HiPP Combiotic - тема 2

  • 149 967
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 11 567
Нямам информация, но наистина не намирам 4 от няколко месеца. Никъде. Та си взимам 3, която е обновена.

# 466
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Благодаря за отговора.

# 467
  • Мнения: 10
Здравейте,аз питах и в една друга тема,ама,ще попитам и тук..Не е ли съмнително качеството на  ХИП от интернет,все пак тук минават някакъв контрол,ако ни пробутат някакво менте пакетирано незнам  къде си,все пак става дума за най,най-малките.

# 468
  • Мнения: X
А ти да не мислиш, че ХИП си правят специални партиди за интернет  Laughing То млякото си минава контрол навсякъде без значение при кой търговец отива после...

# 469
  • Мнения: 10
Не ХИП,а някои зъл чичка които иска да натрупа парички от майките...нещо като цар киро в бг-то

# 470
  • Мнения: 590
Момичета, имам 2 големи кутии ХИП 1. Купих ги от Амазон за малката, но е с  рефлукс и минахме на ХИП антирефлукс. Ако някоя се интересува, нека ми пише на лични.

# 471
  • Мнения: 309
Момичета, имам 2 големи кутии ХИП 1. Купих ги от Амазон за малката, но е с  рефлукс и минахме на ХИП антирефлукс. Ако някоя се интересува, нека ми пише на лични.

Не, че е за темата, но понеже и моето дете е с рефлукс и смесвам Хип АР и Хип Комбиотик в съотношение 1:1. Можеш и 2:1, за да можеш да си ползваш и обикновеното мляко. Само предложение Peace

# 472
  • Мнения: 590
Пробвах Амая да смесвам, но пак започна да повръща

# 473
  • София
  • Мнения: 664
Нямам информация, но наистина не намирам 4 от няколко месеца. Никъде. Та си взимам 3, която е обновена.

Мъжът ми вчера е взел от аптеката новата 3 - ка, а ние искахме детето да започн старата 3 -ка, но няма. На 10,5 м. и се чудя какъв Хип да й давам - имало някакъв 2+? newsm78

# 474
  • София
  • Мнения: 11 567
Мария Тереса, точно вчера видях за пръв път и новата 2. Във Фантастико.
Тъй като новата 3 я дават от навършване на 1 година, бих ти препоръчала да си даваш единицата, докато намериш новата двойка  Peace . Или пък ако имаш от старата 2.

# 475
  • София
  • Мнения: 664
Мария Тереса, точно вчера видях за пръв път и новата 2. Във Фантастико.
Тъй като новата 3 я дават от навършване на 1 година, бих ти препоръчала да си даваш единицата, докато намериш новата двойка  Peace . Или пък ако имаш от старата 2.

Благодаря ти за отзивчивостта! newsm51

# 476
  • София
  • Мнения: 471
Аз си купувам мляко от интернет. Не бих казала, че се различава от това в аптеката  Peace На "новите" млека junior ли трябва да е написано ( става дума за 2-ка и 3-ка)? Тъкмо мислех от 2 да мина на следващото и след като се зачетох в коментарите поръчах пак старото... Номер 3 с какъв биберон давате? Различава ли се гъстотата от 2? Последното давам с биберон на Авент с 4 капки.

# 477
  • София
  • Мнения: 1 844
Номер 3 с какъв биберон давате? Различава ли се гъстотата от 2? Последното давам с биберон на Авент с 4 капки.
Малко по-гъсто е. Давам го с Авент 4 дупки, то май няма с повече ....

# 478
  • София
  • Мнения: 664
Аз си купувам мляко от интернет. Не бих казала, че се различава от това в аптеката  Peace На "новите" млека junior ли трябва да е написано ( става дума за 2-ка и 3-ка)? Тъкмо мислех от 2 да мина на следващото и след като се зачетох в коментарите поръчах пак старото... Номер 3 с какъв биберон давате? Различава ли се гъстотата от 2? Последното давам с биберон на Авент с 4 капки.

Новата 3 - ка е за над една годишна възраст, а 2+ е за над две годишна възраст. Ако детето е под година по - добре продължи със старата 2 - ка. Peace

# 479
  • София
  • Мнения: 471
Мария Тереса, сега съвсем се обърках  Laughing Може би имаш предвид нова и стара формула, защото иначе съвсем не мога да навържа как 3 е за по-малки деца от 2+.
Малко съм раздразнена на производителите за целия смут, който оказват.  Засега намирам старите формули, ще давам още 1-2 м. номер 2, въпреки че по опаковка го дават до 10 м, възраст. Детето не изглежда гладно сутрин, не че ще откаже закуска в 6 , но няма проблем да си изчака попарата в 8.

Общи условия

Активация на акаунт