идвало ли ви е да крещите от безсилие?

  • 1 551
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 945
Ох, точно вчера сутринта бях в една такова настроение... Ама zа съжаление това е част от живота ни, няzависимо къде се намираме. Случвали ми се е и в БГ и в Германия, и когато бях на почивка в Турция. Никак не zависи от страната, в която си.

Знам, че не е хубаво да се ядосвам zа нещо, което не мога да променя... Ама на, винаги се ядосвам...

# 16
  • Мнения: 3 394
мила, ами крещи де, какво толкова, ако от това ще ти олекне Rolling Eyes
аз съм си крещяла, е не естрествено пред детето, но  в един парк, много ми беше дошло!

апропо-аз не взимам детски, но не мисля,че това е критерий за отглеждане на детето и макал и да са от помощ, едва ли върху това сте залагали като се правили бебето. И без тях ще го отгледате, не се притеснявай Hug

Не знам как е във Виена, но лондон се слави със своята скъпотия, но с малко повече стискане на зъби и една две майни на всички данъци човек все някакси се оправя! И местните се виждат в чудо, но никъде не е лесно!


За последните две години загубих и баба и дядо, които много обичах, не присъствах на нито едно от двете погребения и не мога да си го простя! Но в този момент аз не можех да им помогна с нищо, а бебенцето ми има нужда от мен, защото то и съпруга ми са моето семейство и те са винаги на първо място!
Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт