Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 21

  • 47 942
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 165
Персенска няма да преглежда утре и в събота, отложиха ми часа. А трябваше да насрочваме инсеминация. Confused Всеки път има промяна с часовете за прегледи

# 46
  • София
  • Мнения: 16 691
Запис

# 47
  • Мнения: 424
момичета, моето ТСХ беше 3,15 и ще си пусна пак след 3 седмици - ако е под 2 стартирам с  блокажа! не мога да чакам 45 дни, както ендокринологът каза...  Stop
д-р Перси ми каза, че бъроза се оправя тсх-то Praynig

# 48
  • Мнения: 71
Ха и аз лисица на пазар-т.е в новата тема.Момичета предлагам да си направим форумска схема за записване на часове.Да обявяваме тук ,коя ,кога е в клиниката и когато някоя има проблем със записване на час,вместо да се нервим с телефоните ,тая която е в клиниката да запише час.Надявам се ме разбрахте.Аз нямам нищо против да си дам номера на телефона,да имаме връзка и да си помагаме.Колко нерви сме хвърлили само по звъненето?Ако не ме изненада червената лелка,аз ще съм на 03.03 в 15.20 на промивка.Ако някое момиче има нужда от съдействие от моя страна,да ми пише на лични.И да не чувам-дано ,само да чувам -ще станем мами. newsm10

# 49
  • Мнения: 100
И аз съм ЗА - утре след 10 часа съм в клиниката - ако някой има нужда - мога да съдействам за записване на час.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
Здравейте, това е страхотна идея, на мен утре ми се налага да им звъня, за да запиша час при Перси. Чакахме да ми дойде и на 10 ден каза, че ика да ми види лигавицата и да решим кога стартираме. Ако нидя зор ще е наистина хубаво да знам, че има и др начин.

# 51
# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 117
Запис  Simple Smile
Успех на всички!

# 53
  • Мнения: 2 104
Някой , който е вливал Имуновенин ако може да ми поясни как точно се процедира. Трябва ли да записвам час или?

# 54
  • София
  • Мнения: 770
Аз вливах в 2 поредни дни. Първо мисля, че си взех бележка от имунолозите, след това ме записаха на регистратурата съответно за следващия и по-следващия ден около 13 часа. Вливанията ги почват тогава. На самия ден си плащаш ампулите и вливката, взимаш ги от манипулационната и чакаш да те качат горе.

# 55
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Запис и от мен  Grinning
Много късмет на всички  Hug

# 56
# 57
  • Ст. Загора
  • Мнения: 396
Ха и аз лисица на пазар-т.е в новата тема.Момичета предлагам да си направим форумска схема за записване на часове.Да обявяваме тук ,коя ,кога е в клиниката и когато някоя има проблем със записване на час,вместо да се нервим с телефоните ,тая която е в клиниката да запише час.Надявам се ме разбрахте.Аз нямам нищо против да си дам номера на телефона,да имаме връзка и да си помагаме.Колко нерви сме хвърлили само по звъненето?Ако не ме изненада червената лелка,аз ще съм на 03.03 в 15.20 на промивка.Ако някое момиче има нужда от съдействие от моя страна,да ми пише на лични.И да не чувам-дано ,само да чувам -ще станем мами. newsm10
Аз съм в неделя, на 02.03. от 10.40 ч., мога да съдействам за административната част Peace

# 58
  • Мнения: 185
mi4eto71, както се казва - приятел в нужда се познава Simple Smile
Страхотна идея!

# 59
  • Мнения: 452
Запис и от мен!Честита ни нова темичка.Късмет на всички !
Саня,много много силно стиснати палци от мен.
Сиан ,стискам палци и на теб!.За договора не се притеснявай .Аз и двата пъти подписвах договорите месец и половина след като са били замразени ембрионите ми.Дата на договора ти е датата на замразяване и чак след това съм плащала.

Общи условия

Активация на акаунт