Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №31

  • 68 742
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Поточе, отговорих ти в темата за хлебопекарните, но и тук да кажа. 2 години без проблем имаш гаранция от Амазон, след това и тук ще ползваш сервиз, но срещу заплащане, както и през тези първи 2 години, ако ти се плаща и не ти се занимава с връщане до Амазон. Peace

# 736
  • Мнения: 2 186
Много ти благодаря!

Аз бих си спестила тези емоции, но тази хлебопекарна не я откривам в Бг...

# 737
  • Мнения: 399
Искам да попитам, коя преса за изправяне взимахте изгодно и бяхте доволни, върти ми се някаква розова, ама да не се бъркам. Трябва да купувам подарък за едно девойче и искам да я запиша, за да я наблюдавам.

# 738
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Много ти благодаря!

Аз бих си спестила тези емоции, но тази хлебопекарна не я откривам в Бг...

Ами моята е Кенууд, не е панасоник, но я имам вече 4 години и си работи без проблем, да чукна на дърво. Роботът ми, Филипс, също е от Амазон и няма проблеми с него. Само Румба дойде нещо неработеща, но невидях затруднение с връщането. За 4-5 дена се върна при тях и веднага ми възстановиха пощенските. Куриерът дойде я взе от нас, никъде не съм я носила. Peace А те ми пратиха нова Румба, без да чакат да получат първата. Доволна съм от обслужването им.

# 739
  • Мнения: 2 186
Кой модел Кенууд ти е?

# 740
  • София
  • Мнения: 4 493
Момичета помагайте - гледах, четох и нещо не мога да се ориентирам. 
1. за Амазон Фемили плаща ли се?
2. къде мога да видя дали съм се абонирала /записала/ да ми пращат всеки месец памперси ? - поръчах еднократно и цъках разни неща, зад а пробвам доставките и сега не помня  ooooh!

# 741
# 742
  • Мнения: 4 841
Момичета помагайте - гледах, четох и нещо не мога да се ориентирам. 
1. за Амазон Фемили плаща ли се?
2. къде мога да видя дали съм се абонирала /записала/ да ми пращат всеки месец памперси ? - поръчах еднократно и цъках разни неща, зад а пробвам доставките и сега не помня  ooooh!

За фемили до колкото знам не се плаща. Плаща се Прайм. А дали си аборнирана за памперси, то най вероятно си, ако не си махнала опцията. Отиди на твоите поръчки и срещу памперсите трябва да има Manage your subscriptions. Там цъкаш и махах опцията за ежемесечна доставка.

# 743
  • София
  • Мнения: 934
Искам да попитам, коя преса за изправяне взимахте изгодно и бяхте доволни, върти ми се някаква розова, ама да не се бъркам. Трябва да купувам подарък за едно девойче и искам да я запиша, за да я наблюдавам.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003N7NIS8/ref=oh_details_o00 … ie=UTF8&psc=1
Тази получих скоро+ спрея за изправяне, но беше на много изгодна цена - 15,5п. Доволна съм.

# 744
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Някой питаше за прахосмукачки.

Ето тази VAX получих скоро. Пробвах я няколко пъти вече и е перфектна. Килимите се чистят много лесно. Беше намалена на 69,99 паунда в дневните сделки, с доставка чрез UPS до БГ ми излезе 79 паунда.

# 745
  • София
  • Мнения: 4 493
Момичета помагайте - гледах, четох и нещо не мога да се ориентирам. 
1. за Амазон Фемили плаща ли се?
2. къде мога да видя дали съм се абонирала /записала/ да ми пращат всеки месец памперси ? - поръчах еднократно и цъках разни неща, зад а пробвам доставките и сега не помня  ooooh!

За фемили до колкото знам не се плаща. Плаща се Прайм. А дали си аборнирана за памперси, то най вероятно си, ако не си махнала опцията. Отиди на твоите поръчки и срещу памперсите трябва да има Manage your subscriptions. Там цъкаш и махах опцията за ежемесечна доставка.

Благодаря , открих го  Hug при мен беше в мy account, срещу памперсите нямах нищо изписано  Hug

# 746
  • Мнения: 2 186

Благодаря! Последно да попитам - прави ли безглутенов хляб и козунак?

Последна редакция: нд, 06 апр 2014, 19:18 от Поточе

# 747
  • Мнения: 2 889
Здравейте  Hug
Имам една молба: Бихте ли ми препоръчали евтин таблет ,искам го за дете ,основно за филмчета и игри  Sunglasses , ако е от тук/бг/ също приемам,но сякаш не искам да е Престижио,но ако кажете че е най-подходящ за моите критерии бих се замислила  Crazy Hug  bouquet

# 748
  • Мнения: 1 144
Много дневни сделки за утре в Amazon.de. Има интересни неща.

# 749
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Заповядайте в новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт