Въпрос относно хранене

  • 1 343
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27
Цитат
Много ти благодаря! Вече теглих една на педиатърката на ум и днес детето е друг човек! Яде по 130-140мл. АМ(повече не иска) и на обяд и дадох 190гр. прюре(досега педито беше казала да даваме по 130гр.) Днес цял ден с есмее ,играеме си и даже е спала 5 часа през деня,което не се е случвало скоро. Другото е че си заспива почти сама и то без този рев и ужас че я писпивам!

Благодаря още веднъж!  ylinfant
Не се тревожи , мила, знам колко е трудно да прецениш кое е правилното когато се отнася до собствените ти деца:) По съвет на педито давах на синът ми по-малко от колкото му беше нужно - най-тежките 2 седмици от живота ми ! Като се усетих беше късно за скандали,но сега нищо не му отказвам - яде колкото иска, когато поиска, съобразявам се какви пюрета предпочита и какви не иска.Той е здрав , жизнен и много щастлив  - а това е най-важното за мен Simple Smile Като ти казват лекарите , кимай, а си прави каквото си знаеш и ще видиш колко по-леко ще растете:) ! Успехи

И още нещо само да допълня - плодовото пюре не е заместител на млякото ! давай пюре + поне 100 мл мляко или пюрето го измести сутрин между двете хранения /примерно в 9/ Поздрави

Последна редакция: пн, 03 мар 2014, 14:38 от AnMary

# 16
  • Мнения: 27
И още нещо само да допълня - плодовото пюре не е заместител на млякото ! давай пюре + поне 100 мл мляко или пюрето го измести сутрин между двете хранения /примерно в 9/ Поздрави

Общи условия

Активация на акаунт