TheOneS  ,продължавай все така. Аз гледам с голямо недоверие към фитнеса, колкото и тъпо да звучи , но за първи път ходя с желание...Дано резултати дойдат по-скоро.

# 697
  • Мнения: 422
Здравейте, момичета! Днес с радост установих, че след вчерашния (3-ти) ден, съм -1,200кг.  newsm44

ЖАДИ И аз бях като теб в началото, защото очаквах едва ли не, като походя 1-2-3 седмици и да получа тялото на онези фитнес мацки от списанията  hahaha Е да, ама не. Определено от него има полза и то голяма, но като при всяко нещо се иска воля и постоянство.  Peace Иначе при теб как върви диетката?  Hug

whocares Моето лично мнение е, че тези лимони яко ще ти остържат корема. То къде "Японското чудо" си е жив глад, ами и да си затормозяваш стомаха с толкова много лимони ми се вижда излишно. НО пак казвам - това е лично мое мнение. Ако все пак си решила, пробвай да съчетаеш двата режима за 2-3 дни, виж как ще ти се отрази и оттам вземи решение как да процедираш.  Peace

Лек диетуващ ден, момичета.  Hug
Успех в борбата с килцата!  Peace Hug

# 698
  • София
  • Мнения: 230
Днес ми е последен ден от втората седмица. Утре да видим колко ще е резултата. Към вчера сутринта бяха почти -6кг. (почнах от 66.5кг., а вчера бях 60.9), но днес сутринта като се качих на кантара нещо показа че съм качила - кантара показа 61.2кг.
Иначе за днес вместо да вечерям нещо по желание, бяхме на гости и обядвах с нормална храна, а сега ще пропусна вечерята. От утре отново продължавам с тренировки, а за следващите 4-5кг. ще направя отново диетата, но след време. Сега е ред на малко почивка от гладуване.
Успех на всички.

# 699
  • Мнения: 15 120
Ако знаете как се радвам на резултатите ви! Аз за 4 дни без никакви прегрешения, имам само -0,600 грама. То бива, ама чак толкова е просто демотивиращо. Че си е глад диетата, глад е, но не ми е това основният проблем. Обаче е толкова безвкусна, че чак ми се гади вече. Ям варено месо без сол, за днес имам риба, опечена без сол, даже не знам ще става ли за ядене. Казах и в началото, че имам 5 кг, качени през последните 3 месеца, тоест не е тегло, на което да съм стояла с години и направо вече се чудя ще подейства ли диетата или просто ще изгубя две седмици в ядене на ограничена, безвкусна храна.

# 700
  • Мнения: 7 823
няма причина да ядеш без сол
и на местото и на яйцата пише без мазнина,
солта е добър регулатор за засищане, без нея трудно се усеща кога си наяден  Peace

# 701
  • Мнения: 15 120
Пише без сол, без захар, без алкохол. И го спазвам. Несвалянето едва ли е причинено от това, че не консумирам сол, по-скоро би било обратно. Между другото печената пъстърва без сол се яде, не ми се стори гадна.

# 702
  • Мнения: 422
Здравейте, момичета!  Hug Как сте? Как върви диетуването?
На мен днес ми е 5-ти ден от третата седмица. Вече толкова съм привикнала към режима, че дори не се сещам за храна  Laughing Моето единствено видоизменение на диетата е, че сменям рибата и домата с пилешко филе на скара + краставица, защото не обичам риба, а доматите просто ги ненавиждам!  Sick

Sunny29 Ти все пак имаш малко кг. за сваляне и е обяснимо защо сваляш по-бавничко. Не се отчайвай. Ще имаш хубави резултати накрая!  Peace Иначе за месото, ако ти е толкова гадно, пробвай да го направиш в плик с черен пипер, кимион и сух чесън. Аз моето много често така го приготвям и ми е изключително вкусно, а и не мисля, че тези подправки пречат на свалянето на кг.

tuci Браво, страхотни резултати имаш!  Hug

Успех, момичета  Hug

# 703
  • Мнения: 15 120
TheOneS, благодаря ти за успокоението. Ще издържа и на глада и на безвкусието, просто искам да ги сваля тези кг. Очаквах по-бързи резултати, това ми беше целта. Ако свалям с тези темпове, до края едва ли ще сваля повече от 2-3 кг.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 132
Ден 5 , - 2 кг. Ще си призная , че не съм много стриктна  Embarassedно това е не лош резултат според мен. Днес на фитнеса хвърлих мноооого пот. Успех ,момичета !

Общи условия

Активация на акаунт