Баба Марта се задава, здрави бебета през АВГУСТ обещава!

  • 34 481
  • 722
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 721
Мами, намерих си най-накрая възглавница за бременни и дневник за бебето Simple Smile

Ели, къде я намери тази възглавница?

# 646
  • Варна
  • Мнения: 5 314
Мами, намерих си най-накрая възглавница за бременни и дневник за бебето Simple Smile

Ели, къде я намери тази възглавница?


В Хиполенд и вече я тествах-перфектна е. Аз я взех с не много голямо убеждение и предвид цената(до сега бях гледала по 100лв.), а тя се оказа разкошна и може даже да се ползва после за бебо. Много полезна покупка  Simple Smile
http://www.hippoland.net/bertoni-v-zglavnica-za-k-rmene

http://mama-bebe.com/shop/product/2181/vazglavnitsa-za-karmene-b … toni-lorelli.html тук я има снимана и с картинката в опаковката, за да придобиеш представа и реално за големината, защото аз като чета навсякъде за кърмене и си мислех, че са малки.

# 647
  • Мнения: 1 721
Много благодаря, Ели!!! А тази как точно я ползваш? Аз във филми съм гледала едни големи такива... Според мен ми е нужна, за да не се извъртам много - тази нощ 2 пъти се будих по корем  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil сега виждам, че не съм дочела, толкова й се зарадвах Simple Smile
Междудругото взе ли си обеца за пъпа? Аз още си карам със старата Simple Smile

# 648
  • Мнения: 1 423
Честит 8 март на всички настоящи и бъдещи мами!

Вчера мина и мойта амниоцентеза. Една нощувка в клиниката в София и днес се прибрах в къщи.Очаквам резултата до седмица.И моят щъркел е син   Grinning. Сега 8 март в леглото, като императрица съм, лежане и хапване.
Надявм се вече да имам само хубави моменти през бремнноста, чак до август.Пожелавам на всички вас същото.

Да ви честитя и конския великден! Дъщеря ми участва в кошия -надбягване с коне.

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 416
Мира, значи все пак реши да правиш АЦ.. мислех че се отказа. Значи ще стискаме палци и на теб бързо да излязат резултатите и да се успокоите вече  Peace

Честит празник и от мен, мамчета   bouquet Бъдете много щастливи и обичани майки и съпруги.

# 650
  • Мнения: 477
Честит празник на всички бъдещи и настоящи мами! Бъдете много щастливи и обичани !!! newsm51

# 651
  • Мнения: 1 423
Мира, значи все пак реши да правиш АЦ.. мислех че се отказа. Значи ще стискаме палци и на теб бързо да излязат резултатите и да се успокоите вече  Peace

Честит празник и от мен, мамчета   bouquet Бъдете много щастливи и обичани майки и съпруги.
Отказах с, кой иска такова нещо, но др.Мазнейкова потвърди лош резултат от БХС, последно едно към 210.Преди амниото ми направи обстойна ФМ,там всичко е наред.

# 652
  • Мнения: 2 965
Мира, чакаме хубави резултати и от теб! Честито ти  stork-boy, почивай си няма как! Hug

# 653
  • Мнения: 609
Честит празник и от мен момичета! Бъдете много здрави, спокойни, обичани и щастливи! А през август горди мами на здрави и пухкави бебоци!!!   bouquet  Hug

# 654
  • Варна
  • Мнения: 5 314
Вчера мина и мойта амниоцентеза. Една нощувка в клиниката в София и днес се прибрах в къщи.Очаквам резултата до седмица.И моят щъркел е син  
сега чакаме и твоите хубави резултати и честит мъж!

Междудругото взе ли си обеца за пъпа? Аз още си карам със старата Simple Smile
Не съм още, но нямам и проблем с тази. От стандартните има с различни дължини на колчето(зависи от модела на обецата) и мисля да си потърся другия месец с малко по-дълго, а в краен случай за бременни, защото се оказа, че са доста дълги(4,5см) и малко ме притеснява да не закача.

# 655
  • Мнения: 29
Честит празник!  bouquet
Момичета, от къде си купувате клинове? И трябва ли да са специално за бременни, за да стават до края на бременността? Аз не съм носила такова нещо до сега и се опасявам, понеже съм доста слаба, дали няма да са ми широки най-малките размери.

# 656
  • Мнения: 84
Честит празник!  bouquet
Момичета, от къде си купувате клинове? И трябва ли да са специално за бременни, за да стават до края на бременността? Аз не съм носила такова нещо до сега и се опасявам, понеже съм доста слаба, дали няма да са ми широки най-малките размери.

В ХМ и Берска, аз мин. година си взех от Берска многооо малък, тогава бях 40 кг и съм 1.60 см, съответно почти аноресичка и ми беше точно по мен. Peace Аз винаги съм носила клинове по време на бременност с туники, не нося нито дънки, нито панталони, но аз принципно си обичам клиновете и без да съм бременна. В Зара също има много хубави с най-различни шарки, аз мин.седмица си взех този, но тъмно син:
http://www.zara.com/be/fr/femme/pantalons/pantalon-imprim%C3%A9- … 8005p1761007.html
А ето този модел е супер малък като размер:
http://www.zara.com/be/fr/femme/pantalons/legging-rib-studio-c358005p1778531.html
 Ако вземеш памучен няма как да ти умалее... Hug

Последна редакция: сб, 08 мар 2014, 22:50 от nakri88

# 657
  • Мнения: 29
Много благодаря, и аз съм с подобни пропорции Simple Smile А с обикновен ластик или с колан за бременни? Освен това до колкото разбрах има за бременни с ниска и с висока талия, кои са по-удобни?

# 658
  • Варна
  • Мнения: 5 314
Аз имам от тези http://tablet.hm.com/bg/product/96692?article=96692-A клина е оформен с ниска талия и има като отделно парче за корема и е доста удобно(не знам до колко се вижда модела), но като размери ми се виждат леко уголемени, но 'хс' предполагам ще е добре за фини мами.

# 659
  • Мнения: 84
Много благодаря, и аз съм с подобни пропорции Simple Smile А с обикновен ластик или с колан за бременни? Освен това до колкото разбрах има за бременни с ниска и с висока талия, кои са по-удобни?

Ами на мен лично са ми по-удобни тези с ниската талия. Тези от ХМ с високата талия за бременни като този, който казва eli70o0, си взех, но не ми е удобен. Това си е вече до жена, мериш ги и ще видиш, който ти е по-удобен на място. Hug С голям корем на мен лично винаги са ми били по-удобни с ниските талии. Принципно само с ластик ги взимам, за да мога да ги нося и после. Hug

Общи условия

Активация на акаунт